تحلیل قیمت پوند/دلار آمریکا: گاوهای نر خوش بینانه بالای 1.2000 هستند

سرمایه گذاران از نزدیک شاخص تورم مورد علاقه فدرال رزرو، یعنی شاخص قیمت اصلی هزینه مصرف شخصی (PCE) را زیر نظر خواهند داشت. همچنین گزارشی در مورد فروش خانه های جدید در ایالات متحده ارائه خواهد شد.

تحلیل فنی قیمت GBP/USD: احتمال کاهش تا حمایت 1.1940 وجود دارد

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

نمودار 4 ساعته معاملات GBP/USD را زیر 30-SMA و RSI زیر سطح 50 نشان می دهد. خرس‌ها پس از شکستن به زیر SMA و سطح حمایت 1.2040 قدرت را در دست گرفتند. این پس از آن صورت می گیرد که حرکت صعودی نتوانست از مقاومت 1.2126 فراتر رود.

روز پنجشنبه، پس از اظهار نظر سیاستگذار بانک مرکزی انگلیس، پوند در برابر دلار کاهش یافت.

تحلیل فنی قیمت پوند/دلار آمریکا

کاترین مان، یکی از اعضای کمیته سیاست پولی بانک انگلستان، استدلال کرد که زود است به این نتیجه برسیم که نگرانی های ناشی از افزایش تورم در سال گذشته فروکش کرده است و بانک مرکزی باید به افزایش قیمت های استقراض ادامه دهد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/gbp-usd-price-analysis-bulls-optimistic-above-1-2000/

ثاقب اقبال

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

داده های اقتصادی مثبت اخیر بر هدف چالش برانگیز BoE برای کنترل تورم و در عین حال جلوگیری از رکود عمیق تر بریتانیا تاکید می کند.

رویدادهای کلیدی GBP/USD امروز

قیمت در حال حاضر در حال آزمایش مجدد SMA اخیراً شکسته شده قبل از سقوط به پشتیبانی بعدی در 1.1940 است. اگر قیمت بالاتر از SMA باشد، گاوها کنترل را پس خواهند گرفت.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد با فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران STP هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

در این ماه، دلار با یک رشته ارقام بهتر از حد انتظار و اظهارات اخیر از سوی «تعدادی» از سیاستگذاران در حمایت از افزایش قابل توجه بیشتر نرخ بهره حمایت شده است. در همین حال، تعداد آمریکایی‌هایی که به دنبال مزایای بیکاری جدید بودند، به طور غیرمنتظره‌ای در هفته گذشته کاهش یافت که نشان‌دهنده اقتصاد باثبات کشور و تداوم تنگی بازار کار است.

تحلیل قیمت GBP/USD امروز نزولی است. دلار در مقایسه با همتایان اصلی خود که توسط داده های اقتصادی قوی حمایت می شود، رشد اندکی را حفظ کرد. این امر این باور را تقویت کرد که سیاست های پولی سختگیرانه فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است برای کاهش بالاترین تورم در دهه های اخیر طولانی شود.

در حال حاضر بازار با احتمال 95 درصدی افزایش 25 واحدی نرخ بهره در ماه مارس قیمت گذاری می کند و پس از آن پیش بینی می شود که افزایش نرخ ها متوقف شود. این به دلیل سیگنال های اقتصادی مطلوب از نظرسنجی PMI در اوایل این هفته است که احتمال افزایش مجدد نرخ بهره بانک مرکزی انگلیس در ماه مارس را افزایش داد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج