دلار در پی فدرال رزرو هاوکیش افزایش یافت

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، اظهار داشت که پیش‌بینی می‌شود نرخ‌ها به بیش از 5 درصد افزایش یابد که نشان‌دهنده عزم کمیته بازار آزاد فدرال برای مهار تورم با وجود احتمال رکود است.


منبع: https://www.forexcrunch.com/aud-usd-outlook-dollar-climbs-in-the-wake-of-hawkish-fed/

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

چشم انداز امروز AUD/USD با افزایش ارزش دلار در پی نشست FOMC، نزولی است. فدرال رزرو یک شبه نرخ بهره را نیم درصد افزایش داد و مقامات آن پیش بینی کردند که افزایش بیشتری داشته باشند و نرخ ها را برای مدت طولانی تر از پیش بینی اولیه بالا نگه دارند.

Aussie که اغلب به عنوان یک جایگزین مایع برای یوان استفاده می شود، با 0.55 درصد کاهش به 0.6826 دلار رسید.

رویدادهای کلیدی AUD/USD امروز

در آسیا، داده‌های منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که اقتصاد چین در ماه نوامبر به دلیل کاهش تولید کارخانه‌ها و ادامه کاهش فروش خرده‌فروشی ادامه داد، که هر دو پیش‌بینی‌ها را از دست دادند و بدترین آمار خود را در شش ماه گذشته ثبت کردند. افزایش موارد COVID-19 و محدودیت های گسترده ویروس، که تنها هفته گذشته کاهش یافت، اقتصاد را با مشکل مواجه کرد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال