احساس ریسک در داده های مثبت ایالات متحده بهبود می یابد

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

سرمایه گذاران داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را برای تعیین وضعیت اقتصاد با افزایش نرخ بهره مشاهده خواهند کرد. همچنین نشان می دهد که آیا رکود اقتصادی به اقتصاد ضربه می زند یا خیر. گزارش اولیه ادعاهای بیکاری نیز در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

چشم انداز فنی EUR/USD: گاوها در محدوده 1.0580-1.0670 پیش هستند

چشم انداز EUR/USD
چشم انداز EUR/USD

اگر گاوها قدرت کافی را جمع آوری کنند، ممکن است بتوانند بالاتر از مقاومت محدوده بشکنند و روند صعودی را تأیید کنند. با این حال، اگر سطح 1.0670 قوی بماند، ممکن است قیمت به سطح حمایت از محدوده کاهش یابد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات گزینه های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید. بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود. بازار کار ایالات متحده احتمالاً آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت. چشم انداز امروز EUR/USD صعودی است. در پاسخ به داده‌های دلگرم‌کننده که نشان می‌دهد با کاهش تورم و قوی ماندن بازار کار، اعتماد مصرف‌کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسیده است، دلار تضعیف شد. -آیا علاقه دارید در مورد کارگزاران معاملات روزانه اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – هیئت کنفرانس گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده آن…


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-outlook-risk-sentiment-improves-on-positive-us-data/

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران معاملات روزانه هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

هیئت کنفرانس گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده آن از 101.4 در نوامبر به 108.3 در این ماه بهبود یافته است که بالاترین رقم از آوریل است. اقتصاددانان پیش بینی کردند که این شاخص روی 101.0 باشد.

کارفرمایان معمولاً پس از داشتن مشکل در پر کردن موقعیت‌های شغلی در طول همه‌گیری COVID-19، تمایلی به اخراج کارمندان ندارند، حتی اگر در صنعت فناوری و بازار املاک از دست رفته باشد، جایی که نرخ وام بسیار حساس است.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال