جعل هویت نایل فولر در رسانه های اجتماعی » تجارت در بازار را بیاموزید

هیچ پولی برای کسی ارسال نکنید که ادعا می کند برای شما معامله یا سرمایه گذاری می کند. از طریق هیچ روش پرداختی به هیچ حساب بانکی یا گیرنده ای پول ارسال نکنید، زیرا دیگر هرگز وجوه خود را نخواهید دید.

با نیل فولر اینجا تماس بگیرید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

دوره بازرگانی حرفه ای نیل فولر
کارگزار ترجیحی 2020 v1
منبع: https://www.learntotradethemarket.com/nial-fullers-blog/nial-fuller-scam-warning

نایل فولر

لطفا همیشه مراقب باشید و هوشیار باشید!

نکته 1: تنها زمانی که باید به فکر ارسال پول یا پرداخت باشید، به یک پلتفرم کارگزاری است که مطمئن هستید معتبر و قانونی است. تنها پلتفرم کارگزار و نمودارهایی که دنبال کنندگان خود را به آن ارجاع می دهیم، اینجاست. البته می توانید کارگزار خود را انتخاب کنید و تحقیقات خود را در مورد ارائه دهندگان انجام دهید.

توجه 3: تمام محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهم فقط از طریق وب‌سایت من منحصراً در آدرس زیر در دسترس هستند، اگر مطمئن نیستید املای دامنه را بررسی کنید.

من می نویسم تا به شما اطلاع دهم که گروهی از کلاهبرداران اکنون مرتباً در سایت های رسانه های اجتماعی و سایر وب سایت ها در سراسر اینترنت جعل هویت من (تظاهر به نیل فولر) هستند.

نیل فولر در اینستاگرام
نیل فولر در فیس بوک
نیل فولر در توییتر
نیل فولر در تلگرام
نیل فولر در یوتیوب
نیل فولر در لینکدین

نکته 2: همیشه از طریق ایمیلی که به دامنه رسمی وب سایت من Learntotradethemarket.com مرتبط است با من در ارتباط باشید، اگر مطمئن نیستید املای دامنه را بررسی کنید.
آدرس‌های ایمیل افراد یا بخش‌های شرکت ما از دامنه @learntotradethemarket.com خواهد بود.

این جعل‌کنندگان به طور فعال با اعضا و دنبال‌کنندگان ما در برنامه‌های مسنجر/چت از طریق فیس‌بوک، اینستاگرام، تلگرام، واتس‌اپ و دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تماس می‌گیرند.

نکته 4: در اینجا اکانت های رسمی رسانه های اجتماعی من هستند، برای مشاهده و بررسی نام کاربری پروفایل کلیک کنید:

اکانت های کلاهبرداری جعلی در ابتدا به عنوان من (نیل فولر) با تصاویر نمایه و متن مشابه به پروفایل های واقعی من ظاهر می شوند. جعل‌کنندگان سعی می‌کنند مدتی با شما صحبت کنند تا در نهایت «خدمات تجارت برای شما» یا «خدمات حساب مدیریت‌شده» یا چیزی شبیه به این را به شما پیشنهاد دهند.

اگر شک دارید، همیشه ابتدا با من چک کنید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج