دلار در پی فدرال رزرو هاوکیش افزایش یافت

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

در آسیا، داده‌های منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که اقتصاد چین در ماه نوامبر به دلیل کاهش تولید کارخانه‌ها و ادامه کاهش فروش خرده‌فروشی ادامه داد، که هر دو پیش‌بینی‌ها را از دست دادند و بدترین آمار خود را در شش ماه گذشته ثبت کردند. افزایش موارد COVID-19 و محدودیت های گسترده ویروس، که تنها هفته گذشته کاهش یافت، اقتصاد را با مشکل مواجه کرد.

  • فدرال رزرو نرخ بهره را تا 50 واحد در ثانیه افزایش داد.
  • جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که پیش بینی می شود نرخ ها بیش از 5 درصد افزایش یابد.
  • با کاهش تولید کارخانه‌ها، اقتصاد چین در ماه نوامبر به کاهش شتاب ادامه داد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

-اگر به معاملات روز فارکس علاقه دارید، راهنمای ما برای شروع را بخوانید.

خرس ها در حال نزدیک شدن به یک منطقه حمایتی شامل 30-SMA و سطح کلید 0.6800 هستند. آنها باید برای شکستن به زیر این سطح، شتاب زیادی جمع کنند. اگر شکست بخورند، گاوها برای از سرگیری روند صعودی و احتمالاً بالای 0.6875 شکسته خواهند شد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، اظهار داشت که پیش‌بینی می‌شود نرخ‌ها به بیش از 5 درصد افزایش یابد که نشان‌دهنده عزم کمیته بازار آزاد فدرال برای مهار تورم با وجود احتمال رکود است.

آیا به دنبال معاملات خودکار هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-


منبع: https://www.forexcrunch.com/aud-usd-outlook-dollar-climbs-in-the-wake-of-hawkish-fed/

چشم انداز AUD/USD

سرمایه گذاران مشتاق اطلاعات خرده فروشی از ایالات متحده خواهند بود که وضعیت اقتصاد و مخارج مصرف کننده را روشن می کند. همچنین گزارش اولیه ادعاهای بیکاری از ایالات متحده ارائه خواهد شد که بینشی از بازار کار ارائه می دهد.

چشم انداز فنی AUD/USD: قیمت ها برای تست مجدد سطح پشتیبانی 0.6800

Aussie که اغلب به عنوان یک جایگزین مایع برای یوان استفاده می شود، با 0.55 درصد کاهش به 0.6826 دلار رسید.

رویدادهای کلیدی AUD/USD امروز

با نگاهی به نمودار بالا، می بینیم که قیمت پس از مواجهه با مقاومت 0.6875 عقب می نشیند و شکست می خورد. اگرچه خرس ها مسئولیت حرکت فعلی را بر عهده دارند، این روند همچنان صعودی است. این به این دلیل است که قیمت همچنان بالای 30-SMA است و RSI کمی بالاتر از 50 معامله می شود.

چشم انداز امروز AUD/USD با افزایش ارزش دلار در پی نشست FOMC، نزولی است. فدرال رزرو یک شبه نرخ بهره را نیم درصد افزایش داد و مقامات آن پیش بینی کردند که افزایش بیشتری داشته باشند و نرخ ها را برای مدت طولانی تر از پیش بینی اولیه بالا نگه دارند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج