سختی ذهنی معامله گر نوسان فارکس

معامله گر نوسان فارکس

استراتژی‌های معاملاتی نوسانی که کار می‌کنند، آنهایی هستند که روزها با یک موقعیت سروکار دارند. با این حال، مانند هر معامله دیگری روش، معاملات نوسانی مستلزم تسلط بر هنر سفته بازی است. معامله‌گران نوسانی موفق موقعیت‌های خود را برای دو تا شش روز معاملاتی باز نگه می‌دارند، گاهی اوقات حتی برای هفته‌ها. علاوه بر این، آنها به دنبال ورود به موقعیتی هستند که به آنها اجازه می دهد در مدت زمان کوتاهی سود ببرند.

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

تامین مالی Swing Traders

یک استراتژی که به دنبال شناسایی روندها در یک روند کوتاه مدت یا میان مدت است، معاملات نوسانی به نظر می رسد موقعیت را تنها زمانی حفظ کند که احتمال برنده شدن زیاد باشد. بزرگتر توقف ضرر از آنجایی که معاملات بسیار بیشتر از یک روز دوام می‌آورند، باید نوسانات را تحمل کنند، و معامله‌گران فارکس باید برنامه مدیریت پول خود را بر این اساس تطبیق دهند.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

برنامه تامین مالی اختصاصی نسل بعدی The5ers صندوقی است که با خوشحالی از معامله گران نوسان فارکس به وفور استقبال می کند. این برنامه از ابتدا روی یک حساب معاملاتی زنده و با طرح تقسیم سود است. معاملات شبانه و آخر هفته نیز در طول اخبار مجاز است، و معامله گران می توانند با افزودن به سودهای تضمین شده و محقق نشده، تا سقف پتانسیل اهرمی کامل در معاملات فارکس معامله کنند.

در حالی که 80 درصد از زمان چرخه تجارت در محدوده یا اصلاحات است، ممکن است افکار زیادی در ذهن شما جاری شود. دلایل بیشتری برای توقف این موقعیت در سناریوهای زیادی وجود دارد که هنوز باید از آن عبور کند. برای کسانی که می توانند در راستای هدف اصلی صادق و قابل اعتماد بمانند، پاداش می تواند بسیار زیاد باشد.

تحلیل فاندامنتال برای معامله‌گران نوسانی اهمیت چندانی ندارد. در عوض، آنها برای تجزیه و تحلیل روند حرکت قیمت یک جفت ارز خاص، بر تحلیل تکنیکال تکیه می کنند. این تجزیه و تحلیل شامل تحقیقات اخیر، کوتاه مدت و بلند مدت (تا سه سال) است. معامله گران نوسان برای حفظ سوگیری روند و ادامه جریان نقدی بانکی از سود، باید اقدامات خرد مانند اضافه کردن و تخلیه در لبه های محدوده را انجام دهند. مهمتر از آن، آنها باید کاملاً از شرایط در حال تغییر بازار آگاه باشند و درگیر آن باشند.

تماشای سود غیرحساب‌آوری که با یک تغییر طولانی و پرچم‌گذاری آهسته خورده می‌شود، می‌تواند یک تجربه ذهنی طاقت‌فرسا باشد. سرخوشی برای لحظات بسیار کوتاهی به وجود می‌آید که بازار به سمت شما حرکت می‌کند، و سپس دوباره به فعالیت‌های طولانی مدت بازمی‌گردد.

با این حال، برای شروع معاملات نوسانی خیلی سریع نباشید. شما همچنین باید با چالش های ذهنی مرتبط با معاملات نوسانی روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. در مقایسه با معامله گران نوسانی سایر سهام، معامله گران نوسان فارکس کافی برای بهره برداری از پتانسیل روند کامل وجود ندارد. دلیلش را بدانید؟ زیرا جفت های اصلی فارکس متعادل تر هستند و تمایل به نوسان عمیق تر و مکرر دارند.

در معاملات نوسانی، سرمایه توسط موقعیت نگهداری می شود و باید سود مناسبی ارائه دهد. برای یک معامله گر فارکس، سرمایه ماده خامی است که باید به طور موثر مدیریت شود. یک راه متداول برای رسیدگی به نوسان طولانی، بارگیری و تخلیه دائمی موقعیت بر اساس سناریوهای مختلف بازار است. ورودی های تدریجی در پایان اصلاح و کسب سود جزئی در نوسانات بالا. نوسانگرهای تهاجمی نیز ممکن است بخشی از درآمد را در جهت مخالف پوشش دهند و با پول بک معامله کنند.

اگر می خواهید یک معامله گر نوسانی باشید، باید جنبه ذهنی معامله را در نظر بگیرید. هنگامی که شما یک معامله گر نوسانی هستید، پتانسیل کمی برای کسب سود خوب در معاملات وجود دارد، اما اگر چنین است، شما مسئولیت دارید که منظم باشید و طبق برنامه معاملاتی خود کار کنید. اگر شخصیت مناسبی دارید، معاملات نوسانی می تواند بسیار مفید باشد!

معاملات نوسانی اغلب با معاملات معکوس اشتباه گرفته می شود – اما برخلاف دومی – معاملات نوسانی به دنبال تغییر در روند نیست. در عوض، فقط برای مدت کوتاهی فعال است. در بخش‌های بعدی، طرز فکر برای حفظ موقعیت‌های بلندمدت و چالش‌های مرتبط با آن، مزایا و خطرات حفظ موقعیت‌های بلندمدت و اینکه چرا the5ers یک چارچوب معاملاتی عالی برای معامله‌گران نوسان است را مورد بحث قرار می‌دهیم.

اغلب به معامله گران بلندمدت توصیه می شود که موقعیت های معاملاتی را تعیین کرده و فراموش کنند. این ایده خوبی نیست. در حالی که شما اهرمی برای تنظیم و فراموش کردن معاملات در سهام دارید، با فارکس آن تجملات را به دست نمی آورید، به خصوص اگر شما یک تاجر حرفه ای

برای به دست آوردن سودهای کلان، یک معامله گر نوسانی باید به سرعت عمل کند تا موقعیت هایی را پیدا کند که در آن یک جفت ارز پتانسیل زیادی برای حرکت – بالاتر یا پایین – در یک بازه زمانی کوتاه دارد. برای یافتن جفت ارزهایی که حرکت کوتاه مدت قیمت را نشان می دهند، معامله گران نوسانی از تحلیل تکنیکال و در مواقعی از تحلیل احساسات بازار استفاده می کنند. به جای روندهای بلندمدت معمول، معامله گران نوسانی به دنبال سرمایه گذاری روی روندها و الگوهای قیمت در کوتاه مدت هستند.

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/the-mental-toughness-of-swing-traders/

بارگذاری یک موقعیت فارکس می تواند سودآور و در عین حال بسیار خطرناک باشد. درست مانند یک موقعیت وابسته، این مدیریت ریسک باید به دقت برنامه ریزی شود. یک معامله گر نوسان باید در مورد زمان اضافه کردن یک موقعیت مطمئن باشد زیرا می تواند به راحتی تمام آنچه را که با تلاش سخت خود به دست آورده است مصرف کند. بنابراین، درک آن بسیار مهم است اقدام قیمت مراحل و اقداماتی را که باید فراتر از سطوح کلیدی تایید شده برای کاهش ریسک سود کمتر و تجربیات استرس زا انجام دهید، تعیین کنید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج