سود هفتگی قوی دنبال دلار

روز پنجشنبه، دلار کانادا به دلیل کاهش قیمت نفت و داده های ناامیدکننده اقتصادی ایالات متحده، به طور قابل توجهی در برابر دلار آمریکا کاهش یافت. تعداد آمریکایی‌های بیکار که برای دریافت مزایای بیکاری درخواست داده‌اند، در هفته گذشته به اوج خود رسید. همچنین در ماه آوریل افزایش ملایمی در قیمت‌های تولیدکننده مشاهده شد که نشان‌دهنده تضعیف اقتصاد بود.

تحلیلگران همچنین افزایش دلار را به بازگشت احتمالی از یک دوره ضعف نسبت می دهند، اگرچه روند کلی هنوز منفی است. دلار از زمانی که در سال گذشته به بالاترین حد خود در 20 سال گذشته رسیده بود، بیش از 11 درصد کاهش را تجربه کرده است و در هفت هفته از 9 هفته گذشته کاهش یافته است.

اقتصاددانان پیش بینی می کنند که این روندها می تواند تا پایان سال 3023 منجر به رکود اقتصادی شود. این نگرانی قابل توجهی برای کانادا است که به صادرات به ایالات متحده از جمله نفت متکی است. قیمت نفت 2.3 درصد کاهش یافت که بخشی از آن به دلیل بن بست سیاسی بر سر سقف بدهی ایالات متحده و نگرانی ها در مورد بخش بانکی بود.

رویدادهای کلیدی USD/CAD امروز

  • دلار در مسیر رسیدن به بزرگترین افزایش هفتگی خود از فوریه تاکنون است.
  • نگرانی در مورد سقف بدهی ایالات متحده و نگرانی در مورد بخش بانکی همچنان وجود دارد.
  • دلار کانادا به دلیل کاهش قیمت نفت به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-price-analysis-dollar-tracking-strong-weekly-gain/

PacWest، یک بانک آمریکایی، کاهش قابل توجهی در سپرده ها را گزارش کرد که باعث شد سهام آن در روز پنجشنبه 23 درصد سقوط کند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر