استراتژی تجارت به عنوان بازتابی از شخصیت شما

مثل همیشه، به یاد داشته باشید که تجارت موفقیت آمیز در نهایت به طور کامل بر عهده شما خواهد بود. در پایان، مربیان، معلمان و راهنماهای شما فقط می توانند ابزارهایی را در اختیار شما قرار دهند تا یاد بگیرید که در نهایت چه چیزی برای شما مناسب است. معامله بر روی تقلید کار نمی کند، و مهم نیست که چقدر مثال خوبی داشته باشید، همیشه همین خواهد بود. موفقیت در بازار زمانی حاصل می شود که مسیر پایدار خود را با توجه به نقاط قوت خود ترسیم کنید. روی کارهایی که نمی توانید انجام دهید فکر نکنید. در عوض، خود را حول آنچه می توانید بسازید. تا زمانی که همیشه در حال یادگیری و ساختن به سمت اکوسیستم تجاری عالی خود هستید، شکستی وجود ندارد.

به خاطر داشته باشید که هنگام تعیین بهترین زمان برای معامله، مهم است که پول را در نظر نگیرید. این نامگذاری باید صرفاً بر اساس آنچه برای ساعت بیولوژیکی شما کار می کند باشد. شما باید آنچه را که برای بدنتان مناسب است انجام دهید، نه فقط سطح درآمد ایده آل خود را.

ما به طور گسترده در مورد اهمیت شناخت نوشته ایم خطر و میزان ریسکی را که مایل به انجام آن هستید با استراتژی خاص خود تنظیم کنید. حال سوال این است که چگونه تعیین می کنید میزان ریسک مناسب برای شما چقدر است؟

استراتژی تجارت به عنوان بازتابی از شخصیت شما – خط پایین

چگونه استراتژی معاملاتی کامل خود را پیدا کنید

متغیرهای زیادی در ایجاد یک استراتژی معاملاتی جامع وجود دارد که تمام نقاط قوت و ضعف شما را در بر می گیرد. به یاد داشته باشید که مهم نیست جزئیات ترجیحات شما چقدر کوچک است، آنها را در طرح اصلی خود بگنجانید (صندلی مناسب می تواند به اندازه پلت فرم معاملاتی مناسب برای شما مهم باشد).

اگر قبل از غوطه ور شدن در بازار از میل به کسب درآمد یک قدم به عقب برگردید و به درون خود نگاه کنید، دید بسیار مناسب تری نسبت به بازار خواهید داشت. این بدان معنی است که به منظور بازار را درک کنید، شما باید خود را بشناسید، به ویژه شخصیت خود را. این به معنای درک جریان کاری است که برای شما مفید است و سبک زندگی ترجیحی شما را فعال می کند.

لایه‌ها و پیچیدگی‌های فراتر از این فانتزی باینری، راه‌های منحصربه‌فرد و چالش‌برانگیزی را برای هر معامله‌گری ایجاد می‌کند تا استراتژی‌ها و روش‌های معاملاتی شخصی‌سازی شده را با توجه به نقاط قوت و ضعف خود ایجاد کند.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

ما به شما گفته‌ایم که این یکی از سخت‌ترین حرفه‌ها برای موفقیت است و میزان شکست فوق‌العاده بالایی دارد. اکثر معامله گرانی که از تحصیلات خود شروع می کنند به سبک کار ساختاریافته خود باز می گردند زیرا برای خواسته ها و سختی هایی که تجارت نیاز دارد آماده نبودند.

با این حال، قبل از شروع بهینه سازی سطوح تنظیمات، مهم است که حداقل به یکی از انواع آن تسلط داشته باشید. پس از آن تسلط، می‌توانید با آنچه که احتمالاً تنظیم ضعیف‌تر شماست تکمیل کنید. سپس این دو با هم ترکیب کل معاملات شما خواهند بود.

این دو متقابلاً منحصر به فرد نیستند، بنابراین هر فرمولی که در نهایت به آن بپردازید، عناصری از هر دو جنبه را در سطوح مختلف برای تکمیل یک تنظیم کامل خواهد داشت. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید که 90٪ فنی و 10٪ اساسی هستید.

راه اندازی معاملات

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView

یک راه خوب برای کشف میزان تحمل شما این است که یک حساب زنده کوچک با 100 دلار باز کنید و با لات های نانو معامله کنید. استفاده از a کاهش ماشین‌حساب به شما نشان می‌دهد که در هر معامله چقدر باید ریسک کنید تا از کاهش سرمایه از پیش تعریف شده جلوگیری کنید. اگر با از دست دادن 9٪ از حساب خود مشکلی ندارید، اما 10٪ در معامله نیست، این پارامترها را به خودتان بدهید. پس از این، بقیه آمار خود را وارد کنید و تا زمانی که خطر کاهش 10 درصدی به 0 درصد نزدیک شود، بازی کنید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج