اسکالپر فارکس | راه خود را برای رسیدن به امتیاز موفق فارکس افزایش دهید

بازده در بلند مدت

اسکالپرهای فارکس باید با یک اسکالپر فارکس به روز معاملاتی بیایند استراتژی که توجه و تمرکز باورنکردنی را به حصول اطمینان از یکسان بودن حجم معاملات اختصاص می دهد.

دو روش مختلف برای پوست سر

معامله گرانی که به دنبال کسب سود سریع هستند باید هشدار داده شوند که اسکالپینگ آن نوع سیستم نیست. هر کسی که به دنبال بازدهی بزرگ از هر معامله باشد، ناامید و احتمالاً از اسکالپینگ ناامید خواهد شد.

اگر به تجارت سریع، پر انرژی و متمرکز علاقه دارید، اسکالپینگ ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. با این حال، اگر به راحتی استرس می‌گیرید یا مشکلی دارید که 100% تمرکز خود را برای یک روز کامل به صفحه نمایش خود اختصاص دهید، احتمالاً روش اسکالپر فارکس بهترین انتخاب برای شما نیست. در نهایت، این شما هستید که وقتی نقاط قوت و ضعف خود را به طور کامل درک کردید، تصمیم می گیرید.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/scalping-your-way-to-a-successful-forex-score/

جستجوی سریع وب بسیاری از این سیستم ها را نشان می دهد که نتایج باورنکردنی را برای کاربران خود ارائه می دهند. در حالی که نمی‌توانیم تک تک افراد را تأیید کنیم، اما به احتمال زیاد بسیاری از آنها جعلی هستند.

وبینار اسکالپینگ فارکس

همانطور که چند بار در بالا اشاره کردیم، اسکالپینگ به طور جدی برای معامله گران تقاضا دارد. بنابراین برای معامله گرانی که نمی توانند زمان لازم را به روش اختصاص دهند، سیستم های معاملاتی خودکار ممکن است گزینه خوبی برای کاوش باشد.

اسکالپرهای فارکس باید بسیار صبور و دقیق باشند. هیچ سود بادآورده بزرگ و فوری با این روش وجود ندارد، بنابراین معامله گرانی که موفق هستند با آن تشخیص دهید که دستاوردهای آینده در طول زمان به دست خواهند آمد.

اسکالپینگ یک سیستم معاملاتی برای کسانی است که دوست دارند معاملات کوچک را در درازمدت انجام دهند تا یک سود کلی جمع کنند.

خودکارسازی فرآیند

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

هشدار – زندگی به عنوان یک اسکالپر فارکس برای افراد ضعیف نیست.

علاوه بر تحلیل و سوگیری، معاملات روزانه مزایای بسیار بیشتری دارد خارج شدن از بازار در پایان جلسه معاملاتی از نظر فشار کمتر، ساعات کاری تعریف شده، منحنی یادگیری و بهبود سریعتر و موارد دیگر تأثیر مثبتی بر سبک زندگی معامله گر دارد.

از آنجایی که اسکالپرهای فارکس حرکات زیادی انجام می دهند، باید دائماً در طول زمان معاملات در نمودارهای خود صفر شوند. بنابراین، این روش معامله فقط برای معامله گرانی مناسب است که می توانند توجه خود را برای چندین ساعت در یک زمان متمرکز کنند.
اگر تمایل دارید که اجازه دهید ذهنتان سرگردان شود یا به راحتی حواس شما پرت شود، احتمالاً اسکالپینگ بهترین سیستم معاملاتی برای شما نیست.

اسکالپر فارکس بودن چگونه است؟

این روش سریع و هیجان‌انگیز برای تجارت فارکس محدودیت‌های شما را از بین می‌برد و توانایی شما برای فکر کردن سریع و افزایش ضربان نبض شما را آزمایش می‌کند.

آرم 5ers

بازارها همیشه در حال تغییر هستند. هر روز بازار ویژگی های رفتاری متفاوتی را اتخاذ می کند. معامله با سوگیری روزانه به معامله گران این امکان را می دهد که به دلیل تغییرات تکانشی آن، به سرعت نمای بازار را به روز کنند.

در مقایسه با سایر اشکال تجارت فارکس، اسکالپینگ شاید بیشترین توجه را جلب کند. در طول یک روز معاملاتی، یک اسکالپر ده ها یا حتی صدها معامله را باز و بسته می کند. مراقبت از اینکه هیچ یک از این معاملات متحمل ضرر بزرگی نشوند، کاری طاقت فرسا و جامع است.