در مطالب در https://mql5.com/fa/blogs/post/752655 | پاسخ به نظرات، نظر جدید زیر وجود دارد

◄ پکیج «زمانی برای شکست نیست» را معرفی کنید | توابع ترکیبی تحلیلگر و معامله گر در یک | ………….

  • الگوی هوشمند در ONE شاخص [a collection of reversal, trend, and sideways patterns in one indicator].

  • پنل کنترل هوشمند کارشناسان [control open Buy/Sell, Stop/Limit orders, shift Open/Order & TP/SL on the chart].

چیزی که تازه واردها باید بدانند قوانین آپلود فایل برای فروشندگان است. که آنها را به آپلود تنها یک فایل در هر محصول محدود می کند. این بدان معناست که اگر فروشنده ای بخواهد چندین محصول شاخص ارائه دهد، باید هر کدام را جداگانه ثبت کند. به عنوان مثال، اگر در یک بسته الگوریتمی دو قسمت نشانگر وجود داشته باشد، فروشنده باید فروش هر قطعه را به عنوان محصولات جداگانه ثبت کند. علاوه بر این، هر محصول باید حداقل قیمت 30 دلار داشته باشد، با توجه به حداقل الزامات قیمت گذاری MQL5.

امیدواریم تازه واردانی که مایل به دانلود کامپوننت های رایگان هستند این سیستم را درک کنند. ما همچنین می‌خواهیم به مشتریان اطمینان دهیم که چند هفته قبل یک نسخه بتا منتشر کرده‌ایم که می‌تواند به مدت یک ماه بدون هیچ گونه تعهدی برای خرید از ما فعال شود. ما لینک این نسخه بتا را در پاسخ به نظر تند نظر دهنده اصلی در ابتدای این تاپیک قرار داده ایم. با تشکر


منبع: https://www.mql5.com/en/blogs/post/752709

روی یکی از محصولات، که تاکنون دانلود شده است


ما با ارائه بهترین توضیح ممکن به طور مستقیم به مشتری پاسخ داده ایم. خواهشمندیم نظر دهنده پاسخ ما به نظر اصلی خود را که در قسمت نظرات بالا قرار دارد بخواند.

در مواد در

با عنوان:

نظر جدید زیر وجود دارد:

یکی از راه‌هایی که سعی می‌کنیم به مصرف‌کنندگان کمک کنیم تا پول اضافی برای اجزای پشتیبانی خرج نکنند، قرار دادن آن‌ها در ستون «رایگان»، به عنوان بخشی از بسته «1 بخر، 1 رایگان دریافت کن» است. این اجزای پشتیبانی نیز بخشی از چندین برنامه اصلی هستند که با پرداخت هزینه ارائه می شوند. با انجام این کار، هر عضوی از هر محصولی که ما ارائه می دهیم می تواند این اجزای پشتیبانی را به صورت رایگان دریافت کند. با این حال، برای ادامه استفاده از این مؤلفه‌ها، باید الزامات فعال‌سازی یکی از محصولات اصلی را برآورده کنند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج