جعبه فرمان لیفتراک سهند-تعمیراوربیتور جعبه فرمان لوازم یدکی | توکو لیفتراک

لیفتراک از دسته ماشین الات نیمه سنگین میباشد که در هر کارخانه و یا کارگاه مورد استفاده قرار میگیرد و این دستگاه به دلیل جسته ی کوچک و توان زیادی که دارد میتواند در هر مکانیکی از ان بهره گرفت. چراغ ها و تسمه ها ، چراغ های هشداری صفحه کلید ، دکمه خاموش کننده.، چراغ های عقب ، کیت های چراغ LED ، چراغ های جلو LED.، آینه ها ، پایه های بار ، سایه بان ، محفظه های کابین ، مبدل های کاتالیزوری و صندلی ها. برای حفظ کاربری لیفتراک خود شیر زمان ها ی لیفتراک را چک کنید تا از سالم بودم آن مطمئن باشید. همچنین می توانید با پر کردن و ارسال فرم زیر درخواست تعمیرات خود را به مجموعه لیفت سرویس غرب بصورت آنلاین ارسال نمایید.

لوازم یدکی هیوندا ،کیا، سراتو ، ریو

در سیستم هیدرولیک لیفتراک ها از قطعات مختلفی از نظیر پمپ هیدرولیک لیفتراک، پمپ فرمان لیفتراک کنترل ولو بالابر، شلنگ ها و جک های هیدرولیک استفاده می شود. تمامی این قطعات علیرغم عملکرد های گوناگون در راستای یکدیگر جهت انجام عملیات باربرداری مطمئن می باشند و نقص در عملکرد هر کدام از آن ها به منزله توقف عملیات لیفتراک می باشد. لذا استفاده از قطعات یدکی هیدرولیک مرغوب باعث کارایی مطمئن و بدون وقفه لیفتراک خواهد بود. در این راستا فروش انواع سیبک فرمان لیفتراک را در برنامه کاری خود قرار داده است که از آن جمله می توان به سیبک فرمان لیفتراک سهند ، سیبک فرمان لیفتراک تویوتا ، سیبک فرمان لیفتراک سپاهان ، سیبک فرمان لیفتراک دوو-دوسان، سیبک فرمان لیفتراک کوماتسو، سیبک فرمان لیفتراک آریا و… اشاره نمود. فرمان لیفتراک کاترپیلار نیز مانند سایر لیفتراک‌ها، از قطعات اصلی و حیاتی آن محسوب می‌شود. فرمان لیفتراک کاترپیلار با استفاده از یک میله فلزی به تغییر دو چرخ جلویی لیفتراک متصل شده و هدایت حرکت آن را به عهده دارد.

  • همچنین می توانید با پر کردن و ارسال فرم زیر درخواست تعمیرات خود را به مجموعه لیفت سرویس غرب بصورت آنلاین ارسال نمایید.
  • کلمه هیدرولیک از دو واژه یونانی “hydro” به معنای آب و “aulous” به معنای لوله مشتق شده است.
  • این حرکت دورانی باعث می شود تا قطعه ای که در قسمت بازوی سیبک متصل شده است، توانایی حرکت به طرفین و بالا و پایین را به طور همزمان داشته باشد.

کمپانی سهند با بررسی نیازهای موجود در کشور ما ساخت و آماده سازی این محصولات را انجام می‌دهد. نحوه خرید جک فرمان لیفتراک سهند به چه صورت است؟ در ادامه به این سوال شما به طور کامل پاسخ می‌دهیم. جک فرمان لیفتراک سهند با ویژگی‌های مهمی در بازارهای مربوطه ارائه می‌شود که لازم است مشتریان همه آن‌ها را در حین خرید این محصولات مورد توجه قرار دهند. برای خرید آن‌ها ابتدا باید یک مرکز فروشگاهی معتبر را مورد توجه قرار دهید و فرایند خرید خود را در این مراکز انجام دهید.

الکترو موتور پمپ بالابر پالت تراک و استاکر

پایه ی دانش هیدرولیک بر قانون پاسکال استوار است که در قرن هفدهم بیان شد. بر مبنای این قانون، فشار اعمال شده بر هر نقطه ی پیکره ی یک سیال ساکن، سبب ایجاد نیرویی می گردد که در تمام جهات منتقل می شود، این نیرو به صورت عمود بر سطح دیواره ی سیال یا هر سطح در تماس با آن، اعمال می شود. از آنجا که فشار به صورت نیرو (F) بر سطح (A) تعریف می شود، با افزایش سطح مرتبط با سیال، مقدار نیرو نیز افزایش خواهد یافت.

استفاده از استارت تقلبی و یا استفاده از قطعه‌ای که مورد تائید نیست می‌تواند علاوه به آسیب جدی به لیفتراک شما باعث افزایش هزینه‌های تعمیر و نگهداری لیفتراک شود. شاه پین های ، پیوندها ، قلاب ها ، پین های میل لنگ ، کابل ها ، سیلندرهای فرمان.، پمپ ها ، موتورها و ژنراتورهای گشتاور ، کیت های عایق شده ، بازوهای فرمان ، بوشینگ ها ، چرخ دنده ها.، هاب های هدایت شونده ، فرمان ، میله های فرمان و گل میخ های چرخ. شرکت کاترپیلار به عنوان یکی از معتبرترین مارک های لیفتراک در جهان برای بیش از 50 سال ، لیفتراک های با کیفیت و قابل اطمینان را با خدمات استثنایی مشتری ارائه می دهد. قطعات و لوازم جانبی لیفتراک خود را از در وبسایت جستجو کنید یا با ارتباط مستقیم می توانید سوالات خود را مطرح کنید و با ما تماس بگیرید.

فرمان لیفتراک کاترپیلار

جعبه فرمان لیفتراک سهند-تعمیراوربیتور جعبه فرمان لوازم یدکی | توکو لیفتراک

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج