سود هفتگی قوی دنبال دلار

تحلیل قیمت USD/CAD امروز صعودی است. دلار آمریکا روز جمعه افزایش یافت و در مسیر رسیدن به بزرگترین افزایش هفتگی از فوریه بود. تحلیلگران بازار بر این باورند که دلار ممکن است در این هفته از شهرت خود به عنوان یک دارایی امن سود برده باشد. سرمایه گذاران نگران سقف بدهی ایالات متحده و بخش بانکی بودند.

روز پنجشنبه، دلار کانادا به دلیل کاهش قیمت نفت و داده های ناامیدکننده اقتصادی ایالات متحده، به طور قابل توجهی در برابر دلار آمریکا کاهش یافت. تعداد آمریکایی‌های بیکار که برای دریافت مزایای بیکاری درخواست داده‌اند، در هفته گذشته به اوج خود رسید. همچنین در ماه آوریل افزایش ملایمی در قیمت‌های تولیدکننده مشاهده شد که نشان‌دهنده تضعیف اقتصاد بود.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-price-analysis-dollar-tracking-strong-weekly-gain/

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران تجارت هوش مصنوعی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

پس از یک حرکت صعودی شدید، قیمت متوقف شده و در حال تثبیت است. ممکن است عقب نشینی عمیق تری داشته باشیم، اما اگر قیمت به حمایت 30-SMA احترام بگذارد، سوگیری همچنان صعودی خواهد بود. از اینجا، گاوها احتمالا مقاومت بعدی را در 1.3650 دوباره آزمایش خواهند کرد.

هیچ نسخه کلیدی برای امروز از ایالات متحده یا کانادا ارائه نشده است. سرمایه گذاران احتمالاً بر تحولات در بحث سقف بدهی ایالات متحده تمرکز خواهند کرد.

تحلیل فنی قیمت USD/CAD: گاوها کنترل را به دست می گیرند، با هدف 1.3530.

تحلیل فنی قیمت USD/CAD
نمودار تحلیل فنی قیمت USD/CAD

PacWest، یک بانک آمریکایی، کاهش قابل توجهی در سپرده ها را گزارش کرد که باعث شد سهام آن در روز پنجشنبه 23 درصد سقوط کند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر