برای توقف ضرر یا عدم توقف ضرر

برای کار بدون توقف ضرر، باید یک راهنمای سفت و سخت برای مدیریت ریسک جایگزین داشته باشید تا کمبود توقف ضرر را جبران کنید. این معمولاً شامل اهرم بسیار کم (کمتر از 1 به 1 یا حتی اهرم منفی) است. این طرح جایگزین همچنین شامل شرایط اقدام قیمت برای کاهش تجارت شما، شکل دیگری از توقف ضرر ذهنی است.

در یک دنیای عالی، ما نیازی به توقف تکنیک های باخت نداریم، زیرا همه برنده می شویم و به برد ادامه می دهیم. با این حال، معامله گران با تمام سطوح مهارت و تجربه به سرعت به شما خواهند گفت که چنین آرمان شهر واقعیت ندارد.

چیز دیگری که باید بدانید این است که چگونه زیان را کاهش دهید. هنگامی که شما را پوشش می دهید، معمولاً فقط جنبه منفی سودآور است. بنابراین اگر به دلیل اینکه می‌خواهید هر دو طرف را ببرید، هدینگ می‌کنید، ذهنیت درستی نیست، زیرا در نهایت باید یک طرف را قطع کنید.

این متداول ترین روشی است که برای توقف ضرر استفاده می شود. این یک راه‌اندازی ساده است که با رسیدن قیمت به یک سطح مشخص، موقعیت شما را به‌طور خودکار می‌بندد.

توقف افت ذهنی
منبع: https://the5ers.com/to-stop-loss-or-not-to-stop-loss-that-is-the-question/

آرم 5ers

از سوی دیگر، دستورات توقف ضرر برای محدود کردن ضرر در یک معامله استفاده می شود. دستور توقف ضرر دستورالعملی است برای فروش یک جفت ارز در صورتی که به یک سطح قیمتی معین سقوط کند. به عنوان مثال، اگر یک معامله گر یک جفت ارز را در 1.2000 خریداری کند و یک دستور توقف ضرر را در 1.1950 تعیین کند، در صورت کاهش قیمت به 1.1950، موقعیت به طور خودکار بسته می شود. این تضمین می کند که ضرر معامله گر به مقدار از پیش تعیین شده محدود می شود.

تکنیک های توقف ضرر

پوشش به عنوان توقف ضرر

برای جلوگیری از ضرر و زیان از هیچ یک از این روش ها استفاده نکنید. شما در نهایت از روش توقف ضرر استفاده نادرست خواهید کرد زیرا هدف آن کاهش ضرر است نه اجتناب از آنها.

اگرچه ساده به نظر می رسد، اما در واقع یک فرآیند گیج کننده است که شامل بسیاری از موارد است تمرین. تمرکز زیادی روی تایید بازار می‌طلبد، زیرا زمانی که وارد یک وضعیت پوشش ریسک می‌شوید، تصمیم‌گیری در مورد کدام طرف معامله و بازگشت به سمت سوگیری در بازار می‌تواند دشوار باشد.

پوشش ریسک در مقابل ضرر توقف

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

تکنیک های توقف ضرر - توقف ضرر سخت

نتیجه

برای اکثر معامله گران، این یک عمل خودفریبی است زیرا آنها قدرت ذهنی لازم برای کاهش ضرر را ندارند. معامله گران وقتی با یک بازار بازی می کنند دچار مشکل می شوند ذهنیت همه جانبه.

بدون توقف ضرر

توقف زیان ذهنی

تکنیک های توقف ضرر - پوشش ریسک به عنوان توقف ضرر

هر چهار نوع توقف ضرر که بالاتر از همه قرار داده شده است، جوانب مثبت و منفی دارد. این شما هستید که در پایان روز تصمیم می گیرید که با توجه به شخصیت شما چه چیزی بهتر است. برخی از روش ها به سختی ذهنی بیشتری نیاز دارند، در حالی که برخی به صبر و تمرین بیشتری نیاز دارند.

که در The5ers در این برنامه، تعداد زیادی معامله‌گر دریافت می‌کنیم که از هیچ روش توقف ضرر استفاده نمی‌کنند. با بررسی عملکرد آن‌ها، می‌توانیم از نزدیک به شما بگوییم که آن‌ها اغلب بسیار عمیق هستند، گاهی اوقات برای روزها یا هفته‌ها، قبل از اینکه بهبود یابند یا به هم بخورند.

این تکنیک استاپ ضرر برای معامله‌گران با تجربه‌تر آشناتر خواهد بود، زیرا برای پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز آن به تمرین و تمرین زیادی نیاز دارد.

پوشش ریسک در فارکس شامل باز کردن دو موقعیت در یک جفت ارز برای کاهش ریسک ضرر در یکی از موقعیت ها است. به عنوان مثال، یک معامله گر ممکن است روی یک جفت ارز به مدت طولانی روی بیاورد و همزمان یک پوزیشن کوتاه روی همان جفت ارز باز کند. این بدان معناست که اگر بازار در یک جهت حرکت کند، معامله گر در یک موقعیت سودآور خواهد بود و در سمت دیگر ضرر خواهد کرد. نتیجه خالص کاهش در معرض خطر کلی است.

مزیت این نوع راه اندازی این است که معامله گر کنترل مطلق بر استاپ دارد. اگر قیمت به طور متقاعدکننده ای به سمت یک توقف از پیش تعیین شده حرکت نکند، معامله گر کهنه کار می تواند تصمیم بگیرد تا زمانی که تاییدیه قوی تری دریافت نکند، توقف را انجام ندهد. این منجر به کاهش قیمت شناور و معاملات بدون قطع می شود. معامله گر در بازی می ماند و این شانس را دارد بهبود می یابند بازگشت به سودآوری

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

فقط تاجران آموزش دیده و منظم باید حتی برای انجام این کار تلاش کنند.

👉 ما را از دست ندهید ایده های معاملاتی فارکس

معامله‌گرانی که استاپ‌های ذهنی را به کار می‌گیرند، به جای استاپ ضرر در سیستم بازار، استاپ‌ها را به‌صورت دستی اجرا می‌کنند، زمانی که قیمت به جایی که باید باشد رسید.

این چهار نوع تکنیک توقف ضرر در دسترس معامله گران فارکس است:

به عنوان مثال، اگر یک مقدار یورو دلار را در خرید دریافت کنید، سپس آن را برای فروش یک لات EURUSD پوشش می دهید. بدیهی است که شما در بازار صاف خواهید بود. با این حال، چند عوارض جانبی منفی وجود دارد. این عمدتا به دلیل تغییرات اسپرد و تغییرات نرخ سوآپ است.

نقطه ضعف این است که اغلب قیمت پس از رسیدن به حد ضرر به نفع شما باز می گردد. از سوی دیگر، توقف ضرر شدید ممکن است به این معنی باشد که در نهایت ضرری بیهوده خواهید داشت.

نقطه ضعف این نوع استاپ ضرر این است که نیاز به نظارت مداوم بر بازار دارد. از آنجایی که هیچ چیز به اتوماسیون باقی نمی ماند، معامله گر باید همیشه در صدر معاملات خود باشد.
این تکنیک نیز کمی مشکل است و تنها باید توسط باتجربه ترین و آموخته ترین معامله گران انجام شود. بدون دانش مناسب، رویدادهای بازار می‌توانند معامله را به سمت یک کاهش شدید سوق دهند. این امر به ویژه زمانی صادق است که معامله گر نمی داند چگونه زیان را کاهش دهد.

بسیاری از معامله‌گرانی که از استاپ ضرر استفاده نمی‌کنند، ادعا می‌کنند که همیشه دوره‌ای برای ریکاوری وجود خواهد داشت، زیرا قیمت به بالا و پایین در نوسان است. این معامله گران در حالی که از کاهش سرمایه رنج می برند، با صبری باورنکردنی پیش بینی می کنند و معامله می کنند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج