رویدادهایی که باید در هفته آینده منتظر آن باشید

 

  • سخنرانی لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا (EUR, GMT 01:45)
  • PMI خدمات ISM (USD، GMT 15:00) – خدمات کلیدی برای رشد اقتصادی هر کشور صنعتی توسعه یافته است. این شاخص کلیدی در تمام سال در حال کاهش بوده است – ماه گذشته از 56.7 به 54.4 کاهش یافت. هیچ نشانه ای از زندگی برای دسامبر؟

سه شنبه – 06 دسامبر 2022


  • بیانیه نرخ و نرخ نقدی RBA (AUD، GMT 03:30) – انتظار می رود که نرخ ها را مجدداً 25 بشکه در روز از 2.85 درصد به 3.10 درصد افزایش دهد که به طور غیرمنتظره ای از افزایش 50 واحد پایه در اکتبر به 25 واحد پایه تغییر کرد. RBA و Chair همچنان بر مبارزه با تورم تمرکز می کنند و در این ماه کاهش CPI از 7.3% به 6.9% به استدلال 25 bp اضافه می شود.
  • تراز تجاری (USD، GMT 15:00) – تجارت کالا و خدمات به دلیل همه گیر شدن به شدت قطع شده است و سپس با باز شدن اقتصادها و افزایش تقاضا، زنجیره های عرضه جهانی به محدودیت های اصلی رشد تبدیل شدند. در این ماه، داده‌ها احتمالاً نشان دهنده عدم تعادل بین واردات و صادرات است و می‌تواند به کمتر از 1.0 میلیارد دلار برسد، از بالاترین قیمت تابستانی بیش از 5.3 میلیارد دلار.

  • تورم قیمت مصرف کننده (CNY، GMT 01:30) انتظار می‌رود تورم چین که توسط CPI اندازه‌گیری می‌شود، بدون تغییر در مترمربع در 0.1 درصد باقی بماند و به طور قابل توجهی در سال از 2.1 درصد به 1.0 درصد کاهش یابد. شاخص قیمت تولید کننده سالانه احتمالاً از 1.3- به 1.5- درصد کاهش می یابد.
  • تورم قیمت تولید کننده (USD، GMT 12:30) شاخص قیمت تولید کننده سابق پیش بینی می شود مواد غذایی و انرژی سالانه در ماه نوامبر از 6.7 درصد در ماه اکتبر به 6.0 درصد کاهش یابد.

استوارت کاول

سلب مسئولیت: این مطالب به عنوان یک ارتباط بازاریابی کلی فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است و یک تحقیق سرمایه گذاری مستقل را تشکیل نمی دهد. هیچ چیز در این ارتباط حاوی توصیه سرمایه‌گذاری یا توصیه سرمایه‌گذاری یا درخواستی برای خرید یا فروش هر ابزار مالی نیست یا نباید در نظر گرفته شود. تمامی اطلاعات ارائه شده از منابع معتبر جمع آوری شده است و هر گونه اطلاعاتی که حاوی نشانه ای از عملکرد گذشته باشد، تضمین یا شاخص قابل اعتمادی برای عملکرد آینده نیست. کاربران تصدیق می کنند که هر سرمایه گذاری در محصولات اهرمی با درجه خاصی از عدم قطعیت مشخص می شود و هر سرمایه گذاری با این ماهیت مستلزم سطح بالایی از ریسک است که کاربران به تنهایی مسئول و مسئول آن هستند. ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این ارتباط نمی پذیریم. این ارتباط نباید بدون اجازه کتبی قبلی ما تکثیر یا بیشتر توزیع شود.


منبع: https://analysis.hfm.com/638344/

پنجشنبه – 08 دسامبر 2022