تجارت مورگان استنلی پست سه ماهه چهارممورگان استنلی یکی از آخرین بانک های سرمایه گذاری بزرگی بود که درآمدهای سه ماهه چهارم را گزارش کرد. در حالی که اکثر بانک ها انتظارات وال استریت را شکست دادند، اکثریت آنها نیز کاهش در کارمزد بانکداری سرمایه گذاری را گزارش کردند.

با این حال، برخی از تحلیلگران به دلیل کسب درآمدهای بی سابقه در بخش مدیریت ثروت، نتایج مورگان استنلی را تقویت کرده اند. در مورد آنچه که تحلیلگران برای سهام، آخرین فعالیت صندوق تامینی و نحوه معامله آن پیش بینی می کنند، بیشتر بیاموزید.موجودی: مورگان استنلی
نماد برای حساب Invest.MT5: ام‌اس
تاریخ ایده: 24 ژانویه 2023
خط زمانی: 1-6 ماهگی
سطح ورودی: 100.00 دلار
سطح هدف: 125.00 دلار
اندازه موقعیت برای حساب Invest.MT5: حداکثر 5%
خطر: بالا

 • حساب Invest.MT5 به شما امکان می دهد سهام و سهام واقعی را از 15 تا از بزرگترین بورس های جهان خریداری کنید.

عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

تمام معاملات ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیش از ریسکی که در یک معامله دارید ضرر کنید. هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید زیرا برخی معاملات ضرر می کنند و برخی معاملات برنده می شوند. برای درک سطوح تحمل ریسک خود یا تمرین بر روی یک حساب آزمایشی ابتدا دانش خود را قبل از سرمایه گذاری بسازید.

گزارش درآمد سه ماهه چهارم مورگان استنلی

در اینجا برخی از نکات کلیدی از جدیدترین موارد ذکر شده است گزارش سود سه ماهه چهارم از غول بانکداری سرمایه گذاری مورگان استنلی:

 • درآمد خالص به 2.11 میلیارد دلار یا 1.26 دلار به ازای هر سهم کاهش یافت که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران 1.19 دلار برای هر سهم است.
 • درآمد از 14.52 میلیارد دلار در سال گذشته به 12.75 میلیارد دلار کاهش یافته است اما بالاتر از برآوردهای 12.64 میلیارد دلاری تحلیلگران است.
 • درآمد مدیریت ثروت 6.63 میلیارد دلار نسبت به سال قبل 6 درصد افزایش یافته است.
 • درآمد معاملاتی 3.02 میلیارد دلار از 2.39 میلیارد دلار نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
 • درآمد بانکداری سرمایه گذاری 1.46 میلیارد دلار نسبت به سال قبل 17 درصد کاهش داشت.

بیشتر بانک‌ها کاهش حدود 50 درصدی درآمد بانک‌های سرمایه‌گذاری را در سه ماهه گذشته گزارش کردند که دلیل آن کاهش فعالیت‌های ادغام و خرید تحت تأثیر افزایش شدید نرخ بهره از سوی فدرال رزرو و عدم اطمینان در مورد هزینه‌های استقراض بلندمدت است.

با این حال، مورگان استنلی به دلیل کسب درآمد از بخش مدیریت ثروت خود و افزایش درآمد حاصل از عملیات تجاری، همتایان خود را شکست داد. جیمز گورمن، مدیر اجرایی مورگان استنلی برجسته شده است که با توجه به شرایط سخت بازار، نتایج چشمگیر است.

مورگان استنلی بانکی است که سرمایه گذاران آن را بیشتر یک بازی بانکداری سرمایه گذاری می دانند. برای مثال، یک بخش مصرف کننده بزرگ مانند بانک آمریکا ندارد. این بدان معناست که بانک سرمایه گذاری در کسب و کارهای مبتنی بر کارمزد خود مانند مدیریت ثروت که در سال گذشته 310 میلیارد دلار دارایی اضافی برای مدیریت به دست آورد، ثبات نسبی دارد.

البته، احساسات پیرامون سهام بانکی به سرعت افزایش نرخ بهره در سال جاری از سوی فدرال رزرو بستگی دارد، بنابراین برخی ابهامات همچنان باقی است.

فعالیت صندوق تامینی مورگان استنلی

آخرین گزارش بایگانی 13F ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار از 479 صندوق تامینی، نشان می دهد که صندوق های تامینی دارایی خود در مورگان استنلی را 2.6 میلیون سهم در سه ماهه گذشته افزایش داده اند.

با این حال، این می تواند صرفاً به دلیل کمبود شدید وزن در بخش بانکداری سرمایه گذاری باشد، زیرا آنها از ژانویه 2021 هر سه ماه دارایی خود را کاهش داده اند.

منبع: TipRanks، 23 ژانویه 2023

پیش بینی سهام مورگان استنلی – تحلیلگران چه می گویند؟

طبق نظرسنجی تحلیلگرانی که توسط TipRanks برای پیش بینی سهام مورگان استنلی در 3 ماه گذشته انجام شده است، در حال حاضر 8 رتبه خرید، 8 نگهداری و 1 رتبه فروش در سهام وجود دارد. بالاترین سطح قیمت برای پیش بینی سهام مورگان استنلی 125.00 دلار و کمترین قیمت هدف 84.00 دلار است.

میانگین قیمت هدف برای پیش بینی سهام مورگان استنلی 100.48 دلار است.

منبع: TipRanks، 23 ژانویه 2023

یک ایده تجارت مثال برای را مورگان استنلی قیمت سهام

یک ایده تجاری مثال برای قیمت سهام مورگان استنلی می تواند به شرح زیر باشد:

 • سهام را در فاصله زمانی بالاتر از 100.00 دلار بخرید تا نوسانات فعلی بازار امکان پذیر باشد.
 • بالاترین هدف قیمت تحلیلگر را در حدود 125.00 دلار هدف قرار دهید.
 • ریسک خود را با حداکثر 5 درصد از کل حساب خود کوچک نگه دارید.
 • خط زمانی = 1 تا 6 ماه
 • در صورت خرید 10 سهم مورگان استنلی:

  • در صورت رسیدن به هدف = 250.00 دلار سود بالقوه (125.00 – 100.00 دلار * 10 سهم).

به یاد داشته باشید که بازارها بالا و پایین می‌روند و بعید است قیمت سهم در یک خط مستقیم بالا رود. در واقع، حتی ممکن است قبل از افزایش آن، بسیار پایین‌تر هم برود، به‌ویژه با توجه به اینکه سهام بانکی چقدر می‌تواند نوسان داشته باشد.

مطمئن شوید که مدیریت ریسک خوبی دارید و همیشه می دانید که در یک معامله چقدر می توانید ضرر کنید و ریسک های مربوط به آن و همچنین هزینه ها.

با حساب Admirals Invest.MT5 می توانید سهام ایالات متحده را با کمیسیون از 0.02 دلار به ازای هر سهم خریداری و بفروشید. این به این معنی است که خرید 10 سهم در سهام مورگان استنلی منجر به پورسانت 0.20 دلاری (0.02 دلار * 10 سهم) برای انجام معامله هر طرف می شود.

حداقل کارمزد تراکنش 1 دلاری وجود دارد. بنابراین، ایده تجارت مثال بالا در مجموع تنها 1 دلار کمیسیون به دست می آورد.

نحوه خرید مورگان استنلی سهام در 4 مرحله

با Admirals می توانید سهام شرکت هایی مانند مورگان استنلی را خریداری کنید با کارمزد کم فقط 0.02 دلار به ازای هر سهم و حداقل کمیسیون پایین فقط 1 دلار در سهام ایالات متحده.

 1. برای دسترسی به اتاق معامله‌گران، یک حساب کاربری با Admirals باز کنید.
 2. برای باز کردن پلتفرم وب روی یکی از حساب‌های زنده یا آزمایشی خود بر روی Trade کلیک کنید.
 3. سهام خود را در پایین پنجره Market Watch جستجو کنید و نماد را روی نمودار بکشید.
 4. از ویژگی تجارت با یک کلیک استفاده کنید، یا برای وارد کردن اندازه معامله، توقف ضرر و رسیدن به سطح سود، راست کلیک کرده و یک بلیط معاملاتی را باز کنید.
منبع: Admirals MetaTrader 5 Web. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

برای معامله امروز سهام مورگان استنلی روی بنر زیر کلیک کنید. ▼ ▼ ▼

میبینی قیمت سهام مورگان استنلی حرکت متفاوت؟

به یاد داشته باشید که تمام ایده های تحلیلی و معاملاتی بر اساس دیدگاه و تجربه شخصی نویسنده است.

اگر فکر می‌کنید احتمال بیشتری برای کاهش قیمت سهام مورگان استنلی وجود دارد، می‌توانید از حساب معاملاتی CFD (Contracts for Difference) که Admirals نیز ارائه می‌کند، معامله کوتاه کنید.

حساب Trade.MT5 و Trade.MT4 به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CFD در مورد جهت قیمت سهام و سهام حدس بزنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید با خرید و فروش کوتاه و بلند مدت از افزایش و کاهش قیمت سهام سود ببرید. در این مقاله نحوه معامله با CFD ها بیشتر بدانید.

اطلاعات در مورد مواد تحلیلی:

داده های داده شده اطلاعات بیشتری را در مورد کلیه تحلیل ها، برآوردها، پیش بینی ها، پیش بینی ها، بررسی های بازار، چشم انداز هفتگی یا سایر ارزیابی ها یا اطلاعات مشابه (از این پس “تحلیل”) منتشر شده در وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری Admirals که تحت علامت تجاری Admirals (از این پس ” دریاسالارها”) قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری لطفاً به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

 • این یک ارتباط بازاریابی است. محتوا فقط برای مقاصد اطلاع رسانی منتشر شده است و به هیچ وجه به عنوان توصیه یا توصیه سرمایه گذاری تلقی نمی شود. مطابق با الزامات قانونی طراحی شده برای ارتقای استقلال تحقیقات سرمایه گذاری تهیه نشده است، و مشمول هیچ گونه منع معامله قبل از انتشار تحقیقات سرمایه گذاری نیست.
 • هر تصمیم سرمایه‌گذاری توسط هر مشتری به تنهایی انجام می‌شود، در حالی که Admirals هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از چنین تصمیمی، خواه بر اساس محتوا یا نه، ندارد.
 • با توجه به حفاظت از منافع مشتریان خود و عینیت تجزیه و تحلیل، Admirals رویه های داخلی مربوطه را برای پیشگیری و مدیریت تضاد منافع ایجاد کرده است.
 • تجزیه و تحلیل توسط یک تحلیلگر مستقل، Jitanchandra Solanki (تحلیلگر)، (از این پس “نویسنده”) بر اساس برآوردهای شخصی آنها تهیه شده است.

 • در حالی که تمام تلاش منطقی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن همه منابع محتوا و ارائه تمام اطلاعات، تا حد امکان، به صورت قابل فهم، به موقع، دقیق و کامل انجام می شود، Admirals صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی را تضمین نمی کند. موجود در تجزیه و تحلیل
 • هر نوع عملکرد گذشته یا مدل‌سازی شده ابزارهای مالی که در محتوا ذکر شده است نباید به عنوان قول، تضمین یا ضمنی صریح یا ضمنی توسط Admirals برای عملکرد آینده تلقی شود. ارزش ابزار مالی ممکن است افزایش یا کاهش یابد و حفظ ارزش دارایی تضمین نمی شود.
 • محصولات اهرمی (از جمله قراردادهای مابه التفاوت) ماهیت سفته بازی دارند و ممکن است منجر به زیان یا سود شوند. قبل از شروع معامله، لطفاً مطمئن شوید که خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید.


منبع: https://admiralmarkets.com/analytics/traders-blog/trading-idea-morgan-stanley-q4-2022-earnings

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج