شرط‌های افزایشی فدرال رزرو داده‌های خوش‌بینانه

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-weekly-forecast-upbeat-data-bolster-fed-hike-bets/

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس تایلند هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

سوگیری نمودار روزانه برای USD/CAD صعودی است زیرا قیمت بالاتر از 22-SMA معامله می شود، در حالی که RSI بالای 50 است که نشان دهنده حرکت صعودی قوی است. گاوها قیمت را از حمایت 1.3450 به مقاومت 1.3650 رسانده اند.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران ETF هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

هفته آینده، سرمایه گذاران روی سه خبر مهم تمرکز خواهند کرد که شامل اعتماد مصرف کننده CB و PMI تولید ISM از ایالات متحده است. PMI تولید ISM ایالات متحده بینشی در مورد سطح فعالیت تجاری در بخش تولید ارائه می دهد. از سوی دیگر، گزارش اعتماد مصرف کننده نشان دهنده اعتماد مصرف کنندگان به اقتصاد ایالات متحده خواهد بود.

علاوه بر این، ایالات متحده اطلاعات مربوط به PMI خدمات، تولید ناخالص داخلی، مطالبات اولیه بیکاری و شاخص اصلی قیمت PCE را منتشر کرد. قابل توجه است که اکثر این انتشارات اقتصادی نشان دهنده اقتصاد مقاومتی است و سرمایه گذاران را بر آن داشته تا شرط های خود را برای افزایش ماه ژوئن فدرال رزرو افزایش دهند.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/CAD

در هفته گذشته، دلار تا حد زیادی USD/CAD را کنترل کرد زیرا هیچ انتشار اقتصادی قابل توجهی از کانادا وجود نداشت. این جفت هفته را با افزایش قیمت دلار به پایان رساندند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج