ضعیف بودن بازار کار، شرط های افزایش را کاهش می دهد

اگرچه اقتصاد ایالات متحده در ماه فوریه به سرعت شغل ایجاد کرد، اما بازارهای مالی انتظارات برای افزایش 50 واحدی نرخ بهره را در نشست بعدی مقامات فدرال رزرو کاهش دادند. این به دلیل رشد کندتر حقوق و افزایش نرخ بیکاری است.

نمودار روزانه EUR/USD را در یک روند نزولی ضعیف نشان می دهد که در سطح حمایت 1.0525 متوقف شده است. قیمت دو برابر شده است که ممکن است منجر به برگشت صعودی شود. روند نزولی ضعیف بوده است، همانطور که در شمع های کوچک بدنه قیمت ایجاد شده مشاهده می شود.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-weekly-forecast-weak-labor-market-lowers-hike-bets/

پیش بینی فنی هفتگی EUR/USD

دلار در روز جمعه کاهش یافت زیرا آمارهای نیروی کار ایالات متحده در ماه فوریه نشان دهنده رشد ضعیف تر دستمزدها بود. این نشان می‌دهد که کاهش فشارهای تورمی ممکن است سرعت افزایش نرخ‌های فدرال رزرو را متعادل نگه دارد و جذابیت دلار را کاهش دهد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران MT5 هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

اگر قیمت بالاتر از SMA و RSI بالاتر از 50 باشد، ممکن است شاهد آزمایش مجدد سطوح مقاومت در 1.0803 و 1.1004 باشیم. اگر 22-SMA ثابت بماند و قیمت از سطح حمایت 1.0525 خارج شود، روند نزولی ادامه خواهد داشت.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر