تجارت درآمد دیزنی پست سه ماهه اولآخرین گزارش درآمدهای مالی سه ماهه اول دیزنی اولین گزارش برای باب ایگر مدیر عامل بازگشته بود. همه نگاه ها به نتایج استریم غول سرگرمی معطوف شده است زیرا با Apple TV، Netflix و سایرین در این زمینه رقابت می کند.

درباره آخرین نتایج درآمد دیزنی، آنچه که تحلیلگران برای سهام پیش بینی می کنند و نحوه معامله سهام دیزنی در زیر بیشتر بیاموزید.موجودی: دیزنی
نماد برای حساب Invest.MT5: DIS
تاریخ ایده: 15 فوریه 2023
خط زمانی: 1-6 ماهگی
سطح ورودی: 118.50 دلار
سطح هدف: 177.00 دلار
اندازه موقعیت برای حساب Invest.MT5: حداکثر 5%
خطر: بالا

 • حساب Invest.MT5 به شما امکان می دهد سهام و سهام واقعی را از 15 تا از بزرگترین بورس های جهان خریداری کنید.

عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

تمام معاملات ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیش از ریسکی که در یک معامله دارید ضرر کنید. هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید زیرا برخی معاملات ضرر می کنند و برخی معاملات برنده می شوند. برای درک سطوح تحمل ریسک خود یا تمرین بر روی یک حساب آزمایشی ابتدا دانش خود را قبل از سرمایه گذاری بسازید.

گزارش درآمد سه ماهه اول دیزنی

در اینجا برخی از نکات کلیدی از جدیدترین موارد ذکر شده است گزارش سود سه ماهه اول از دیزنی:

 • سود هر سهم 99 سنت به ازای هر سهم در مقابل انتظار 78 سنت برای هر سهم
 • درآمد 23.1 میلیارد دلار در مقابل انتظار 23.37 میلیارد دلار
 • زیان عملیاتی 1.05 میلیارد دلار در مقابل 1.2 میلیارد دلار مورد انتظار
 • درآمد 8 درصدی نسبت به 21.82 میلیارد دلار در سال گذشته به 23.51 میلیارد دلار افزایش یافته است
 • درآمد بخش پارک ها، تجربیات و محصولات 21 درصد افزایش یافت
 • کل اشتراک های دیزنی + 161.8 میلیون در مقابل 161.1 میلیون مورد انتظار
 • هیئت مدیره به طور بالقوه بازگرداندن سود سهام را تا پایان سال تقویمی تأیید می کند

آخرین گزارش درآمد دیزنی نشان داد که انتظارات وال استریت در نتایج درآمد و سود هر سهم را شکست داده است. با این حال، از دست دادن حدود 2.4 میلیون مشترک Disney+ چیزی است که سرمایه گذاران بیشتر روی آن تمرکز کرده اند.

مشترکین سنگ بنای شرکت های پخش جریانی هستند و سرمایه گذاران دوست ندارند کمتر مردمی از خدمات این شرکت استفاده کنند. با این حال، ضرر مشترکان تا حد زیادی به دلیل افزایش قیمت اخیر در سه ماهه گذشته بوده است.

ضرر مشترکین در واقع کمتر از چیزی بود که دیزنی انتظار داشت که ضرر 3 میلیونی را پیش بینی کرده بود. زمان سختی برای شرکت‌های پخش جریانی بوده است زیرا تبلیغات خشک شده است، مصرف‌کنندگان هزینه‌های خود را کاهش می‌دهند و رقابت بیشتری وارد میدان می‌شود.

به همین دلیل است که دیزنی سهام متنوع تری در نظر گرفته می شود. هنوز از سایر حوزه ها درآمد دارد. بخش پارک‌ها، تجارب و محصولات آن 21 درصد بیشتر از سال قبل درآمد داشت که به افزایش ارقام درآمد کلی کمک کرد.

مدیرعامل بازگشته باب ایگر همچنین از سازماندهی مجدد بزرگ غول رسانه و سرگرمی خبر داد که به موجب آن شرکت اکنون از سه بخش تشکیل شده است: دیزنی اینترتینمنت، ESPN و پارک ها، واحد تجربیات و محصولات.

با کاهش هزاران شغلی که انتظار می رود 5.5 میلیارد دلار در هزینه ها صرفه جویی شود، چالش های پیش روی شرکت را نیز برجسته می کند. ترس از رکود مصرف کننده منجر به کاهش مشترکین شده و می تواند منجر به کاهش درآمد در پارک های موضوعی آن شود.

دیزنی به شدت به سلامت اقتصاد مصرف کننده وابسته است که به دلیل افزایش تورم و نرخ بهره با چالش مواجه است. ردیابی محیط اقتصاد کلان ممکن است در چند فصل آینده مفید باشد زیرا احتمالاً بر عملیات تجاری دیزنی تأثیر می گذارد.

پیش بینی سهام دیزنی – تحلیلگران چه می گویند؟

طبق نظرسنجی تحلیلگرانی که توسط TipRanks برای پیش بینی سهام دیزنی در 3 ماه گذشته انجام شده است، در حال حاضر 19 رتبه خرید، 3 نگهداری و 0 رتبه فروش در سهام وجود دارد. بالاترین سطح قیمت برای پیش بینی سهام دیزنی 177.00 دلار و کمترین قیمت هدف 107.00 دلار است.

میانگین قیمت هدف برای پیش بینی سهام دیزنی 129.15 دلار است.

منبع: TipRanks، 15 فوریه 2023

یک ایده تجارت مثال برای را دیزنی قیمت سهام

 • یک ایده تجاری مثال برای قیمت سهام دیزنی می تواند به شرح زیر باشد:
 • سهام را در یک شکست بالاتر از بالاترین درآمد پس از 118.50 دلار بخرید.
 • بالاترین قیمت هدف تحلیلگر را در 177.00 دلار هدف قرار دهید.
 • ریسک خود را با حداکثر 5 درصد از کل حساب خود کوچک نگه دارید.
 • خط زمانی = 1 تا 6 ماه
 • اگر 10 سهم دیزنی بخرید:

  • در صورت رسیدن به هدف = 585.00 دلار سود بالقوه (177.00 دلار – 118.50 دلار * 10 سهم).

به یاد داشته باشید که بازارها بالا و پایین می‌روند و بعید است قیمت سهم در یک خط مستقیم بالا رود. در واقع، حتی ممکن است قبل از اینکه رشد کند، بسیار پایین‌تر هم بیفتد، به‌ویژه با توجه به حساسیت کسب‌وکار دیزنی به سلامت اقتصاد ایالات متحده.

مطمئن شوید که مدیریت ریسک خوبی دارید و همیشه می دانید که در یک معامله چقدر می توانید ضرر کنید و ریسک های مربوط به آن و همچنین هزینه ها.

با حساب Admirals Invest.MT5 می توانید سهام ایالات متحده را با کمیسیون از 0.02 دلار به ازای هر سهم خریداری و بفروشید. این به این معنی است که خرید 10 سهم در سهام دیزنی منجر به کمیسیون 0.20 دلار (0.02 دلار * 10 سهم) برای انجام معامله هر طرف می شود.

حداقل کارمزد تراکنش 1 دلاری وجود دارد. بنابراین، ایده تجارت مثال بالا در مجموع تنها 1 دلار کمیسیون به دست می آورد.

نحوه خرید دیزنی سهام در 4 مرحله

با Admirals می توانید سهام شرکت هایی مانند دیزنی را خریداری کنید با کارمزد کم فقط 0.02 دلار به ازای هر سهم و حداقل کمیسیون پایین فقط 1 دلار در سهام ایالات متحده.

 1. برای دسترسی به اتاق معامله‌گران، یک حساب کاربری با Admirals باز کنید.
 2. برای باز کردن پلتفرم وب روی یکی از حساب‌های زنده یا آزمایشی خود بر روی Trade کلیک کنید.
 3. سهام خود را در پایین پنجره Market Watch جستجو کنید و نماد را روی نمودار بکشید.
 4. از ویژگی تجارت با یک کلیک استفاده کنید، یا برای وارد کردن اندازه معامله، توقف ضرر و رسیدن به سطح سود، راست کلیک کرده و یک بلیط معاملاتی را باز کنید.
منبع: Admirals MetaTrader 5 Web. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

برای معامله سهام دیزنی امروز روی بنر زیر کلیک کنید. ▼ ▼ ▼

میبینی قیمت سهام دیزنی حرکت متفاوت؟

به یاد داشته باشید که تمام ایده های تحلیلی و معاملاتی بر اساس دیدگاه و تجربه شخصی نویسنده است.

اگر فکر می‌کنید احتمال بیشتری وجود دارد که قیمت سهام دیزنی کاهش یابد، می‌توانید از حساب معاملاتی CFD (Contracts for Difference) که Admirals نیز ارائه می‌کنند، معامله کوتاه کنید.

حساب Trade.MT5 و Trade.MT4 به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CFD در مورد جهت قیمت سهام و سهام حدس بزنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید با خرید و فروش کوتاه و بلند مدت از افزایش و کاهش قیمت سهام سود ببرید. در این مقاله نحوه معامله با CFD ها بیشتر بدانید.

اطلاعات در مورد مواد تحلیلی:

داده های داده شده اطلاعات بیشتری را در مورد کلیه تحلیل ها، برآوردها، پیش بینی ها، پیش بینی ها، بررسی های بازار، چشم انداز هفتگی یا سایر ارزیابی ها یا اطلاعات مشابه (از این پس “تحلیل”) منتشر شده در وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری Admirals که تحت علامت تجاری Admirals (از این پس ” دریاسالارها”) قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری لطفاً به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

 • این یک ارتباط بازاریابی است. محتوا فقط برای مقاصد اطلاع رسانی منتشر شده است و به هیچ وجه به عنوان توصیه یا توصیه سرمایه گذاری تلقی نمی شود. مطابق با الزامات قانونی طراحی شده برای ارتقای استقلال تحقیقات سرمایه گذاری تهیه نشده است، و مشمول هیچ گونه منع معامله قبل از انتشار تحقیقات سرمایه گذاری نیست.
 • هر تصمیم سرمایه‌گذاری توسط هر مشتری به تنهایی انجام می‌شود، در حالی که Admirals هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از چنین تصمیمی، خواه بر اساس محتوا یا نه، ندارد.
 • با توجه به حفاظت از منافع مشتریان خود و عینیت تجزیه و تحلیل، Admirals رویه های داخلی مربوطه را برای پیشگیری و مدیریت تضاد منافع ایجاد کرده است.
 • تجزیه و تحلیل توسط یک تحلیلگر مستقل، Jitanchandra Solanki (تحلیلگر)، (از این پس “نویسنده”) بر اساس برآوردهای شخصی آنها تهیه شده است.

 • در حالی که تمام تلاش منطقی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن همه منابع محتوا و ارائه تمام اطلاعات، تا حد امکان، به صورت قابل فهم، به موقع، دقیق و کامل انجام می شود، Admirals صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی را تضمین نمی کند. موجود در تجزیه و تحلیل
 • هر نوع عملکرد گذشته یا مدل‌سازی شده ابزارهای مالی که در محتوا ذکر شده است نباید به عنوان یک قول، تضمین یا ضمنی صریح یا ضمنی توسط Admirals برای عملکرد آینده تلقی شود. ارزش ابزار مالی ممکن است افزایش یا کاهش یابد و حفظ ارزش دارایی تضمین نمی شود.
 • محصولات اهرمی (از جمله قراردادهای مابه التفاوت) ماهیت سفته بازی دارند و ممکن است منجر به زیان یا سود شوند. قبل از شروع معامله، لطفاً مطمئن شوید که خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید.


منبع: https://admiralmarkets.com/analytics/traders-blog/trading-idea-disney-earnings-q1-2023-earnings

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج