خرس‌ها پیش از داده‌های شغلی تسلط دارند

خرس‌ها در حال حاضر با حمایت قوی 1.3253 روبرو هستند و به گاوها اجازه داده‌اند برای یک آزمون مجدد 22-SMA بازگردند. اگر خرس‌ها بتوانند به همان قدرت قبلی خود بازگردند، قیمت احتمالاً هفته آینده به زیر 1.3253 خواهد رسید. با این حال، اگر گاوها قوی‌تر شوند، ممکن است قیمت از مقاومت 22-SMA و 1.3500 برای آزمایش مجدد 1.3802 عبور کند.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-weekly-forecast-bears-dominating-ahead-of-jobs-data/

بر اساس نظرسنجی رویترز از تحلیلگران، اقتصاد ایالات متحده احتمالاً 200,000 شغل جدید ایجاد کرده است که ضعیف ترین افزایش از دسامبر 2020 خواهد بود. برآوردها از 150,000 تا 240,000 متغیر بود. پنج مورد از شش گزارش شغلی اخیر فراتر از انتظارات اجماع بوده اند و ششمین گزارش مثبت می تواند منجر به افزایش قیمت USD/CAD شود.

پیش بینی فنی هفتگی USD/CAD: خرس ها به 1.3251 صعود می کنند

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

روز سه شنبه، دلار کانادا در برابر دلار آمریکا با افزایش ریسک پذیری سرمایه گذاران افزایش یافت و داده های اولیه داخلی نشان داد که خرده فروشی کانادا در ماه اکتبر افزایش یافته است.

هفته آینده مملو از اخبار مهم از کانادا و ایالات متحده است، از جمله داده های تولید ناخالص داخلی هر دو کشور و داده های اشتغال از کانادا. با این حال، سرمایه گذاران توجه بیشتری به گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی از ایالات متحده خواهند داشت.

پیش بینی هفتگی USD/CAD نزولی است زیرا با توجه به تضعیف دلار، روند نزولی این هفته احتمالا تا هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت.

فراز و نشیب USD/CAD

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران تجارت هوش مصنوعی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

پیش بینی هفتگی USD/CAD