دانلود پی دی اف کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم 221 صفحه PDF | driveing

دانلود پی دی اف کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم 221 صفحه PDF | driveing

با جمعیتی بالغ بر 80 میلیون نفر و تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها، آموزش رانندگی در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. آموزش موثر رانندگی نه تنها افراد را به دانش و مهارت های لازم برای رانندگی ایمن وسایل نقلیه مجهز می کند، بلکه احساس مسئولیت و آگاهی در مورد قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را نیز پرورش می دهد. محدودیت سرعت، اصول حرکت بین خطوط و توقف و غیره که موارد زیادی را شامل نمی‌شود. در صورتی که خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی را در اختیار داشته باشید این بخش به صورت خلاصه و به سادگی آموزش داده شده است.

در صورت نیاز به گرفتن کتاب فیزیکی کتاب آیین نامه رانندگی می توانید از کتابخانه های سراسر کشور در محل زندگی خود تهیه کنید. در صورت دانلود کتاب آموزش رانندگی پایه سوم، شروع کتاب با معرفی موارد اولیه ماشین مانند کلاچ و ترمز و نحوخ تنظیم آینه و صندلی خواهد بود. سپس توضیح می‌دهد که روش صحیح روشن کردن ماشین چیست و چگونه حرکت کنیم و چگونه ترمز کنیم و فرمان را چگونه بگیریم و چگونه دور بزنیم. در فصل چهارم از کتاب آیین‌نامه شاهد مطالبی هستیم که به شخصیت و فرهنگ در رانندگی اشاره دارد. رانندگی، همچون موارد دیگری که در اجتماع انجام می‌دهیم، اصول و قوانینی دارد که بایستی به آن‌ها پایبند بود و آن‌ها را رعایت کرد.

نکات مهم کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم

درگام اول در مورد فاصله ایمنی با اتومبیل مقابل قوانین مربوطه را گوشتزد می‌کند. درگام دوم به شما یاد می‌دهد تا به عنوان راننده چگونه ببینید و چگونه فکر کنید و چگونه تصمیم‌گیری کنید. در امتحان آیین نامه سوالات تشریحی وجود ندارد اما در اینجا ما برای یادگیری بهتر شما و این که ابتدا موضوع و نکات مهم فنی خودرو را یاد بگیرید به صورت تشریحی تعدادی پرسش و پاسخ را برای شما اماده کرده ایم . در این جزوه ی فنی آیین نامه مهم ترین نکاتی که در امتحان آیین نامه از فصل سوم آیین نامه مطرح می شوند توضیح داده شده اند . در این بخش از سایت درایوینگ به  نکات مهم کتاب آیین نامه رانندگی و صفحات مهم کتاب آیین نامه می پردازیم و شما را با بخش های از این کتاب اشنا می کنیم و در هر بخش ما به صورت ساده توضیحاتی دادیم که می توانید با مراجعه به هر بخش سوالات مربوط به آن را مطالعه کنید.

آموزش رانندگی در ایران نقش مهمی در تجهیز افراد به دانش، مهارت و نگرش لازم برای رانندگی ایمن و مسئولانه دارد. در حالی که چالش ها وجود دارد، ابتکارات با هدف ارتقای برنامه درسی، آموزش مربیان، ادغام فناوری و کمپین های آگاهی عمومی نشان دهنده تعهد ایران به بهبود ایمنی جاده ها است. هدف ایران با سرمایه‌گذاری مستمر در برنامه‌های آموزش رانندگی، ایجاد نسل ایمن‌تر و ماهرتر از رانندگان، در نهایت کاهش تصادفات و افزایش ایمنی جاده‌ها در سراسر کشور آزمون آیین نامه آنلاین است. یکی از مهمترین سوالاتی که از فصل اول در آزمون آیین نامه معمولا درج می‌شود، تفاوت بزرگراه و آزادراه است.

  • این یک هدیه از طرف سایت درایوینگ برای متقاضیان گواهینامه پایه می باشد که می توانند به صورت رایگان از این آزمونها استفاده کنند.
  • در گام سوم به شما می‌آموزد چه زمان و چگونه سبقت بگیرید و در گام چهارم نحوه گردش و تغییر لاین را به شما آموزش می‌دهد.
  • فراموش نکنید که اصل مهم در ارائه کمک به مصدوم، حفظ آرامش و خونسردی است.
  • کاربر گرامی شما میتوانید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم را از لینک زیر به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.
  • دوره‌های آموزشی متشکل از کلاس‌های تئوری و عملی بوده و به‌طور کلی، 20 جلسه به طول می‌انجامند.

6- برای گردش به چپ اگر وسیله نقلیه موتوری فاقد چراغ راهنما باشد باید………. سوالات آزمون یکپارچه بوده و برای برقراری عدالت، تمامی آزمون‌ها برای شهر‌های مختلف یکسان می‌باشند. از سال 98 به بعد، کتاب هیچ تغییری نکرده و تنها چند مورد از سوالات آزمون، مرتبط با بخش تابلوها، ویرایش شده‌اند. در این بخش سعی شده تا گام به گام شما را در زمینه ایمنی حین رانندگی آگاه کند.

مهمترین نمونه سوالات فنی آیین نامه اصلی با جواب

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج