ضعیف بودن بازار کار، شرط های افزایش را کاهش می دهد

دلار در روز جمعه کاهش یافت زیرا آمارهای نیروی کار ایالات متحده در ماه فوریه نشان دهنده رشد ضعیف تر دستمزدها بود. این نشان می‌دهد که کاهش فشارهای تورمی ممکن است سرعت افزایش نرخ‌های فدرال رزرو را متعادل نگه دارد و جذابیت دلار را کاهش دهد.

اگر قیمت بالاتر از SMA و RSI بالاتر از 50 باشد، ممکن است شاهد آزمایش مجدد سطوح مقاومت در 1.0803 و 1.1004 باشیم. اگر 22-SMA ثابت بماند و قیمت از سطح حمایت 1.0525 خارج شود، روند نزولی ادامه خواهد داشت.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-weekly-forecast-weak-labor-market-lowers-hike-bets/

نمودار روزانه EUR/USD را در یک روند نزولی ضعیف نشان می دهد که در سطح حمایت 1.0525 متوقف شده است. قیمت دو برابر شده است که ممکن است منجر به برگشت صعودی شود. روند نزولی ضعیف بوده است، همانطور که در شمع های کوچک بدنه قیمت ایجاد شده مشاهده می شود.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد با فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران MT5 هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

پیش بینی فنی هفتگی EUR/USD

پیش‌بینی هفتگی EUR/USD کمی صعودی است زیرا شرط‌بندی‌ها روی افزایش‌های بزرگ نرخ بهره فدرال رزرو کاهش یافته است. به طور کلی، این جفت هفته را با افزایش اندک به پایان رساند.

فراز و نشیب EUR/USD

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج