افزایش قیمت طلا در برابر شاخص PPI آمریکا حدود 1960 دلار متوقف شد

  • سوگیری علی رغم عقب نشینی های جزئی صعودی است.
  • داده های ایالات متحده می تواند حرکت های شدیدی را در اواخر امروز ایجاد کند.
  • حذف مقاومت پویا رشد بیشتر را تایید می کند.

برداشتن مانع پویا رشد بیشتر را فعال می کند. R3 هفتگی (1971) به عنوان یک مقاومت استاتیک بالقوه دیده می شود. از نظر فنی، تثبیت بالای R2 (1953) باید سودهای بیشتری را در آینده اعلام کند.

R2 هفتگی (1953) را نادیده گرفته و تقریباً به خط میانه بالایی (uml) رسیده است. این نشان دهنده یک مقاومت پویا است. شکست کاذب بالای این مانع صعودی یا شکست در برخورد با این مانع ممکن است فروش جدیدی را اعلام کند.

علاوه بر این، BOC همانطور که انتظار می رفت 25 واحد در ثانیه افزایش داشت، در حالی که RBNZ سیاست پولی را بدون تغییر رها کرد.

بعداً، PPI ایالات متحده ممکن است رشد 0.2٪ را گزارش کند.

همانطور که در نمودار ساعتی مشاهده می کنید، طلا پس از ناکامی در زیر خط میانه (میلی لیتر) یک رالی قوی را ثبت کرد.

امروز، تولید ناخالص داخلی بریتانیا، تولید ساخت و ساز، شاخص خدمات و تولیدات تولیدی بهتر از حد انتظار بود، در حالی که تراز تجاری تولید صنعتی و کالا اطلاعات ضعیفی را گزارش کرد.

سوگیری صعودی است، بنابراین رشد بیشتر طبیعی است. XAU/USD با گزارش کاهش تورم ایالات متحده، رشد خود را تسریع کرد.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/gold-price-gains-stall-around-1960-ahead-of-us-ppi/

قیمت طلا پس از ارقام تورم آمریکا رشد خود را افزایش داد. این فلز در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1960 دلار معامله می شود. قیمت روزانه حدود 1963 دلار را ثبت کرده است.

-اگر به کارگزاران نزدک علاقه دارید، راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

پیش‌بینی می‌شود که PPI اصلی رشد 0.2 درصدی را ثبت کند، در حالی که ادعای بیکاری می‌تواند به 251 هزار افزایش یابد. داده های مثبت ایالات متحده باید ارزش دلار را افزایش دهد و می تواند XAU/USD را در کوتاه مدت کاهش دهد.

تحلیل فنی قیمت طلا: مقاومت دینامیکی

قیمت طلا
نمودار ساعتی قیمت طلا

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج