حساب های معاملاتی و خطراتی که ایجاد می کنند را تمرین کنید

این مقاله یک پست مهمان آموزشی است. این توسط پلامن استویانوف از Trendsharks نوشته شده است.

مشکل اساسی استفاده نادرست از حساب‌های عملی ناشی از ناتوانی معامله‌گران در نتیجه‌گیری آگاهانه درباره ماهیت بنیادی معامله در اوایل دوره کاری خود است. شغل تجاری. معامله گران تازه کار به خصوص در ابتدا تأثیرپذیر هستند، به این معنی که آنها به دلیل ساده لوحی خود بدون اینکه متوجه باشند، بیشتر به عادت های بد دست می یابند.

در واقعیت، بیشتر مردم ترجیح می‌دهند در ابتدا چیزی در محدوده چند هزار دلار سرمایه‌گذاری کنند تا درک کنند که در صورت وجود سهام واقعی، کارها چگونه عمل می‌کنند. این تناقض عظیم به تنهایی کافی است تا روشن کند که این گونه گزارش های عملی چقدر از واقعیت جدا هستند.

در حالی که در مورد کسب “سود آسان” در حساب عملی، معامله گران جدید و بی تجربه نیز می توانند، به اندازه کافی عجیب، از وزن موفقیت خود رنج ببرند. مبتدی ها می توانند به راحتی چندین معامله سودآور را پشت سر هم انجام دهند، که ممکن است به اندازه کافی قانع کننده باشد تا آنها را در مورد برتری مهارت های خود بدون هیچ راهی برای تأیید این موضوع متقاعد کند. بر این اساس، وزن از معاملات از دست دادن نمی توان به درستی هضم کرد زیرا باز هم پلتفرم دمو نمی تواند تاثیر عاطفی مخرب شرایط تجارت در دنیای واقعی را شبیه سازی کند.

شما نمی توانید احساسات را شبیه سازی کنید

نکته اصلی این است که بدون تهدید به مقابله با عواقب سرمایه از دست رفته، معامله گران انگیزه کمتری برای اعمال احتیاط در زمانی که ریسک اساسی وجود ندارد، هستند. مگر اینکه کسی بتواند خیلی محکم تلاش کند خود کنترلی، معامله در یک حساب عملی می تواند تصورات معامله گر را تا حدی تغییر دهد که تصوری کاملاً نادرست از مدیریت ریسک واقعاً به دست آورد.

کارگزاران می توانند به طور مؤثری رفتار قیمت را در پلتفرم های نمایشی خود به گونه ای تغییر دهند که برای معامله گر بسیار سودمند باشد تا بتواند این تصور را داشته باشد که معامله بسیار ساده و آسان است. کارگزاران کمتر معتبر حتی می توانند جهت عملکرد قیمت را در این محیط بازار شبیه سازی شده دستکاری کنند تا موقعیت های مشتری احتمالی را به سوددهی تبدیل کنند. به هر حال، چه کسی وسوسه نمی‌شود که با پول واقعی شروع به کار کند، اگر تصورشان از تجارت تجاری این باشد که فرصت‌های نامحدودی را به دنبال دارد؟

در نهایت، حساب‌های عملی به بهترین وجه به عنوان یک ابزار پشتیبانی در زرادخانه معامله‌گری که از قبل می‌داند می‌خواهد به چه چیزی برسد و چگونه به آن برسد، استفاده می‌شود. با این حال، هنگامی که او دیدگاه کلی خود را در مورد تجارت صرفاً بر روی تجربه خود در یک حساب عملی قرار می دهد، آن معامله گر خود را به تصوری محدود می کند که کاملاً ریشه در جنبه فنی تجارت دارد.

معامله گران تازه کار هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا آنها را ندارند استراتژی زمانی که مجبور شوند صرفاً بر جنبه فنی تجارت در یک پلتفرم دمو تمرکز کنند، در بلندمدت موفق خواهند بود. نگرش بی دغدغه خرید و فروش در یک پلتفرم شبیه سازی شده هیچ تصوری از میزان تمرین کافی برای معامله گر مبتدی برای جهش به سمت معامله با سرمایه واقعی ندارد.

در حالی که این موضوع ذاتاً خوب است که معامله‌گران آزادند تا هر تعداد که می‌خواهند رویکردهای جدید را آزمایش کنند، ایمنی پلتفرم آزمایشی می‌تواند فرد را با این همه آزادی آزمایش بدون عواقب خطا بی‌احتیاطی کند. این بدان معنا نیست که همه کسانی که برای اولین بار انجام می‌دهند باید فوراً به تجارت با پول واقعی جهش کنند تا وزن تصمیم‌گیری احساسی را از همان ابتدا درک کنند، نه اصلاً.

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/practice-trading-accounts-2/

با شروع، اولین چیزی که مبتدیان باید در مورد حساب های عملی بدانند این است که آنها در درجه اول به عنوان کارت ویزیت کارگزاری در نظر گرفته شده اند. آنها به مشتریان احتمالی این فرصت را می دهند که با پلتفرم معاملاتی آشنا شوند و یک ایده کلی از خدمات ارائه شده توسط کارگزار خاص به دست آورند. مشتریان بالقوه کارگزار می توانند از این نسخه شبیه سازی شده از محیط واقعی بازار برای آزمایش تمام ویژگی های مهم پلتفرم کارگزار، مانند اسپرد پیشنهادات خرید، سرعت اجرای سفارش، کاربر پسند بودن پلت فرم و بیشتر.

🔥فراموش نکنید وارسی فستیوال تجاری ما که در بریتانیا برگزار خواهد شد. این بزرگترین گردهمایی آموزشی در اروپا خواهد بود🔥

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

در نهایت، تسلط بر تجارت در یک حساب آزمایشی هدف نیست. آنها می توانند به تمرین استراتژی معاملاتی شما کمک کنند. اما به یاد داشته باشید، حساب‌های تمرینی می‌تواند منجر به درک نادرست از واقعیت شود.

👉 ما را از دست ندهید ایده های معاملاتی فارکس

حساب های معاملاتی را تمرین کنید

یک حساب معاملاتی عملی، که اغلب به عنوان a حساب “دمو” یک محیط معاملاتی شبیه سازی شده را نشان می دهد که به معامله گران اجازه می دهد تا مهارت های خود را بدون خطر از دست دادن پول پیش ببرند.

معامله در یک حساب معاملاتی عملی مزایای زیادی دارد که از جمله مهمترین آنها توانایی صیقل دادن پارامترهای شخصی است. استراتژی. با این حال، خطرات پنهان خاصی نیز وجود دارد که نیاز به بررسی دقیق‌تر نیز دارد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج