بازار منتظر به روز رسانی سقف بدهی است

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

در طول هفته، دلار کانادا پس از انتشار اطلاعات در روز سه شنبه، 0.3 درصد افزایش یافت که نشان دهنده افزایش نرخ تورم سالانه در ماه آوریل است. این اولین افزایش در 10 ماه گذشته بود.

سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر دیدار مهم جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و کوین مک کارتی، رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان برای بحث در مورد سقف بدهی هستند. هر دو طرف یک تماس تلفنی مثبت را در روز یکشنبه توصیف کردند که باعث افزایش خوش بینی در مورد محدودیت بدهی شد. این به نوبه خود باعث حمایت از دلار شد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های معاملاتی فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

  • پاول رویکرد جلسه به جلسه را در تصمیم گیری های سیاستی آینده ترجیح می دهد.
  • سرمایه گذاران منتظر گفتگوهای بیشتری در مورد سقف بدهی آمریکا هستند.
  • خرده فروشی کانادا در ماه مارس 1.4 درصد کاهش داشت.

روز جمعه، دلار کانادا در برابر دلار آمریکا اندکی کاهش یافت اما بخش قابل توجهی از افزایش هفتگی خود را حفظ کرد. این امر تحت تأثیر دو عامل بود: کاهش خرده فروشی داخلی در ماه مارس و توقف مذاکرات برای افزایش سقف بدهی ایالات متحده.

چشم انداز USD/CAD امروز صعودی است. روز دوشنبه، زمانی که مذاکرات درباره سقف بدهی آمریکا از سر گرفته شد، دلار ثابت ماند. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز رویکرد جلسه به جلسه را در تصمیم گیری های سیاستی آینده ترجیح می دهد.

بر اساس گزارش آمار کانادا در روز جمعه، خرده فروشی کانادا در ماه مارس نسبت به فوریه کاهش 1.4 درصدی را تجربه کرد. فروش پایین در درجه اول باعث کاهش فروشندگان وسایل نقلیه موتوری و قطعات و جایگاه‌های بنزین شد. با این حال، برآورد اولیه نشان می‌دهد که فروش در ماه آوریل 0.2 درصد افزایش داشته است.

رویدادهای کلیدی USD/CAD امروز

از آنجایی که گاوها در حال حاضر قوی تر هستند، ممکن است شاهد آزمایش مجدد قیمت در سطح مقاومت 1.3550 باشیم. یک شکست بالاتر از این سطح در نهایت یک برنده در نبرد را تایید می کند. بالاترین سطح نیز تمایل صعودی را تقویت می کند.

بازارهای پول حاکی از احتمال حدود 40 درصدی افزایش نرخ بهره بانک مرکزی کانادا از سوی بانک مرکزی تا سپتامبر است. قبل از انتشار آمار تورم، سرمایه گذاران انتظار افزایش نرخ را داشتند.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-outlook-market-awaits-debt-ceiling-updates/

سرمایه گذاران امروز مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده را تماشا خواهند کرد زیرا آنها انتظار انتشار کلیدی از کانادا یا ایالات متحده را ندارند.

چشم انداز فنی USD/CAD: گاوها در 30-SMA تسلط دارند.

چشم انداز فنی USD/CAD
نمودار چشم انداز فنی USD/CAD
67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.