استراتژی تجارت به عنوان بازتابی از شخصیت شما

ما به شما گفته‌ایم که این یکی از سخت‌ترین حرفه‌ها برای موفقیت است و میزان شکست فوق‌العاده بالایی دارد. اکثر معامله گرانی که از تحصیلات خود شروع می کنند به سبک کار ساختاریافته خود باز می گردند زیرا برای خواسته ها و سختی هایی که تجارت نیاز دارد آماده نبودند.

استراتژی تجارت به عنوان بازتابی از شخصیت شما – خط پایین

به خاطر داشته باشید که هنگام تعیین بهترین زمان برای معامله، مهم است که پول را در نظر نگیرید. این نامگذاری باید صرفاً بر اساس آنچه برای ساعت بیولوژیکی شما کار می کند باشد. شما باید آنچه را که برای بدنتان مناسب است انجام دهید، نه فقط سطح درآمد ایده آل خود را.

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

متغیر بعدی برای درک و تعریف در زمینه مهارت ها و شخصیت شما این است که تنظیم معاملات برای شما بهترین کار را دارد. ما در مورد صندلی ها، رایانه ها یا مانیتورها صحبت نمی کنیم (اگرچه این مهم است)، بلکه در مورد میزان فنی شما معامله گر هستید و چقدر یک معامله گر بنیادی هستید.

اگر قبل از غوطه ور شدن در بازار از میل به کسب درآمد یک قدم به عقب برگردید و به درون خود نگاه کنید، دید بسیار مناسب تری نسبت به بازار خواهید داشت. این بدان معنی است که به منظور بازار را درک کنید، شما باید خود را بشناسید، به ویژه شخصیت خود را. این به معنای درک جریان کاری است که برای شما مفید است و سبک زندگی ترجیحی شما را فعال می کند.

به حرفه تجارت خود عمیق تر نگاه کنید

چگونه استراتژی معاملاتی کامل خود را پیدا کنید

مثل همیشه، به یاد داشته باشید که تجارت موفقیت آمیز در نهایت به طور کامل بر عهده شما خواهد بود. در پایان، مربیان، معلمان و راهنماهای شما فقط می توانند ابزارهایی را در اختیار شما قرار دهند تا یاد بگیرید که در نهایت چه چیزی برای شما مناسب است. معامله بر روی تقلید کار نمی کند، و مهم نیست که چقدر مثال خوبی داشته باشید، همیشه همین خواهد بود. موفقیت در بازار زمانی حاصل می شود که مسیر پایدار خود را با توجه به نقاط قوت خود ترسیم کنید. روی کارهایی که نمی توانید انجام دهید فکر نکنید. در عوض، خود را حول آنچه می توانید بسازید. تا زمانی که همیشه در حال یادگیری و ساختن به سمت اکوسیستم تجاری عالی خود هستید، شکستی وجود ندارد.

متغیرهای زیادی در ایجاد یک استراتژی معاملاتی جامع وجود دارد که تمام نقاط قوت و ضعف شما را در بر می گیرد. به یاد داشته باشید که مهم نیست جزئیات ترجیحات شما چقدر کوچک است، آنها را در طرح اصلی خود بگنجانید (صندلی مناسب می تواند به اندازه پلت فرم معاملاتی مناسب برای شما مهم باشد).

تحمل ریسک معاملاتی

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

هنگامی که این سه عنصر را در یک استراتژی معاملاتی جامع ترکیب می کنید، در شرایطی که برای شخصیت و سبک شما ایده آل است، به خوبی در مسیر معامله قرار می گیرید. با پیروی از قوانین و پارامترهایی که بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما تنظیم شده اند، محیطی را ایجاد کرده اید که در آن باید بتوانید پیشرفت کنید. اما فقط به این دلیل که آن را بر اساس نیازهای خود ساخته اید، به این معنی نیست که نباید دائماً بررسی کنید که آیا نیاز به به روز رسانی دارد یا خیر. شما ممکن است به روش های ظریف تغییر کنید، و بنابراین باید به استراتژی خود توجه دائمی داشته باشید تا مطمئن شوید که با آخرین نیازها و خواسته های شما به روز است.

دلیل بزرگی که بسیاری از معامله گران بالقوه برای این حرفه آماده نیستند این است که با یک نمای تونلی که جلوتر از آنها قرار دارد وارد کار می شوند. آنها به بازار می پرند زیرا می خواهند پول در بیاورند. تنها میل به کسب درآمد، بسیاری از معامله گران تازه کار را از نگاه عمیق تر به آن منع می کند حرفه تجارت به منظور کشف اینکه لایه های بسیار بیشتری از خرید و فروش به منظور کسب سود وجود دارد.

در این مقاله، فاکتورهای مهمی را که باید در نظر بگیرید تا ما را درک کنید، پیدا خواهید کرد شخصیت های تجاری

بازه زمانی معاملات

ما به طور گسترده در مورد اهمیت شناخت نوشته ایم خطر و میزان ریسکی را که مایل به انجام آن هستید با استراتژی خاص خود تنظیم کنید. حال سوال این است که چگونه تعیین می کنید میزان ریسک مناسب برای شما چقدر است؟

آرم 5ers

راه اندازی معاملات
منبع: https://the5ers.com/trading-strategy-as-a-reflection-of-your-personality/

اگر اخیراً مقاله‌های ما را دنبال کرده‌اید، باید همه چیز را در مورد مشکلات تجارت بدانید، به‌ویژه وقتی نوبت به تبدیل آن به یک تجارت می‌رسد. حرفه تجاری ثروتمند

با این حال، قبل از شروع بهینه سازی سطوح تنظیمات، مهم است که حداقل به یکی از انواع آن تسلط داشته باشید. پس از آن تسلط، می‌توانید با آنچه که احتمالاً تنظیم ضعیف‌تر شماست تکمیل کنید. سپس این دو با هم ترکیب کل معاملات شما خواهند بود.

یک راه خوب برای کشف میزان تحمل شما این است که یک حساب زنده کوچک با 100 دلار باز کنید و با لات های نانو معامله کنید. استفاده از a کاهش ماشین‌حساب به شما نشان می‌دهد که در هر معامله چقدر باید ریسک کنید تا از کاهش سرمایه از پیش تعریف شده جلوگیری کنید. اگر با از دست دادن 9٪ از حساب خود مشکلی ندارید، اما 10٪ در معامله نیست، این پارامترها را به خودتان بدهید. پس از این، بقیه آمار خود را وارد کنید و تا زمانی که خطر کاهش 10 درصدی به 0 درصد نزدیک شود، بازی کنید.

آیا شما یک جغد شب هستید یا یک فرد صبحگاهی؟ خبر خوب این است که وقتی نوبت به معامله می شود، واقعاً اهمیتی ندارد. برخلاف سایر مشاغل که ساعات کاری سختی دارند و زمان کاری مشخصی دارند، اگر سبک شما تجارت است در حالی که دیگران در خواب هستند، می توانید این کار را انجام دهید. نقطه ضعف در اینجا این است که شما باید نظم دهنده خود باشید. بدون هیچ چارچوب سفت و سخت از پیش تعیین شده ای که توسط نیروهای خارجی تحمیل شده است، نظم و انضباط برای اعمال محدودیت بر روی خود فوق العاده است. اگر نمی توانید خود را هنگ کنید، تجارت به تنهایی ممکن است برای شما مناسب نباشد.

لایه‌ها و پیچیدگی‌های فراتر از این فانتزی باینری، راه‌های منحصربه‌فرد و چالش‌برانگیزی را برای هر معامله‌گری ایجاد می‌کند تا استراتژی‌ها و روش‌های معاملاتی شخصی‌سازی شده را با توجه به نقاط قوت و ضعف خود ایجاد کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج