با افزایش ریسک گریزی، 1.20 را هدف قرار می دهد

مقامات بریتانیا اخیراً شرایط آزمایش کووید را برای مسافران چینی اعلام کردند زیرا ویروس در سرزمین اژدها در حال گردش است، اما پکن «صفر کووید-19» را لغو کرد.

چشم انداز GBP/USD

  • با بدتر شدن وضعیت چین، قیمت پوند/دلار آمریکا تحت فشار فروش قرار می‌گیرد.
  • روسیه و اوکراین به افزایش تنش ادامه می دهند و ریسک گریزی را تشدید می کنند.
  • دلار آمریکا ممکن است به دلیل کاهش بازدهی ایالات متحده، نزولی را تجربه کند.
با بدتر شدن وضعیت چین، قیمت پوند/دلار آمریکا تحت فشار فروش قرار می‌گیرد. روسیه و اوکراین به افزایش تنش ادامه می دهند و ریسک گریزی را تشدید می کنند. دلار آمریکا ممکن است به دلیل کاهش بازدهی ایالات متحده، نزولی را تجربه کند. چشم انداز پوند/دلار آمریکا اندکی نزولی است زیرا این جفت ارز با ریسک گریزی ناشی از وخامت اوضاع همه گیر در چین مواجه است. -آیا علاقه مند هستید در مورد سیگنال های فارکس بیشتر بدانید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – اوایل پنجشنبه در لندن، GBP/USD پس از تثبیت سودهای روزانه برای اولین بار در سه روز گذشته، به 1.2025 کاهش یافت. COVID-19 و تنش بین روسیه و اوکراین ممکن است مقصر ضعف اخیر جفت کابل باشد. ایالات متحده…


منبع: https://www.forexcrunch.com/gbp-usd-outlook-bears-targeting-1-20-as-risk-aversion-grows/

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

با این حال، حمایت کلیدی در 1.2000 همچنان فروشندگان را آزار می دهد. در صورت شکست نزولی، این جفت ممکن است سقوط بزرگی را به سمت حمایت بعدی در 1.1900 تجربه کند. بازار در میان هفته کریسمس هیچ حرکتی ندارد. بنابراین، عاقلانه است که منتظر یک اقدام واضح برای گرفتن یک فرصت معاملاتی باشید.

این پس‌زمینه باعث شد بازدهی خزانه‌داری 10 ساله ایالات متحده پس از رسیدن به بالاترین سطح خود از 19 اکتبر، 2.6 واحد پایه کاهش یابد و به 3.86 درصد برسد.

با وجود این، به نظر می‌رسد داده‌های مختلط ایالات متحده و فقدان لفاظی تندروانه فدرال رزرو از خریداران پوند/دلار آمریکا در پایان سال محافظت می‌کند. شاخص تولید دسامبر ریچموند، فدرال رزرو از -4.0 در مقایسه با -9.0 در ماه اکتبر به 1.0 کاهش یافت، در حالی که فروش مسکن در ایالات متحده به انتظار کاهش یافت. -37.8% y/y از -36.7٪ مورد انتظار.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال