بلک راک می‌گوید بیت‌کوین می‌تواند امور مالی را انقلابی کند |

نماهای فنی

چشم انداز صعودی

معاملات آتی بیت کوین درست زیر بالاترین سطح سال باقی مانده است، زیرا در صبح روز پنجشنبه در اروپا حرکت می کنیم. پس از یک اصلاح عمیق پایین تر از اوج های اولیه YTD در ماه آوریل، بازار از آن زمان به خوبی بهبود یافته است و اکنون در یک الگوی نگهداری قرار دارد و به نظر برای یک شکست قریب الوقوع است. یکی از محرک های کلیدی پشت سر افزایش اخیر در BTC، اخبار مربوط به درخواست BlackRock به SEC برای راه اندازی ETF بیت کوین بوده است. حمایت از یک نام مالی سنگین وزن، اعتقاد خرده‌فروشی به دارایی را تقویت کرده و موج جدیدی از علاقه‌مندی‌های سازمانی را آغاز کرده است.

نگه داشتن بیت کوین نزدیک به اوج

به دنبال شکست بالای کانال خرسی اصلاحی، بازار از آن زمان تا سطح مقاومت 32185 معامله می‌شود، جایی که قیمت در حال حاضر متوقف شده است. با توجه به مثبت بودن مطالعات مومنتوم و حفظ قیمت در حال حاضر، تمرکز بر روی شکست نهایی در اینجا و حرکت به سمت سطح 37030 باقی می ماند. از جنبه منفی، 27415 پشتیبانی بعدی است که باید به آن توجه کرد.


منبع: https://www.tickmill.com/blog/blackrock-says-bitcoin-can-revolutionise-finance

لری فینک، مدیرعامل بلک راک در این هفته گفت که این شرکت بر این باور است که بیت کوین می‌تواند “انقلابی در امور مالی ایجاد کند” و جایگزینی قوی برای “سرمایه گذاری در طلا به عنوان محافظ در برابر تورم” ارائه می دهد. با حمایت BlackRock از بیت کوین، دیدگاه گاوها این است که افزایش تقاضا به افزایش قیمت ها در پایان سال کمک می کند زیرا فدرال رزرو در نهایت کمپین انقباضی پیش بینی شده خود را تکمیل می کند. با پیش‌بینی فدرال‌رزرو سرعت کمتری برای انقباض (فقط 1 یا 2 افزایش دیگر برنامه‌ریزی شده)، معامله‌گران بیت کوین به تغییر در پویایی بازار چشم دوخته‌اند که می‌تواند به پیشبرد فاز صعودی بعدی کمک کند.

بیت کوین

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج