احساس ریسک در داده های مثبت ایالات متحده بهبود می یابد

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات گزینه های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

با این حال، اقتصاددانان پیش بینی می کنند که با رکود صنعت مسکن، بازار کار آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت.

رویدادهای کلیدی EUR/USD امروز

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران معاملات روزانه هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

EUR/USD در محدوده تنگ با حمایت 1.0580 و مقاومت 1.0670 معامله می شود. قیمت در حال حاضر بالای 30-SMA است، در حالی که RSI بالای 50 معامله می شود. این نشان می دهد که گاوها کنترل دارند و به دنبال آزمایش مجدد مقاومت محدوده هستند.

سرمایه گذاران داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را برای تعیین وضعیت اقتصاد با افزایش نرخ بهره مشاهده خواهند کرد. همچنین نشان می دهد که آیا رکود اقتصادی به اقتصاد ضربه می زند یا خیر. گزارش اولیه ادعاهای بیکاری نیز در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

چشم انداز فنی EUR/USD: گاوها در محدوده 1.0580-1.0670 پیش هستند

چشم انداز EUR/USD
چشم انداز EUR/USD

بر اساس ارزیابی مصرف کنندگان از وضعیت فعلی اقتصاد و بازار کار، شاخص وضعیت فعلی از 138.3 در ماه گذشته به 147.2 در این ماه افزایش یافت. بر اساس انتظارات کوتاه مدت مصرف کنندگان از اقتصاد، مشاغل و بازار کار، شاخص انتظارات از 76.7 به 82.4 رسید.

هیئت کنفرانس گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده آن از 101.4 در نوامبر به 108.3 در این ماه بهبود یافته است که بالاترین رقم از آوریل است. اقتصاددانان پیش بینی کردند که این شاخص روی 101.0 باشد.

کارفرمایان معمولاً پس از داشتن مشکل در پر کردن موقعیت‌های شغلی در طول همه‌گیری COVID-19، تمایلی به اخراج کارمندان ندارند، حتی اگر در صنعت فناوری و بازار املاک از دست رفته باشد، جایی که نرخ وام بسیار حساس است.

علیرغم تمرکز بیشتر این نظرسنجی بر بازار کار، بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود.

  • اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید.
  • بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود.
  • بازار کار ایالات متحده احتمالاً آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت.

اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید. بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود. بازار کار ایالات متحده احتمالاً آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت. چشم انداز امروز EUR/USD صعودی است. در پاسخ به داده‌های دلگرم‌کننده که نشان می‌دهد با کاهش تورم و قوی ماندن بازار کار، اعتماد مصرف‌کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسیده است، دلار تضعیف شد. -آیا علاقه دارید در مورد کارگزاران معاملات روزانه اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – هیئت کنفرانس گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده آن…


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-outlook-risk-sentiment-improves-on-positive-us-data/

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

اگر گاوها قدرت کافی را جمع آوری کنند، ممکن است بتوانند بالاتر از مقاومت محدوده بشکنند و روند صعودی را تأیید کنند. با این حال، اگر سطح 1.0670 قوی بماند، ممکن است قیمت به سطح حمایت از محدوده کاهش یابد.

ثاقب اقبال

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال