آموزش سئو، کلاس‌ آموزش سئو سایت حرفه ای توسط سئو روز

زیرا هر چقدر که سرعت لود سایت شما برای کاربران زیاد باشد گوگل این مورد را دوست دارد و به شما اهمیت خواهد دارد. حتما توجه کنید از روش های درست برای این کار انجام شود وگرنه ممکن است با افت رتبه در گوگل مواجه شوید. در این صفحه سعی کردم ابتدا یک مسیر مشخص برای یادگیری سئو ترسیم کنم تا به صورت گام به گام آن را دنبال کنید.

ساختار سایت دقیقا مانند تابلوهای اتوبان ها و خیابان ها است که مسیر را به شما نشان داده و با استفاده آن ها می توانید به مقصد نهایی خود برسید. ساختار سایت یا Site Structure نحوه نظم، چیدمان، سازماندهی و ارتباط صفحات سایت با یکدیگر است که به کاربران در رسیدن به صفحات مورد نظر خود کمک می کنند. اگر کاربری وارد سایتی شود که مجبور باشد زمان زیادی را صرف منتظر ماندن و لود شدن صفحه کند، از آن خارج می شود.

با استفاده از یواست می‌توانید تگ تایتل صفحه را تغییر دهید و تگ تایتل اختصاصی بنویسید. پس اینجا چه چیزی می‌خواهم بگویم؟ در ادامه می‌خواهم امکانات وردپرس برای سئو On-page را توضیح بدهم. در گام آخر باید دسته‌بندی یا تگ مرتبط به این مقاله یا محصول را انتخاب کنید. البته من مخالف لینک دادن از متن صفحه محصول به سایر محصولات یا… هستم. در واقع با این مار؛ موضوع اصلی صفحه به موضوعات کوچک‌تری شکسته می‌شود. بنابراین اینجا تکرار مکررات نمی‌کنم و فقط نکاتی را مطرح می‌کنم که مربوط به نوشتن مقاله یا صفحه محصول در وردپرس است.

در گذشته اگر خاطرتان باشد در روزنامه‌ها و مجلات کیوسکی که چاپی بودند و خریداری می‌کردیم مقالات تحلیلی زیادی یافت می‌شد. با اینکار ربات‌های گوگل عادت می‌کنند و هر روز راس ساعت برای ایندکس صفحات جدید وارد سایت می‌شوند. با توجه به اینکه امکانات وردپرس و آموزش‌های وردپرس به وفور پیدا می‌شود وقت خود را صرف سیستم‌ مدیریت محتوای دیگری نکنید.

همچنین می توانید اگر یک صفحه یا برگه خاص از سایت رقیب را در نظر داشتید، می توانید URL آن را در این ابزار وارد کنید تا متوجه شوید که چه بک لینک هایی برای آن صفحه یا برگه خاص، ایجاد شده است. امروزه در آموزش سئو، ساخت لینک زیاد دیگر مهم نیست بلکه تاثیر بیشتر بک لینک به کیفیت و ارتباط آن مربوط است. بنابراین شما باید با نکته ای به نام keyword difficulty یا همان سختی کلمات کلیدی آشنا شوید. اگر هم می خواهید محتوای سایت های دیگر را کپی کنید، لطفا این مقاله آموزش سئو را کنار بگذارید و از سایت نیوسئو خارج شوید.

این دوره آنلاین و بسیار کامل است و شما را به متخصص سئو تبدیل می‌کند. البته به خاطر محبوبیت وردپرس، ما یک آموزش رایگان سئو وردپرس نیز برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آن استفاده کنید. من در این صفحه سعی کردم آموزش رایگان و صفر تا صد سئو را از مبتدی تا پیشرفته ارائه دهم. مثلا در حوزه کشتی و فوتبال مجلات خوبی بودند که علاوه بر خبر؛ تحلیل‌های خوبی نیز می‌نوشتند.

از منابع انگلیسی زبان نیز استفاده می‌کند و آن را به صورت ترجمه شده به شما نشان می‌دهد. یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که در این الگوریتم ناشر مقاله و محتوا بسیار مهم می‌باشد. در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که الگوریتم MUM به کیفیت و میزان یونیک بودن محتوا نیز به صورت ویژه توجه می‌کند. در این بخش؛ مطالب آموزش سئو به زبان ساده که قابل اجرا، جامع و کاربردی که حاصل تجربیات خودمان و از دیگر منابع معتبر سئو است را برای شما آماده کرده‌ایم. در فصل تحقیق کلمات کلیدی کاملا توضیح دادم چگونه با ابزار کبوتر؛ خوشه‌سازی (کلاسترینگ) کنید.

یعنی مانند یک وبلاگ معمولی در آن محتوا بارگذاری شود و کاربران با آن ها تعامل داشته باشند. در غیر این صورت گوگل با تشخیص قلابی بودن این وبلاگ ها، ممکن است سایت شما را پنالتی کند. در بسته آموزش سئو تخصصی به صورت کامل با انواع محتوا آشنا خواهید شد و توانایی ایجاد محتوای خلاقانه و منحصر بفرد را برای سئو بهتر آموزش خواهید دید. با رشد بازار دیجیتال امروزی علاقه افراد به کارهای فریلنسری(کار از راه دور) بیشتر شده است. کارهایی که بتوان با سرمایه کم و زمان کاری دلخواه به انجام رساند. یکی از این کارها که به وسیله آن بتوان درآمد مناسبی کسب کرد، سئو و بهینه سازی سایت است.