درآمدهای هفتگی دلار را با ریسک کاهش می دهد

پس از آنکه داده های اقتصادی نشان داد که اقتصاد ایالات متحده رو به وخامت است، سرمایه گذاران در هفته گذشته به دنبال دارایی های امن بودند. علاوه بر این، بحران سقف بدهی ایالات متحده ترس از نکول را افزایش داد که می تواند بر اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد. ایالات متحده آمار اشتغال و تورم را منتشر کرد.

ارقام اشتغال نشان دهنده کند شدن بازار کار است زیرا افزایش نرخ بهره بانک مرکزی به طور قابل توجهی بر اقتصاد تأثیر گذاشته است. داده‌های مصرف‌کننده و تورم در ماه گذشته کاهش یافت و شرط‌های توقف فدرال رزرو در ماه ژوئن را افزایش داد. با این حال، داده ها همچنین به یک رکود اقتصادی در آینده اشاره می کند که سرمایه گذاران را مجبور به تلاش برای امنیت در دلار کرده است.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/CAD

پیش‌بینی هفتگی USD/CAD صعودی است زیرا احتمالاً دلار به عنوان پناهگاهی در میان عدم اطمینان اقتصادی و بحث‌های سقف بدهی به درخشش ادامه خواهد داد.

  • دلار به دلیل جذابیت پناهگاه امن آن به سمت بالا رفت.
  • بحران سقف بدهی ایالات متحده ترس از نکول را افزایش داد که می تواند بر اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد.
  • دلار کانادا با کاهش قیمت نفت به دلیل نگرانی های تقاضا کاهش یافت.

همچنین عمدتاً به صورت جانبی حرکت کرده است، با حمایت 1.3301 و مقاومت در 1.3650. در حال حاضر گاوها به سطح مقاومت محدوده نزدیک می شوند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-weekly-forecast-dollar-posts-weekly-gains-on-risk-off/

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

ثاقب اقبال

سوگیری کوتاه مدت برای USD/CAD در نمودار 4 ساعته صعودی است زیرا قیمت بالاتر از 22-SMA و RSI بالای 50 معامله می شود. با این حال، قیمت در مقیاس بزرگتر جهت ندارد زیرا عمدتاً از 22 عبور کرده است. -SMA

USD/CAD هفته ای صعودی داشت زیرا دلار افزایش یافت و دلار کانادا ضعیف شد. دلار به دلیل جذابیت پناهگاه امن آن به سمت بالا رفت. از سوی دیگر، دلار کانادا با کاهش قیمت نفت کاهش یافت.

اگر حرکت صعودی در هفته آینده قوی باقی بماند، قیمت احتمالا از این مقاومت شکسته و برای آزمایش مجدد مقاومت 1.3851 افزایش خواهد یافت. با این حال، اگر قوی بماند، ممکن است شاهد کاهش قیمت برای آزمایش مجدد 1.3301 باشیم.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران معاملات روزانه هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

فراز و نشیب USD/CAD

سرمایه گذاران هفته آینده اخبار کلیدی را از کانادا و ایالات متحده دریافت خواهند کرد. کانادا گزارش تورم بسیار مهم را منتشر خواهد کرد. این به سرمایه گذاران تصویر روشنی از تورم در کشور می دهد، زیرا BOC متوقف می شود تا افزایش نرخ های قبلی اعمال شود. افزایش بیش از حد انتظار می تواند چشم انداز نرخ بهره در کانادا را تغییر دهد.

سرمایه گذاران همچنین ارقام خرده فروشی را از هر دو کشور دریافت خواهند کرد. این ارقام شاخص کلیدی مخارج مصرف کننده و تورم در اقتصادها هستند. قرائت های بالاتر از حد انتظار تصویری از تورم همچنان بالا را نشان می دهد.

پیش بینی فنی هفتگی USD/CAD: گاوها به سمت مقاومت 1.3650 شارژ می شوند.

پیش بینی فنی هفتگی USD/CAD
نمودار پیش بینی هفتگی USD/CAD

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج