تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حالت ادغام

دلار کانادا با کاهش نرخ تورم در ماه نوامبر کاهش یافت. در نمودار روزانه، روند صعودی دست نخورده باقی می‌ماند و یک متقاطع MA صعودی نشان‌دهنده حمایت ثابت و یک شتاب بالقوه به سمت صعود است. با این حال، این جفت همچنان در حال خرد کردن منطقه عرضه در اطراف است 1.3700 با افزایش فشار شکست منجر به آزمایش اوج نوامبر در 1.3800 می شود که یک گام به ادامه روند صعودی نزدیک تر است. در نزول، 1.3530 در کنار میانگین متحرک 30 روزه اولین پشتیبانی قرار دارد.

USDCHF طبقه بحرانی را آزمایش می کند

USDCAD

نفت خام

جینگ رن تجربه گسترده ای در تجارت ارز و کالا دارد. او کار خود را با فروش و تجارت فلزات در Societe Generale در لندن آغاز کرد. او به عنوان یک تحلیلگر ارشد در صنعت FX کار کرد و در آنجا استراتژی های تجاری و مدیریت ریسک خود را توسعه داد و اصلاح کرد. او با داشتن درک کاملی از پویایی بازار، خدمات تحقیقاتی و مدیریت دارایی خود را پایه گذاری کرد و با Orbex همکاری می کند تا به موقع نظرات بازار را در مورد بازارهای مالی جهانی ارائه دهد.منبع: https://www.orbex.com/blog/en/2022/12/intraday-market-analysis-usd-in-consolidation-mode-3

USDCHF

دلار آمریکا با صعود اعتماد مصرف کننده به بالاترین سطح هشت ماهه در دسامبر ثابت ماند. با این حال، این جفت ارز از تمام دستاوردهای صعودی خود در اوایل سال جاری چشم پوشی کرده است، که نشان دهنده عدم تعهد برای حفظ ارزش دلار است. خلق و خوی همچنان ضعیف است زیرا این جفت به پایین تر می رود و توسط یک سری از اوج های پایین تر محدود می شود، آخرین مورد در 0.9370 درست زیر میانگین متحرک 20 روزه. پایین ترین سطح آوریل گذشته 0.9210 برخی از شکارچیان را به خود جذب کرده است، اما نقض آن می تواند باعث دور جدیدی از فروش تا 0.9100 شود.

USOIL بالاتر می رود

باز کردن حساب زنده
قیمت نفت خام WTI به دلیل کاهش بیش از حد انتظار در ذخایر ایالات متحده افزایش یافت. این کالا تا کنون در پایین ترین سطح 12 ماهه و همچنین کنترل روانی 70.00 حمایت پیدا کرده است. سپس یک اصلاحی مختصر شاهد پیشنهادات بعدی بیش از 73.50 بود که نشان دهنده علاقه شدید طرف خرید است. شکستن بالاتر از بالاترین سطح اخیر 77.70 مسیر را به سمت مقاومت روزانه در باز می کند 82.50 جایی که می توان فروش مجدد را انتظار داشت. با این حال، نقض آن، قیمت نفت را به مسیر اصلی بازگرداند. 75.80 در صورت ضعف یک تکیه گاه تازه است.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد دلار با Orbex آزمایش کنید


USDCAD به مقاومت برخورد می کند

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج