تجزیه و تحلیل جریان سفارش – سلاح مخفی معامله گران حرفه ای

سفارشات محدود توسط معامله گرانی ترجیح داده می شود که می خواهند در مورد حداکثر قیمتی که می خواهند برای باز کردن یا بستن موقعیت خود تصمیم بگیرند. این کنترل مطلوب است و حتی اگر لغزش رخ دهد، قیمت بهبود خواهد یافت.

اگر اشتهای شما را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات جریان سفارش باز کرده ایم و درک آن از طریق ویدیو برای شما آسان تر است، از شما دعوت می کنیم این وبینار آموزشی چهار قسمتی را که چندی پیش منتشر کردیم را تماشا کنید:

ورودی کوتاه جریان را سفارش دهید

سفارش جریان بسته شد

نگاهی دقیق به جریان سفارش در معاملات فارکس

زمانی که در شرایط آشفته بازار معامله می‌کنید، یک چیز را باید به خاطر بسپارید. در شرایط بازار با نقدینگی بالا، مانند در رویدادهای اقتصادی انتشار یا رویدادهای غافلگیر کننده عمده، سطوح جریان سفارش ممکن است شسته شده و واکنش مورد انتظار را نشان ندهند. به همین دلیل است که استفاده از توقف ضرر برای مدیریت ریسک بسیار مهم است.

با این حال، هیچ یک از این انواع تحلیل بسیار رایج مورد استفاده با این سوال اصلی که چرا قیمت است، سروکار ندارند رفتار می کند در یک سطح قیمتی خاص

جریان سفارش معاملاتی به هیچ وجه شامل هیچ شاخصی نمی شود. این یک نمودار تمیز برهنه با سطوح افقی ترسیم شده است. این تمیزترین و ساده ترین شکل برای تجزیه و تحلیل عملکرد قیمت است.

از آنجایی که جریان سفارش جوهر اصلی حرکت قیمت است، این تکنیک معاملاتی برای هر بازه زمانی قابل اجرا است. از نمودارهای ماهانه گرفته تا نمودارهای یک دقیقه ای یا تیک – آن آثار با همه آنها
منبع: https://the5ers.com/order-flow-analysis/

نوار حجمی چه چیزی را در پلتفرم فارکس شما نشان می دهد

اگر تا اینجا خوانده اید، امیدواریم تا الان نترسیده باشید و شما نباید به این دلیل که تجزیه و تحلیل جریان سفارش واقعا یک مفهوم بسیار ساده برای پذیرش است.

محدودیت فروش جریان سفارش

ورود کوتاه جریان سفارش

به همان اندازه ساده است که در نمودارها پس از رویدادها دیده می شود. اما اگر بتوانید سطح قیمت آتی را با دقت نسبتا مناسبی پیش‌بینی کنید، چه؟ چه می‌شود اگر قبلاً می‌توانستید بدانید که جریان سفارش مخالف در زمان و قیمت آینده کجا خواهد بود؟

به سادگی به دنبال حرکت های بزرگ در نمودارها ساده ترین چیزی است که می توان با چشم غیرمسلح مشاهده کرد.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

محدودیت خرید جریان سفارش

محدودیت خرید جریان سفارش

هنگامی که به دنبال درک درستی از بازارهای مالی هستید، تکنیک های کمی وجود دارد تحلیل و بررسی انواع موجود محبوب‌ترین روش‌ها عبارتند از تجزیه و تحلیل حرکت، که از شاخص‌های ریاضی اعمال شده بر روی قیمت برای بررسی نیروهای جاری در بازار استفاده می‌کند، و تحلیل سوگیری بنیادی، که بر انتشار داده‌های اقتصاد مالی رله می‌کند. تجزیه و تحلیل مبتنی بر انحراف معیار ریاضی؛ تجزیه و تحلیل سطوح کلیدی که از محورهای روزانه استفاده می کند، فیبوناچی سطوح، بالا و پایین های روزانه و غیره

حجم داده ها در فارکس

کلیه روش های معاملاتی تحلیل و بررسی، و برنامه ها به این بستگی دارد که معامله گر از آنها برای ایجاد کار استفاده کند. تجزیه و تحلیل صحیح، همراه با ذهنیت مناسب، می تواند منجر به تجارت موفق شود. با این حال، جریان سفارش معاملات یک مزیت مهم برای اجرای معاملات به شما می دهد. جریان سفارش مزایای بیشتری را برای شما فراهم می کند:

  • یک مفهوم ساده برای یادگیری و درک بازار رفتار – اخلاق
  • نسبت ریسک به پاداش بالا
  • سیگنال های ورودی و خروجی با دقت خوب
  • در هر معامله ای کار می کند دارایی با بالا نقدینگی: فارکس، سهام، کالاها، شاخص ها و آتی.
  • با هر بازه زمانی یکسانی کار می کند.
  • یک روش مکمل تقریباً برای هر تکنیک معاملاتی دیگری
  • کامل برای رویکرد معاملاتی Set & Forget، توسط از پیش تعریف شده سطوح قیمت با استفاده از سفارشات محدود

آرم 5ers

جریان سفارش در معاملات فارکس چیست؟

وقتی به نمودار یک قیمت متحرک نگاه می کنید و این را به موازنه نیروها در سطوح مختلف قیمت تعبیر می کنید.

وقتی تحلیل خود را بر اساس سطوح تاریخی قرار می دهید و می دانید که منتظر چه سطحی هستید، باید یک لبه بزرگ مزیت برای تجارت شما این لگ آپ عملاً مزیت خرید با قیمت بسیار ارزان و فروش در بالاترین و گران ترین را برای شما فراهم می کند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که از قبل از معامله خود مطلع شوید، بنابراین می‌توانید سفارش‌های آینده را طوری تنظیم کنید که هر زمان که قیمت به مرز رسید، در زمان آینده تکمیل شوند. این کار زمان صفحه نمایش را کاهش می دهد و روال معاملاتی شما را بسیار آسان و راحت می کند و زمان کافی برای تحلیلگر بودن و آماده شدن برای معاملات را در اختیار شما قرار می دهد.

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

با گفتن همه اینها، این جریان همچنین می تواند مکمل هر تکنیک معاملاتی باشد که می توانید آن را با آن ترکیب کنید. می‌توان آن را با هر سبک تحلیلی جفت کرد، زیرا لایه‌ای از استدلال قیمت را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید آن را با چیزی مانند تکانه یا انحراف معیار استدلال اساسی کنار هم قرار دهید.

این سناریوی ساده همان چیزی است که در بازارها در سطوح کلان و خرد اتفاق می افتد. این ماهیت چیزی است که باعث می شود قیمت در محدوده یا معکوس حرکت کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج