اطلاعات ضعیف خدمات ایالات متحده سوخت شورت USD

  • دلار آمریکا در برابر ارزهای اصلی کمتر از بالاترین حد خود در 2-1/2 ماه اخیر باقی ماند.
  • در ماه می، بخش خدمات ایالات متحده رشد حداقلی را تجربه کرد.
  • دستمزد واقعی ژاپن در ماه آوریل سیزدهمین کاهش ماهانه متوالی را تجربه کرد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-price-analysis-us-services-data-fueling-usd-shorts/

در جای دیگر، داده های دولتی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که دستمزدهای واقعی ژاپن سیزدهمین کاهش ماهانه متوالی را در ماه آوریل تجربه کرده است. این کاهش نشان دهنده بهبود آهسته دستمزدها با وجود رشد مداوم تورم مصرف کننده است.

با این حال، داده‌های منتشر شده در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد که مدتی طول می‌کشد تا تاثیر این افزایش دستمزدها احساس شود.

قابل ذکر است، در جریان مذاکرات بین شرکت‌های بزرگ ژاپنی و اتحادیه‌ها در ماه مارس، توافق‌هایی برای ایجاد بیشترین افزایش دستمزد در 30 سال اخیر حاصل شد. این اقدام به دلیل نیاز به پرداخت غرامت به کارگران برای افزایش هزینه های زندگی انجام شد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسکالپینگ بروکرهای فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

سرمایه گذاران منتظر هیچ گونه انتشار کلیدی از سوی ایالات متحده یا ژاپن نیستند، بنابراین جلسه امروز احتمالاً آرام خواهد بود.

تحلیل فنی قیمت USD/JPY: مقاومت 140.00 باعث بازگشت نزولی می شود.

تحلیل فنی قیمت USD/JPY
نمودار 4 ساعته USD/JPY

تلاش دوم نشان داد که قیمت قبل از اینکه خرس ها دوباره قدرت را در دست بگیرند، به بالاترین سطح خود رسید. قیمت در حال حاضر به سطح حمایت 139.00 نزدیک می شود. خرس های داده شده در کنترل هستند. این احتمال وجود دارد که قیمت به زیر 139.00 برسد تا پشتیبانی 137.75 را دوباره آزمایش کنید.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر