تسلط خرس ها پس از سورپرایز BoJ

نمودار روزانه USD/JPY معاملات قیمت را بسیار کمتر از 22-SMA و RSI زیر 50 نشان می دهد. این نشان می دهد که روند فعلی نزولی است. قیمت نتوانست به زیر سطح حمایت 131.54 برسد، جایی که متوقف شد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-weekly-forecast-bears-dominating-after-boj-surprise/

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

هاروهیکو کورودا، رئیس BOJ که دوره ریاست او در آوریل به پایان می رسد، گفت که بانک قصد کاهش محرک های اقتصادی را ندارد زیرا پیش بینی می شد تورم در سال 2023 به زیر 2 درصد کاهش یابد. با این حال، صورتجلسه اکتبر نشان داد که چه تعداد از اعضای هیئت مدیره وی چند نفر هستند. اکنون بر روی احتمال خروج محرک و خطر بیش از حد تورم تمرکز می کنیم.

هفته آینده هیچ رویداد مهمی وجود نخواهد داشت زیرا بازارها برای کریسمس بسته خواهند بود.

پیش بینی فنی هفتگی USD/JPY: واگرایی RSI صعودی

داده‌ها نشان می‌دهد که تورم مصرف‌کننده اصلی ژاپن به بالاترین حد خود در چهار دهه اخیر رسیده است، زیرا کسب‌وکارها همچنان هزینه‌های فزاینده را به خانوارها منتقل می‌کنند. این نشانه ای بود که افزایش قیمت ها گسترده تر می شود و ممکن است بانک مرکزی همچنان با فشار برای کاهش برنامه محرک عظیم خود مواجه شود.

پیش‌بینی هفتگی USD/JPY نزولی است زیرا سرمایه‌گذاران انتظار تغییرات بیشتری از BoJ در سال 2023 دارند.

فراز و نشیب USD/JPY

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-