تجزیه و تحلیل هفتگی فارکس از 3 تا 7 ژوئیه – فرصت منحصر به فرد در JPY و تغییر ریسک

زمینه کلی و هوش مصنوعی که باعث کارایی شرکت ها می شود هنوز وجود دارد. این شاخص ها را بالا می برد و محیط ریسک پذیری را که شروع به نصب می کند تأیید می کند.

اتاق های معاملات فرصتی برای تجارت با معامله گران ما هستند!

در اتاق‌های معاملات، همه ما تعامل خواهیم داشت، بازارها را اسکن و تجزیه و تحلیل می‌کنیم، معامله می‌کنیم، از یکدیگر سؤال می‌پرسیم و دیدگاه‌های بازار و فرصت‌های معاملاتی را به اشتراک می‌گذاریم.

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

در تالار معاملات امروز، ما ارزهای اصلی و شاخص های اصلی (نزدک و اس اند پی) را تحلیل کردیم.

علاوه بر این، ما حرکت ین ژاپن (JPY) را بررسی می کنیم و آن را به عنوان یکی از امیدوارکننده ترین فرصت ها در چشم انداز مالی شناسایی می کنیم. با ترسیم موازی با رویدادهای تاریخی مهم مانند سطوح شدید سال های 2008 و 2015 در GBPJPY و EURJPY، ما در مورد اینکه چگونه شرایط فعلی بازار می تواند به طور بالقوه حرکت JPY را به عنوان یک فرصت بی سابقه برای سرمایه گذاران قرار دهد، بحث می کنیم.

اتاق بازرگانی

با توجه به اینکه فردا چهارم ژوئیه، تعطیلات ملی در ایالات متحده است، انتظار می‌رود بازار امروز نسبتاً آرام بماند و فردا نوسانات کمتری را نشان دهد، به‌ویژه در بازارهایی که باز باقی می‌مانند. این یک فرصت عالی برای به دست آوردن بینش در مورد پیامدهای این مهلت موقت و چگونگی تأثیر آن بر تصمیمات سرمایه گذاری است.

👉 فردا ساعت 9:00 صبح به وقت شرقی دوباره به صورت زنده پخش خواهیم کرد کانال یوتیوب The5ers

3 جولای 2023 | 5:43 بعد از ظهر | وبلاگ 5%ers > اتاق تجارت

3 جولای 2023 | 5:43 بعد از ظهر
وبلاگ 5%ers > اتاق تجارت

هوش مصنوعی به افزایش کارایی شرکت ها ادامه می دهد

اتاق ها چهار بار در هفته برای همه معامله گران در دسترس است.

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/opportunity-in-jpy/

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج