استراتژی تجارت به عنوان بازتابی از شخصیت شما

یک راه خوب برای کشف میزان تحمل شما این است که یک حساب زنده کوچک با 100 دلار باز کنید و با لات های نانو معامله کنید. استفاده از a کاهش ماشین‌حساب به شما نشان می‌دهد که در هر معامله چقدر باید ریسک کنید تا از کاهش سرمایه از پیش تعریف شده جلوگیری کنید. اگر با از دست دادن 9٪ از حساب خود مشکلی ندارید، اما 10٪ در معامله نیست، این پارامترها را به خودتان بدهید. پس از این، بقیه آمار خود را وارد کنید و تا زمانی که خطر کاهش 10 درصدی به 0 درصد نزدیک شود، بازی کنید.

استراتژی تجارت به عنوان بازتابی از شخصیت شما – خط پایین

ما به طور گسترده در مورد اهمیت شناخت نوشته ایم خطر و میزان ریسکی را که مایل به انجام آن هستید با استراتژی خاص خود تنظیم کنید. حال سوال این است که چگونه تعیین می کنید میزان ریسک مناسب برای شما چقدر است؟

اگر اخیراً مقاله‌های ما را دنبال کرده‌اید، باید همه چیز را در مورد مشکلات تجارت بدانید، به‌ویژه وقتی نوبت به تبدیل آن به یک تجارت می‌رسد. حرفه تجاری ثروتمند

مثل همیشه، به یاد داشته باشید که تجارت موفقیت آمیز در نهایت به طور کامل بر عهده شما خواهد بود. در پایان، مربیان، معلمان و راهنماهای شما فقط می توانند ابزارهایی را در اختیار شما قرار دهند تا یاد بگیرید که در نهایت چه چیزی برای شما مناسب است. معامله بر روی تقلید کار نمی کند، و مهم نیست که چقدر مثال خوبی داشته باشید، همیشه همین خواهد بود. موفقیت در بازار زمانی حاصل می شود که مسیر پایدار خود را با توجه به نقاط قوت خود ترسیم کنید. روی کارهایی که نمی توانید انجام دهید فکر نکنید. در عوض، خود را حول آنچه می توانید بسازید. تا زمانی که همیشه در حال یادگیری و ساختن به سمت اکوسیستم تجاری عالی خود هستید، شکستی وجود ندارد.
منبع: https://the5ers.com/trading-strategy-as-a-reflection-of-your-personality/

در این مقاله، فاکتورهای مهمی را که باید در نظر بگیرید تا ما را درک کنید، پیدا خواهید کرد شخصیت های تجاری

بازه زمانی معاملات

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView

اگر قبل از غوطه ور شدن در بازار از میل به کسب درآمد یک قدم به عقب برگردید و به درون خود نگاه کنید، دید بسیار مناسب تری نسبت به بازار خواهید داشت. این بدان معنی است که به منظور بازار را درک کنید، شما باید خود را بشناسید، به ویژه شخصیت خود را. این به معنای درک جریان کاری است که برای شما مفید است و سبک زندگی ترجیحی شما را فعال می کند.

دلیل بزرگی که بسیاری از معامله گران بالقوه برای این حرفه آماده نیستند این است که با یک نمای تونلی که جلوتر از آنها قرار دارد وارد کار می شوند. آنها به بازار می پرند زیرا می خواهند پول در بیاورند. تنها میل به کسب درآمد، بسیاری از معامله گران تازه کار را از نگاه عمیق تر به آن منع می کند حرفه تجارت به منظور کشف اینکه لایه های بسیار بیشتری از خرید و فروش به منظور کسب سود وجود دارد.

متغیر بعدی برای درک و تعریف در زمینه مهارت ها و شخصیت شما این است که تنظیم معاملات برای شما بهترین کار را دارد. ما در مورد صندلی ها، رایانه ها یا مانیتورها صحبت نمی کنیم (اگرچه این مهم است)، بلکه در مورد میزان فنی شما معامله گر هستید و چقدر یک معامله گر بنیادی هستید.

به حرفه تجارت خود عمیق تر نگاه کنید

ما به شما گفته‌ایم که این یکی از سخت‌ترین حرفه‌ها برای موفقیت است و میزان شکست فوق‌العاده بالایی دارد. اکثر معامله گرانی که از تحصیلات خود شروع می کنند به سبک کار ساختاریافته خود باز می گردند زیرا برای خواسته ها و سختی هایی که تجارت نیاز دارد آماده نبودند.

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

چگونه استراتژی معاملاتی کامل خود را پیدا کنید

آرم 5ers

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج