با افزایش ریسک گریزی، 1.20 را هدف قرار می دهد

با بدتر شدن وضعیت چین، قیمت پوند/دلار آمریکا تحت فشار فروش قرار می‌گیرد. روسیه و اوکراین به افزایش تنش ادامه می دهند و ریسک گریزی را تشدید می کنند. دلار آمریکا ممکن است به دلیل کاهش بازدهی ایالات متحده، نزولی را تجربه کند. چشم انداز پوند/دلار آمریکا اندکی نزولی است زیرا این جفت ارز با ریسک گریزی ناشی از وخامت اوضاع همه گیر در چین مواجه است. -آیا علاقه مند هستید در مورد سیگنال های فارکس بیشتر بدانید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – اوایل پنجشنبه در لندن، GBP/USD پس از تثبیت سودهای روزانه برای اولین بار در سه روز گذشته، به 1.2025 کاهش یافت. COVID-19 و تنش بین روسیه و اوکراین ممکن است مقصر ضعف اخیر جفت کابل باشد. ایالات متحده…


منبع: https://www.forexcrunch.com/gbp-usd-outlook-bears-targeting-1-20-as-risk-aversion-grows/

با وجود این، به نظر می‌رسد داده‌های مختلط ایالات متحده و فقدان لفاظی تندروانه فدرال رزرو از خریداران پوند/دلار آمریکا در پایان سال محافظت می‌کند. شاخص تولید دسامبر ریچموند، فدرال رزرو از -4.0 در مقایسه با -9.0 در ماه اکتبر به 1.0 کاهش یافت، در حالی که فروش مسکن در ایالات متحده به انتظار کاهش یافت. -37.8% y/y از -36.7٪ مورد انتظار.

چشم انداز GBP/USD

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال