خط پایان FTSE – 24 جولای

زیر 7490 عدد 7380 باز می شود

 • در شاخص بلو چیپ، پس از اینکه گروه سوپرمارکت آنلاین و شرکت روباتیک نروژی AutoStore، دعاوی دعوی حقوقی ثبت اختراع را از طریق معامله حل و فصل کردند، گروه Ocado شاهد جهش قابل توجه 9.9 درصدی بود.

  خط پایان FTSE – 24 ژوئیه – 2023

  زمان علامت گذاری FTSE قبل از به روز رسانی سیاست های بانک مرکزی در پیش است

  هدف اولیه 7700

 • روز دوشنبه، شاخص FTSE 100 بریتانیا ثابت ماند، با افزایش سود شرکت مخابراتی Vodafone Group که ضرر سهام مالی را جبران کرد. گروه وودافون پس از گزارش رشد سریع درآمد در سه ماهه اول، شاهد افزایش قابل توجه 4.7 درصدی قیمت سهام خود بود. علاوه بر این، این شرکت انتصاب لوکا موچیچ، مدیر مالی سابق SAP را به عنوان مدیر مالی جدید خود اعلام کرد. با این حال، بخش مسافرت و اوقات فراغت، که شامل شرکت های هواپیمایی بزرگ بریتانیا می شود، به دنبال اظهارات احتیاطی رایان ایر در مورد تقاضای سفر برای بقیه سال، 0.6 درصد کاهش یافت. بانک‌های بریتانیا نیز پس از عملکرد قوی هفته گذشته، 0.5 درصد کاهش قیمت را تجربه کردند، جایی که بیش از 4 درصد رشد کردند. با نگاهی به آینده، سرمایه گذاران از نزدیک تصمیمات نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده، بانک مرکزی اروپا و بانک ژاپن را که قرار است اواخر این هفته اعلام شود، دنبال می کنند. این تصمیمات بانک مرکزی احتمالاً تأثیرات قابل توجهی بر بازارهای مالی جهانی خواهد داشت.

  یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بخش خصوصی بریتانیا در ماه جولای کندترین نرخ رشد خود را در شش ماه گذشته تجربه می کند. این نظرسنجی نشان داد که سفارش‌های تجاری در میان چالش‌های ناشی از افزایش نرخ‌های بهره و تورم بالای مداوم، راکد مانده‌اند. سرمایه گذاران و تحلیلگران انتظار دارند که بانک انگلستان در واکنش به فشارهای تورمی مداوم در کشور، اقدامات سیاست پولی بیشتری را اتخاذ کند.

  در جنبه منفی دفتر کل، S4 Capital، شرکتی که توسط مارتین سورل تأسیس شد، پس از کاهش چشم انداز درآمد و حاشیه سود سالانه خود، با کاهش شدید 16.2 درصدی مواجه شد. بیمه Prudential پس از کاهش قیمت هدف خود توسط سیتی گروپ، 2.3 درصد کاهش یافت.

  نزولی VWAP 20 روزه، صعودی VWAP 5 روزه


 • منبع: https://www.tickmill.com/blog/the-ftse-finish-line-july-24-2023

  FTSE صعودی درون روزی بالاتر از نزولی زیر 7550

  • پشتیبانی اولیه 7400 است

  توسط رضا خانتاراج

  رضا خانتاراج