دریافتشده در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۰

معامله گران با بررسی استراتژی های مختلف اولا با استراتژی ها آشنا میشوند که ممکن است ساده یا پیشرفته باشند و توسط افرادی که مبتدی و یا با تجربه طراحی شده باشند ثانیا با توجه به احساسات و نیاز های خود تغیراتی را ایجاد کند و به نوعی بهینه سازی را انجام می دهند تا به استراتژی مورد نظر خود برسند. برای افراد تازه وارد تجارت جهانی ارز، ایجاد یک بنیاد آموزشی، قبل از پرش با هر دو پا مهم است! افزایش ناگهانی بعدی در نرخ ارز، در مهرماه سال ۹۱ رخ داد. مجموعه آموزش استراتژی فارکس به آموزش هایی گفته می شود که افراد می توانند با کمک آنها میزان سود خود را تا میزان قابل توجهی افزایش دهند. موج الیوت بستهای از تحلیلهای تکنیکال است که میتواند در انجام استراتژی و معامله گری پوزیشن یا پوزیشن تریدینگ به شما کمک کند. کایبرسواپ را میتوان یکی از بهترین صرافیهای غیرمتمرکز دنیا دانست. برای این کارها در استراتژی فارکس نیکولا، بهترین ابزارهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قرار داده شده است. هر معامله گر منابع و اهداف منحصر به فرد خود را دارد که زمان انتخاب استراتژی قوی فارکس باید آن را مدنظر قرار دهد.

در ابتدای بحث لازم میدانم این موضوع را عنوان کنیم که یک استراتژی موفق و خوب فارکس باید شرایط خاصی را سایت goldmanforex داشته باشد. چه کسانی جز سرمایه گذاران موفق فارکس می شوند؟ قیمت های در این بازار معرف اطلاعات مختلف هستند که سرمایه گذاران می توانند در انجام معاملات مختلف از آن استفاده کنند. در این بازار شرکت های معامله گر و سرمایه گذاران به یک بانک اینترنتی متصل می شوند و تمامی معامله های ارزی خود را از طریق استراتژی های معاملاتی فارکس این بانک انجام خواهند داد. این استراتژی فارکس از نیکولا دلیک متشکل از 7 اندیکاتور پرقدرت است که در ویدیو و همچنین در پی دی اف به طور مفصل در مورد آن ها توضیح داده شده است. استراتژی فارکس نیکولا در هر معامله حداکثر 1 الی 2 درصد از سرمایه را ریسک می کند.

به دنبال استراتژی باشید که ساده باشد و برای شما قابل درگ و همسو شدن باشد. در این صورت می توانید کنترل بیشتری بر شرایط بازار و تحلیل تغییر قیمت ها داشته باشید. اگر قیمت زیر پرچم سه گوش بشکند، ما وارد یک معامله براساس قوانین این استراتژی نخواهم شد. زیرا در هر ساعتی که بخواهند، میتوانند اقدام به معامله نمایند و نگرانی بابت باز و بسته شدن بازار نداشته باشند. اگر پس از باز شدن یک پوزیشن دوباره شرایط ورود به معامله استراتژی های معاملاتی فارکس فراهم شد می تونید پوزیشن جدید را باز کنید. به علت سطحی بودن، درصورت فشارهای ممتد ناشی از زانو زدن به میزان زیادی ملتهب میگردد. از دیگر عواملی که باعث شده تا بازار فارکس دارای میزان سود بسیار زیادی باشد، تصادفی نبودن تغییر قیمت ها می باشد.

قوانین از نظر من باید شامل شیوه تعیین حد سود و حد ضرر و قوانین مشخص مدیریت سرمایه باشد. بسیار عالی .. اما نکته مهمتر به نظرم اینکه بعد از تست استراتژی و سنجش میزان شکست و موفقیت اون این پلتفرم میتونه خودش معامله رو انجام بده؟ و با دید باز و آگاهی کامل استراتژی فارکس عالی رو برای معاملات آتی خودتون استفاده کنید! نیکولا دلیک بارها اعلام کرده است که به “شانس” اعتقادی ندارد و موفقیت در بازارهای مالی ارتباط کاملا مستقیم با تحقیق، پژوهش و تمرین و تکرار دارد. این سری به صورت چهار بخش ویدیویی توسط یکی از صاحب نام ترین معامله گران فارکس به نام نیکولا دلیک (Nicola Delic) ارائه میشه که لینکهای دانلودش رو در آخر همین صفحه به رایگان قرار دادیم. این استراتژی با بهرهبرداری از مومنتوم جهتدار بازارها در دستیابی به سود مؤثر بکار گرفته میشود.

قیمت فروش این اطلاعات به حجم آنها بستگی دارد. نقدینگی بازار بر نوسان قیمت تأثیر می گذارد. برخی دیگر نیز به دلیل اینکه رمزارزها نوسان زیادی داشته و ارزش آنها به مرور زمان افزایش مییابد آن را میپسندند. این عوامل باعث شده تا استراتژی های معاملاتی فارکس میزان سود کسب شده در بازار فارکس برای افراد تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. این اطلاعات به افراد کمک می کند تا با انجام معامله های مختلف در بازار فارکس آشنا شوند. هم برای تأیید روند و کیفیت الگوهای نمودار و هم برای کمک به معامله گران در شناسایی سیگنال های خرید و فروش استفاده می شود. زمانی که یک یا چند معامله باز دارید، می بایست بیشتر توجه خود را معطوف کم کردن ریسک پورتفوی خود کنید و در بهترین زمان، حد ضرر خود را به نقطه ورود انتقال دهید تا ریسک معامله شما صفر شود. در این دلار مقرر شده بود که صادر کنندگان می بایست دلار هایشان را با قیمت ۴۲۰۰ تومان به واردکنندگان می فروختند. 3. در صورت شکسته شدن روند نزولی، روند به صورت صعودی دنبال خواهد شد و در این صورت ما می توانیم با یک سفارش خرید وارد بازار شویم (Buy).

به هیچ وجه نباید با استراتژی کار کنید که مدیریت سرمایه اولیه آن ۵۰۰۰ دلار میباشد. از جنبه نزولی، حمایت اولیه نزدیک به سطح 41500 دلار است. ورود به بازارهای معاملاتی بدون داشتن یک استراتژی از پیش تعیین شده و تست شده، محکوم به ضرر است. نه تنها می توان از CCI برای فیلتر کردن معاملات استفاده نمود، بلکه برای ورود به بازار پیش از به وقوع پیوستن بریک اوت نیز استفاده کرد. ایجاد شدهاند که تقویم اخبار اقتصادی موجود در آنها، معامله گران را از تمامی اتفاقات مهم پیش روی باخبر میسازد. همچنین باید بدانید که استراتژی که استفاده میکنید چه شرایطی را از سمت بروکر باید داشته باشد. سپس به شما آموزش داده می شود تا پلن ریسک هفتگی خود را آماده کنید تا مشخص باشد از ابتدا تا انتهای هفته چه مقدار می توانید از سرمایه خود را ریسک کنید. مارجین در بازار فارکس به مقدار دارایی اطلاق میشود که برای انجام معاملات باز توسط بروکر بلوکه شده است.

قیمت فروش این آموزش ها در سطح بسیار مقرون به صرفه ای قرار دارد. آموزش ارز دیجیتال به صورت رایگان و آموزش فارکس که به صورت کاملا رایگان در سایت وجود دارد که شما می توانید به راحتی ویدیو ها را مشاهده کنید و خود را برای ورود به بازار های مالی آماده کنید. هر فردی برای اینکه در بازار های مالی مانند بورس و فارکس بتواند اقدام به خرید و فروش کند نیاز دارد تا ابتدا آموزش ابتدایی و پیشرفته را سپری کند تا با اصول بازار های مالی آشنا شود. همانطور که ویدیوهای این روش را مشاهده می کنید و پی دی اف آن را مطالعه می کنید، به تدریج به این درک می رسید که این روشی که در این مقاله در اختیارتان قرار داده ایم، با یک دید کاملا علمی و مهندسی شده به بازار نگاه می کند. پای در سال آتی به جایگاه خواهد رسید ودارنده گان این ارز دیجیتال به کسب درآمد خواهند رسید.اما آیا این حرف صحیح است؟ اینکه آیا این بازار برای شما مناسب است به وضعیت مالی، اهداف و میزان تجربه سرمایه گذاری شما به عنوان یک فرد مبتدی بستگی دارد.

اولین نکته دریافت ارز دولتی در خصوص مقدار و تعداد آن است. این ارز به منظور تسهیل استفاده از ارزهای فیات به صورت دیجیتالی طراحی شده است. یک مثال از این استراتژی در پایین آورده شده است. همانطور که طبق مثال اشاره شد اگر به نمودار توجه کنید متوجه می شوید که سیگنال هایی که نمودار داده است اشتباه بوده اند . در کندل بعد از آن می توانید وارد پوزیشن شوید. دلیلی ندارد وقتی معامله ای که تا نیمی از حد سود خود حرکت کرده، برگردد و به شما ضرر بزند. در این بازار انواع ارز به یک ارز دیگر تبدیل می شود و به این صورت سود بسیار زیادی نصیب معامله کنندگان خواهد شد. بازار فارکس یکی از انواع بازار های معاملاتی است که در آن ارز های خارجی مورد تبادل قرار می گیرد. زمانی که فرد بتواند معاملات مثبت و سودده را به سرعت تشخیص دهد، می تواند معاملات بعدی مورد علاقه خود را با ریسک بیشتری انجام دهد و یا از انجام معاملات نامناسب پرهیز کند. در مقایسه با حجم کم 22.4 میلیارد دلاری روزانه بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)، حجم 6.6 تریلیون دلاری بازار ارز در روز حجم معامله بسیار بزرگی به نظر میرسد.

شما هرگز نباید بر اساس اطلاعات موجود در این وب سایت تصمیم به سرمایه گذاری در ICO ، IEO یا سرمایه گذاری دیگر بگیرید و هرگز نباید اطلاعات هر یک از این وب سایت ها را به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تفسیر یا به آنها اعتماد کنید. بنابراین لازم است شما نیز یاد بگیرید در چه مواقعی قبل از این که معامله حد سود یا حد ضرر خود را لمس کند، از بازار خارج شوید. تا بعد به بهترین استراتژی های فارکس در سال 2021 برسیم؛استراتژی معاملات فارکس سیستمی را تعریف می کند که معامله گر فارکس از آن برای تعیین زمان خرید یا فروش یک جفت ارز استفاده می کند. قدرت این روش در این موضوع نهفته است که قابلیت کنترل بسیار زیادی از صفر تا صد تا معامله به شما می دهد. بسیاری از این تریدرها موفق شدند تا سبک های بسیار نوینی در بازارهای مالی برای سایرین به جای بگذارند که یکی از این افراد نیز بیل ویلیامز است. پیدا کردن یک ستاپ معاملاتی با ریسک معقول یکی از کلیدی ترین فاکتورهای موفق شدن در معامله گری است.

یکی از اولین بانک هایی که به طور رسمی شروع به چاپ اسکناس کرد بانک انگلستان بود. معامله گرانی که به افت قیمت اعتقاد دارند موقعیت های فروش و معامله گرانی که به قیمت های بالا اعتقاد دارند موقعیت های خرید را باز می کنند که در این زمان قیمت شروع به افزایش می کند. بهترین حرکت برای شروع استراتژی پرایس اکشن علامت گذاری سطوح حمایت و مقاومت است . این پلتفرم معاملاتی همچنین برخی از بهترین شاخص های فارکس را برای اسکالپینگ ارائه می دهد. ارائه یکی از بهترین متدهای مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک به نحوی که شما همواره در تمام معاملاتتان، حداقل ریسک به ریوارد 1:2 را تجربه کنید.

تمام این قابلیت ها که در کمتر استراتژی معاملاتی می توان یافت کرد، به این خاطر است که شما با روشی منحصر بفرد روبرو هستید، چیزی کاملا جدید و با دیدی کاملا متفاوت به بازارهای مالی. قبل از اینکه کاری کنید باید بدانید وقت خود را برای چه چیزی صرف میکنید. اول از همه باید بپرسیم اساسا استراتژی فارکس چیست؟ آقای ویلیامز یکی از بزرگ ترین سرمایهگذاران در بازار بورس و بازارهای مالی است که سبک ترید وی به عنوان یک سبک بسیار همه گیر در بازار مورد استفاده قرار میگیرد. لذا به منظور دستیابی به یک استراتژی خوب، لازم است تا همه ابعاد سرمایه گذاری مورد نظر خود را، ارزیابی و امتحان نمایید.

با اینکه قرار هستش استراتژی های مختلف و موفق زیادی در سایتمون ارائه بشه، اما امیدواریم همین اولی، آخرین استراتژی معاملاتی باشه که شما در عمرتون دنبالش میرید و باهاش معامله می کنید. تیم پاورآپ ترید با توجه به سال های فعالیت خود و منتشر کردن تحلیل های خود به صورت کاملا واضح در پلتفرم وی ترید ثابت کرده که می توان در بازار ارز های دیجیتال به راحتی درآمد داشت. نا گفته نماند علاوه بر انتخاب کیف پول مناسب باید به نکتهی نسبتا مهمتر دیگر نیز توجه کرد و آن نکته این است که کلید خصوصی کیف پول خود را به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار ندهید زیرا به داراییهای شما دسترسی خواهد داشت. در این مورد نیز توضیحات نسبتا کاملی قرار داده شده است. البته شما میتوانید با آزمون و خطا و استفاده از یک حساب دمو، ترکیبی از استراتژی های پیشنهادی را استفاده کنید و در نهایت به استراتژی مخصوص خودتان دست پیدا کنید که برایتان به طور نسبتا ثابتی سودآور است. همچنین میتوانید با فروش ارزهای دیجیتال خود آن را به دلار یا دیگر پولهای رایج تبدیل کنید و آن را به کیف پولهای مانند وب مانی یا حساب بانکی خود منتقل کنید. یک استراتژی خوب معاملاتی فارکس به یک معامله گر اجازه می دهد تا بازار را تجزیه و تحلیل کند و با اطمینان خاطر با تکنیک های مدیریت ریسک معاملات سودده و پر سود خود را انجام دهد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج