سرمایه‌گذاران شرط‌بندی‌ها را در افزایش بزرگ BoC قطع کردند

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت دقیقاً زیر 30-SMA و RSI زیر 50 معامله می شود و نشان می دهد که خرس ها مسئول هستند. حرکت نزولی پس از شکستن به زیر سطح کلیدی 1.3500 به زیر 30-SMA متوقف شده است.

تحلیل قیمت USD/CAD

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

از آنجایی که بازارهای پول کانادا بر این باورند که در این چرخه، فدرال رزرو نرخ های بهره را بیشتر از بانک مرکزی کانادا افزایش می دهد، آنها نرخ های کمتری را نسبت به ایالات متحده ارائه می دهند.

سرمایه گذاران به گزارش های شغلی از ایالات متحده و کانادا توجه خواهند کرد. داده های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده توضیح می دهد که چگونه افزایش نرخ بر بازار کار تأثیر گذاشته است.

تحلیل فنی قیمت USD/CAD: بازگشت ضعیف در بازی

دلار کانادا برخی از سودهای خود را از روزی که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو پیشنهاد کرد که افزایش نرخ در ایالات متحده در دسامبر متوقف می شود، از دست داد.

علیرغم از دست دادن ارزش دلار آمریکا در برابر رقبای مهم خود، ارزش پول کانادا در برابر دلار آمریکا در روزهای پنجشنبه و جمعه کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران شرط بندی خود را بر روی بانک مرکزی کانادا کاهش دادند و در هفته آینده دوباره نرخ بهره را به شدت افزایش دادند.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال