شاخص جهانی برای هشدارهای تلگرام – سیستم های معاملاتی – 13 آوریل 2023

هشدارهای جهانی تلگرام یک ابزار معاملاتی پیشرفته است که به طور یکپارچه با MT4 و تلگرام ادغام می شود و انعطاف پذیری و راحتی بی نظیری را برای معامله گران فراهم می کند.

می‌توانید هشدارهایی را در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی خود دریافت کنید و اطمینان حاصل کنید که هرگز یک فرصت تجاری مهم را از دست ندهید.

به طور کلی، این EA یک ابزار ضروری برای معامله گرانی است که می خواهند جلوتر از بازی باقی بمانند. این به شما امکان می دهد حتی زمانی که از رایانه خود دور هستید، به بازارها متصل بمانید و معاملات آگاهانه انجام دهید. این EA با هشدارها و تصاویر بی‌درنگ خود، همراهی عالی برای معامله‌گرانی است که می‌خواهند معاملات خود را به سطح بعدی برسانند.

EA به شما امکان می دهد همیشه به حساب معاملاتی خود متصل بمانید، حتی زمانی که از رایانه خود دور هستید.

نشانگر جهانی برای هشدارهای تلگرام در بازار.


منبع: https://www.mql5.com/en/blogs/post/752443

می توانید تنظیمات هشدار را متناسب با سبک خود سفارشی کنید.

EA پلتفرم MT4 شما را به تلگرام پیوند می‌دهد و هشدارهای بی‌درنگ همراه با اسکرین‌شات‌های نمودار را مستقیماً از هر نشانگر دارای بافر به تلگرام شما ارسال می‌کند.

EA همچنین دارای یک رابط کاربر پسند است که راه اندازی و استفاده از آن را برای معامله گران در تمام سطوح آسان می کند.

هشدارهای ارسال شده توسط EA شامل اسکرین شات هایی از نمودار است که نمایش تصویری واضحی از تنظیم تجارت را در اختیار شما قرار می دهد. این به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی اعتبار تجارت را ارزیابی کنید و تصمیمات آگاهانه بگیرید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج