تجزیه و تحلیل جریان سفارش – سلاح مخفی معامله گران حرفه ای

جریان سفارش، مقدار سفارش‌هایی را که در یک سطح قیمتی معین در انتظار اجرا هستند، تعریف می‌کند.

وضعیت در فارکس متفاوت است. قابل اعتمادی وجود ندارد جلد داده هایی که معامله گران می توانند به آنها اعتماد کنند.

از آنجایی که جریان سفارش جوهر اصلی حرکت قیمت است، این تکنیک معاملاتی برای هر بازه زمانی قابل اجرا است. از نمودارهای ماهانه گرفته تا نمودارهای یک دقیقه ای یا تیک – آن آثار با همه آنها
منبع: https://the5ers.com/order-flow-analysis/

Order Flow چیست؟

این سناریوی ساده همان چیزی است که در بازارها در سطوح کلان و خرد اتفاق می افتد. این ماهیت چیزی است که باعث می شود قیمت در محدوده یا معکوس حرکت کند.

تجزیه و تحلیل جریان سفارش یک قابل اعتماد تعریف برای سطوح کلیدی، اما همچنین یک جنبه دیگر که بسیار منحصر به فرد است. مقاومت در آن سطح چقدر قوی است.

ورود طولانی جریان سفارش

وقتی تحلیل خود را بر اساس سطوح تاریخی قرار می دهید و می دانید که منتظر چه سطحی هستید، باید یک لبه بزرگ مزیت برای تجارت شما این لگ آپ عملاً مزیت خرید با قیمت بسیار ارزان و فروش در بالاترین و گران ترین را برای شما فراهم می کند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که از قبل از معامله خود مطلع شوید، بنابراین می‌توانید سفارش‌های آینده را طوری تنظیم کنید که هر زمان که قیمت به مرز رسید، در زمان آینده تکمیل شوند. این کار زمان صفحه نمایش را کاهش می دهد و روال معاملاتی شما را بسیار آسان و راحت می کند و زمان کافی برای تحلیلگر بودن و آماده شدن برای معاملات را در اختیار شما قرار می دهد.

جریان سفارش معاملات اساساً به این می‌پردازد که در نزدیک‌ترین گذشته، تصمیم مهمی در بازار برای کاهش یا افزایش قابل توجهی وجود داشته است. این بدان معناست که به هر جا که یک حرکت قیمت قوی رخ داده است نگاه کنید.

ورودی خود را بر اساس جریان سفارش بدانید

خروجی خود را بشناسید توسط جریان سفارش

محدودیت فروش جریان سفارش

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج