سقوط دلار با افزایش ریسک پذیری

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس آفریقای جنوبی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

سرمایه گذاران بر روی گزارش مجوزهای ساختمانی از ایالات متحده تمرکز خواهند کرد تا وضعیت بازار مسکن را در میان نرخ های بهره بالا ببینند.

تحلیل فنی قیمت EUR/USD: گاوها از حمایت خط روند خارج می شوند

تحلیل فنی قیمت EUR/USD
نمودار تحلیل فنی قیمت EUR/USD

  • بهبود اقتصادی چین در سه ماهه اول شتاب گرفت و احساسات ریسک را بهبود بخشید.
  • اعتماد خانه‌سازان آمریکایی در ماه آوریل برای چهارمین ماه متوالی افزایش یافت.
  • فعالیت صنعتی در ایالت نیویورک برای اولین بار در پنج ماه گذشته افزایش یافت.

بانک مرکزی اروپا معتقد است که نسخه دیجیتال یورو می تواند استفاده از آن را در خارج از کشور افزایش دهد. با این حال، هشدار داده است که این ممکن است با خطراتی نیز همراه باشد، از جمله تسهیل پولشویی و کمک به جریان ارز در مواقع بحران.

رویدادهای کلیدی EUR/USD امروز

به گفته بانک مرکزی اروپا، ایالات متحده و منطقه یورو نباید نقش ارزهای خود به عنوان ارزهای ذخیره را بدیهی بدانند. این به این دلیل است که کشورهایی مانند چین و روسیه می خواهند سیستم های مالی خود را توسعه دهند.

یورو افزایش یافت، اگرچه همچنان زیر بالاترین سطح یک ساله 1.10755 دلاری بود که در هفته گذشته به آن رسیده بود. معامله گران پیش بینی می کنند که بانک مرکزی منطقه به روند انقباض پولی خود ادامه دهد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد حساب های آزمایشی فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

تحلیل قیمت یورو/دلار امروز صعودی است. پس از افزایش شدید یک شبه، دلار در روز سه‌شنبه با تسریع بهبود اقتصادی چین در سه ماهه اول و افزایش ریسک پذیری کاهش یافت.

اگر گاوها نتوانند بالاتر از SMA بشکنند، ممکن است شاهد تست مجدد قیمت حمایت از خط روند باشیم. با این حال، شکست بالاتر از SMA به گاوها اجازه می دهد تا مقاومت 1.1051 را در نظر بگیرند.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-price-analysis-dollar-falls-as-risk-appetite-boosts/بر اساس داده های ایالات متحده که روز دوشنبه منتشر شد، اعتماد سازندگان خانه های تک خانواده در آوریل برای چهارمین ماه متوالی افزایش یافت، در حالی که فعالیت صنعتی در ایالت نیویورک برای اولین بار در پنج ماه گذشته افزایش یافت.

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط بانک مرکزی اروپا، بیش از 60 درصد از ذخایر ارزی جهان و بدهی های بین المللی به دلار است، در حالی که یورو با 20 درصد عقب تر است.

برخی از ناظران سلطنت هشتاد ساله دلار به عنوان ارز ذخیره جهان را زیر سوال می برند. این در پرتو افزایش چین به سلطه جهانی، بدهی فزاینده ایالات متحده، و تهدیدات ژئوپلیتیکی برای نفوذ غرب از اوکراین و تایوان است.

EUR/USD پس از رعایت خط روند حمایتی و سطح حمایت 1.0900 بالاتر می رود. با این حال، برای اینکه گاوها کنترل کامل را در دست بگیرند، قیمت باید به بالای 30-SMA برسد. سوگیری صعودی است زیرا قیمت به طور مداوم بالا و پایین‌های بالاتری را تشکیل می‌دهد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج