انواع شیرآلات موتورخانه بهترین قیمت ها و برندها دماتجهیز | kasrasaran

و اطلاعات جامع و کاملی را درباره ویژگی‌ها و مزایای مختلفی که این محصولات به شما ارائه می‌دهند در اختیارتان قرار دهیم. در حالت اول شیر به صورت نیمه باز شده و گاز با فشار پایینی به مشعل وارد می شود. هنگامی که مشعل روشن می شود، شیر باز شده و گاز به طور کامل وارد مشعل می گردد. شیرهای برقی اتوماتیک با استفاده از یک پیچ فشار گاز قابلیت تنظیم شدن دارند. شیر توپی فلوتینگ (Floating Ball Valve)
بال شیر توپی فلوتینگ از بال به استم وصل می باشد و از پایین مابین دو سیت قرار گرفته و با ورود سیال بال به سیت چسبیده و آب بند را انجام می دهد.

سیت به دو دسته Metal Seat و Soft Seat تقسیم بندی می شوند محدوده دمایی و نشتی مجاز بر دقیقه در استاندارد API598 مشخص می باشد. شیرآلات صنعتی یا ولو ها (valve) وسیله ای پرکاربرد برای کنترل و تنظیم جریان و فشار سیالات هستند. شیرآلات پایپینگ یکی از مهم ترین اجزای سیستم های پایپینگ به شمار می روند و در مواقعی که اختلاف فشار را در جریان سیال شاهد باشیم کاربردی هستند. در این مقاله قصد داریم تا با انواع شیرآلات صنعتی و ویژگی های هر یک آشنا شویم.

نکات انتخاب صحیح ولو مورد نیاز

در ادامه مرجع شیرآلات صنعتی می خواهیم با شیرهای تنفسی، کنترلی و اطمینان آشنا شویم. در ابتدای راه شناخت انواع شیرآلات صنعتی، لازم است با دو اصطلاح متال سیت (نشیمنگاه فلزی) و سافت سیت (نشیمنگاه نرم) آشنا شویم. بدنه شیر، پوسته اصلی شیر می باشد که قطعات شیر در داخل آن قرار گرفته اند و سیال با فشار از داخل آن عبور می کند.بنابراین بدنه شیر باید بتواند فشار سیال عبوری را تحمل کند. هدف ما در مقاله مرجع شیرآلات صنعتی، آشنایی شما با انواع شیرآلات صنعتی و افزایش سطح دانش فنی شما در این زمینه می باشد؛ همراه ما باشید. ویژگی دیگر این محصولات این است.که نسبت به سرما و گرما نیز مقاومت بسیار بالایی دارند.و در نتیجه قابل‌استفاده در سیستم‌های لوله‌کشی ساختمانی هستند.و می‌توانند بهترین عملکرد را به شما ارائه دهند.

  • تریم به مجموعه ای از قطعات گفته می شود که در آببند کردن ولو تاثیر مستقیم دارند.
  • بال ولوها معمولا برای کاربردهایی که به صورت قطع و وصل جریان می باشد، پیشنهاد می شوند.
  • همچنین نحوه سفارش گذاری و نحوه بسته بندی و ارسال شیرهای مخروطی در این استاندارد آمده است.
  • این مدل شیر توپی تاپن تری بال یا همان توپی از قسمت بالا مونتاژ می شود.
  • رسانه مهارتی نماتک به شما کمک می‌کند تا به راحتی مهارت‌های کاربردی در حوزه صنعت را بیاموزید و گامی موثر در پیشرفت صنعت کشور بردارید.

قیمت شیرآلات صنعتی با توجه به سایز شیر، کلاس شیر، نوع مجرابند شیر، نوع اتصال شیر، جنس بدنه شیر و جنس تریم شیرآلات، تعیین می شود. شما می توانید برای دریافت مشاوره فنی و استعلام قیمت به روز شیرآلات با کارشناسان فنی هایپر صنعت فامکو تماس بگیرید. دیسک شیر پروانه ای با توجه به نوع سیال، فشار کاری و درجه حرارت در جنس های EPDM ،PTFE ،SS 316 ،SS 304 و AL-B ساخته می شود که دیسک شده یا با شافت یک تیکه، ریخته گری یا با شافت جوش داده می شود. شیر پروانه ای ویفری به دلیل سبکی وزن و نوع اتصال پر مصرف ترین مدل شیر پروانه ای مرجع مفید می باشد.

شیر کشویی F11

عملگر یا اکچویتور وسیله ای است که از آن برای باز و بسته کردن شیر استفاده می شود. تمامی عملیات تعمیر براساس استانداردهای بین المللی (API ،IPS ،BS ،ASME و غیره) و بر اساس مشخصات فنی و روش های اجرایی انجام می گیرد. محرک های خودکار به نوع های نیوماتیک، سئولنوئید و هیدرولیک تقسیم می شوند.

دیدگاه دربارهٔ «شیر خودکار و کاربردهای آن»

انواع شیرآلات موتورخانه بهترین قیمت ها و برندها دماتجهیز | kasrasaran

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج