احساسات منعکس کننده افزایش فدرال رزرو در ماه ژوئن

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-outlook-sentiment-reflecting-feds-hike-in-june/

قیمت در حال حاضر زیر سطح کلیدی 1.0755 معامله می شود که به عنوان مقاومت عمل می کند. پشتیبانی بعدی در سطح 1.0700 است. از آنجایی که خرس ها قوی هستند، قیمت احتمالا به زودی از سطح کلیدی 1.0700 خارج خواهد شد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس تایلند هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

توجه به زودی به این درک معطوف خواهد شد که تضمین توافق تنها یک گام در فرآیند است و کسب توافق از مجلس و سنا تا 5 ژوئن همچنان یک چالش مهم است. جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داد که اگر کنگره سقف بدهی را تا 5 ژوئن افزایش ندهد، دولت نکول خواهد کرد.

رویدادهای کلیدی EUR/USD امروز

چشم انداز امروز EUR/USD نزولی است. دلار در روز دوشنبه کاهش جزئی را تجربه کرد زیرا توافق سقف بدهی ایالات متحده باعث افزایش ریسک پذیری در بازارهای مالی شد. در نتیجه، جذابیت دلار به عنوان یک پناهگاه را کاهش داد. با این وجود، دلار با از دست دادن جایگاه خود در روز دوشنبه، موقعیت خود را در برابر یورو حفظ کرد.

قابل ذکر است، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، روز یکشنبه با کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، به توافق بودجه رسید و سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری را تا اول ژانویه 2025 به حالت تعلیق درآورد.

دلار در این ماه با این حدس و گمان حمایت می شود که چرخه افزایش نرخ بهره آمریکا ممکن است به سرعت پیش بینی شده به دلیل نشانه هایی از قدرت اقتصادی به پایان نرسد. داده های روز جمعه نشان داد که هزینه های مصرف کننده ایالات متحده بالاتر از حد انتظار در آوریل و افزایش تورم بود.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج