حسابداری نیاز پکیج های آموزشی برای یادگیری سریع حسابداری | آموزشگاه آپادانا تبریز

آموزش جامع حسابداری که در آموزشگاه پکت می‌گذرانید، شما را با اصول اولیه و مفاهیم پایه حسابداری آشنا می‌کند. دوره آموزشی حسابداری پکت، تنها برای کسانی مناسب است که به دنبال استخدام سریع و فوری در بازار کار مالی هستند. یعنی دوره ی حسابداری پکت می‌تواند یک گزینه خوب برای کسانی باشد که مدرک دیپلم دارند و می‌خواهند به عنوان حسابدار ساده، استخدام شوند. اما کلاس آموزش حسابداری برای استخدام در رشته‌های تخصصی‌تر، باید با در نظر گرفتن آن شغل و مباحث آن برگزار شود.

کتاب‌های حسابداری مقدماتی

یکی از مهارت‌های که تاکید می شود حسابداران در آن تبحر و تسلط خوبی پیدا کنند. مهارت محاسبات مالیاتهای مربوط به اجاره املاک ، ماشین آلات ، مالیات حق‌الزحمه موضوع تبصره ۱ و ۲ ماده ۸۶ اشخاص حقیقی ، مالیات اشخاص خارجی موضوع ماده ۱۰۷ ، مالیات تکلیفی مربوط به آرژانس‌های هواپیمایی ماده ۱۱۳ و ماده ۴۸ ق.م.م می‌باشد . در ارزیابی اولیه دانشپذیران باید به تعدادی سوال مربوط به مباحث ابتدایی حسابداری پاسخ بدهند که میزان دانش آن ها در حسابداری بررسی شود.

آموزش مالیات

بازار کار پرسنل حسابداری در ایران رقابتی است و تعداد زیادی از افراد واجد شرایط به دنبال استخدام در این زمینه هستند. تقاضا برای متخصصان حسابداری در بخش‌های مختلف اقتصاد از جمله دولت، بخش خصوصی و سازمان‌های غیرانتفاعی بالا است. علاوه بر این، آموزش حسابداری بر اهمیت رفتار اخلاقی و مسئولیت حرفه ای در این زمینه تأکید دارد. به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود که معضلات اخلاقی را بشناسند و از آنها عبور کنند، استانداردهای صداقت و شفافیت را رعایت کنند، و محرمانگی و عینیت را در کار خود حفظ کنند. همچنین این شرکت برگزارکننده کلیه دوره‌های تخصصی حسابداری و مالیات بصورت بازارکاری و کاملا تجربی می‌باشد.

برای آن‌ها اهمیتی ندارد که شما در دانشگاه چه نمره‌ای گرفته‌اید یا اینکه در چند ترم، درس‌تان را تمام کرده‌اید. شاید مکان گذراندن دوره آموزش حسابداری مقدماتی و تکمیلی مهم باشد اما مهم‌تر از آن، توانایی و مهارت شما به عنوان حسابدار است. برای شرکت‌های خصوصی و دولتی، تنها توانایی و مهارت شما به عنوان حسابدار مهم است.

  • عملیات بستن حساب ها و سند اختتامیه و صورت سود و زیان و صورت سرمایه و ترازنامه (صورت وضعیت مالی) به طور کامل انجام شده.
  • دسته دوم افرادی هستند که با رشته حسابداری آشنایی داشته و در ارزیابی اولیه امتیاز مورد نیاز را کسب نموده اند، این افراد می توانند در کلاس های آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار که به آموزش مباحث اولیه حسابداری می پردازد، شرکت کنند.
  • برنامه های گواهی در حسابداری معمولاً در چند ماه تا یک سال تکمیل می شود، در حالی که برنامه های دیپلم ممکن است یک تا دو سال طول بکشد.
  • آموزش حسابداری بازار کار، مسیر شغلی شما را در شغل حسابداری و مالی عوض می‌کند.
  • برای ضبط و تهیه این فیلم های آموزشی زمان و انرژی زیادی جلو و پشت دوربین گذاشته شده است تا خروجی کار از کیفیت لازم برای شما علاقه مندان برخوردار باشد.

همچنین ایده خوبی است که الزامات، زمان بندی و هزینه برنامه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با اهداف و نیازهای شما مطابقت دارد. بسیاری از دوره‌های آنلاین حسابداری از روش‌های آموزشی مختلفی از جمله سخنرانی‌های ویدیویی، تمرین‌های تعاملی، انجمن‌های گفتگو و تکالیف استفاده می‌کنند. برخی دوره‌ها ممکن است فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان فراهم کنند تا از طریق جلسات مجازی یا وبینارها با مربیان و همسالان خود ارتباط برقرار کنند. در هر نقطه از ایران می توانید مدرک معتبر فنی و حرفه ای را با شرکت در کلاس های آنلاین آکادمی فنی نو دریافت کنید. به طور کلی، آموزش حسابداری برای آماده کردن دانشجویان برای مشاغل موفق در حرفه حسابداری طراحی شده است، خواه آنها در حسابداری دولتی، صنعت، دولت یا سایر بخش ها کار کنند. مثلا دوره مفاهیم حسابداری را روزهای زوج و دوره اکسل مقدماتی را برای روزهای فرد یا پنجشنبه و جمعه انتخاب کنید و همین مدل را با راهنمایی کارشناسان آموزش موسسه تا انتهای مسیر دوره پیش ببرید.

مقاله های مدیریت شرکت های بازرگانی

حسابداری نیاز پکیج های آموزشی برای یادگیری سریع حسابداری | آموزشگاه آپادانا تبریز

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج