اسکالپر فارکس | راه خود را برای رسیدن به امتیاز موفق فارکس افزایش دهید

از آنجایی که اسکالپرهای فارکس حرکات زیادی انجام می دهند، باید دائماً در طول زمان معاملات در نمودارهای خود صفر شوند. بنابراین، این روش معامله فقط برای معامله گرانی مناسب است که می توانند توجه خود را برای چندین ساعت در یک زمان متمرکز کنند.
اگر تمایل دارید که اجازه دهید ذهنتان سرگردان شود یا به راحتی حواس شما پرت شود، احتمالاً اسکالپینگ بهترین سیستم معاملاتی برای شما نیست.

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/scalping-your-way-to-a-successful-forex-score/در مقایسه با سایر اشکال تجارت فارکس، اسکالپینگ شاید بیشترین توجه را جلب کند. در طول یک روز معاملاتی، یک اسکالپر ده ها یا حتی صدها معامله را باز و بسته می کند. مراقبت از اینکه هیچ یک از این معاملات متحمل ضرر بزرگی نشوند، کاری طاقت فرسا و جامع است.

اسکالپرهای فارکس باید بسیار صبور و دقیق باشند. هیچ سود بادآورده بزرگ و فوری با این روش وجود ندارد، بنابراین معامله گرانی که موفق هستند با آن تشخیص دهید که دستاوردهای آینده در طول زمان به دست خواهند آمد.

اگر به تجارت سریع، پر انرژی و متمرکز علاقه دارید، اسکالپینگ ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. با این حال، اگر به راحتی استرس می‌گیرید یا مشکلی دارید که 100% تمرکز خود را برای یک روز کامل به صفحه نمایش خود اختصاص دهید، احتمالاً روش اسکالپر فارکس بهترین انتخاب برای شما نیست. در نهایت، این شما هستید که وقتی نقاط قوت و ضعف خود را به طور کامل درک کردید، تصمیم می گیرید.

ما مجموعه‌ای از 3 وبینار در مورد اسکالپینگ فارکس برگزار کرده‌ایم، که در آن به نحوه تجزیه و تحلیل فرصت‌های معاملاتی روزانه بر اساس جریان سفارش، عرضه و تقاضا و مفاهیم اقدام قیمت می‌پردازیم.

اسکالپر فارکس بودن چگونه است؟

اگر تصمیم دارید از یک سیستم خودکار استفاده کنید، خوب است که خودتان آن را توسعه دهید. آموزش های زیادی برای ساخت این سیستم ها وجود دارد و کارشناسان به راحتی در دسترس هستند تا کمک و یا راهنمایی ارائه دهند.

اندازه های موقعیت ثابت

وبینار اسکالپینگ فارکس

فقط احتیاط کنید

اسکالپرهای فارکس باید با یک اسکالپر فارکس به روز معاملاتی بیایند استراتژی که توجه و تمرکز باورنکردنی را به حصول اطمینان از یکسان بودن حجم معاملات اختصاص می دهد.

دو روش مختلف برای پوست سر

جستجوی سریع وب بسیاری از این سیستم ها را نشان می دهد که نتایج باورنکردنی را برای کاربران خود ارائه می دهند. در حالی که نمی‌توانیم تک تک افراد را تأیید کنیم، اما به احتمال زیاد بسیاری از آنها جعلی هستند.

هر اسکالپر بالقوه فارکس باید بداند که نوسانات در اندازه معاملات منجر به سقوط سریع می شود. ایده اصلی اسکالپینگ این است که معاملات سودآور خواهد بود پوشش زیان در یک دوره زمانی طولانی با این حال، اگر اندازه موقعیت ها را به طور تصادفی انتخاب کنید، اجتناب ناپذیر است که یک ضرر بزرگ و اهرمی در یک نقطه یا نقطه دیگر رخ دهد و منجر به زیان های ویرانگر برای سبد سهام شود.

این روش سریع و هیجان‌انگیز برای تجارت فارکس محدودیت‌های شما را از بین می‌برد و توانایی شما برای فکر کردن سریع و افزایش ضربان نبض شما را آزمایش می‌کند.

علاوه بر تحلیل و سوگیری، معاملات روزانه مزایای بسیار بیشتری دارد خارج شدن از بازار در پایان جلسه معاملاتی از نظر فشار کمتر، ساعات کاری تعریف شده، منحنی یادگیری و بهبود سریعتر و موارد دیگر تأثیر مثبتی بر سبک زندگی معامله گر دارد.

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

👉 ما را از دست ندهید ایده های معاملاتی فارکس

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج