فعالیت‌های تجاری ایالات متحده در 8 ماه به بهترین‌ها رسید

تحلیل قیمت USD/CAD امروز صعودی است. روز چهارشنبه، دلار حمایت شد زیرا افزایش غیرمنتظره فعالیت تجاری در ایالات متحده، احتمال نیاز فدرال رزرو برای افزایش بیشتر نرخ بهره را افزایش داد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-price-analysis-us-business-activity-hits-8-month-top/

در حال حاضر، قیمت در سطح کلیدی 1.3550 متوقف شده است، جایی که خرس ها بازگشته اند. این ممکن است منجر به عقب نشینی برای آزمایش مجدد سطح حمایت 1.3500 قبل از اینکه قیمت به دنبال یک اوج جدید باشد، شود.

سپس، طبق اطلاعات منتشر شده در اوایل این ماه، اقتصاد کانادا با ایجاد خالص 150000 شغل جدید در ژانویه، تحلیلگران را شوکه کرد.

در ژانویه، بانک مرکزی کانادا نرخ بهره خود را به 4.5 درصد افزایش داد که بالاترین سطح در 15 سال گذشته است. این اولین بانک مرکزی مهمی بود که اعلام کرد در صورت کاهش قیمت ها طبق پیش بینی ها، افزایش های اضافی را به تعویق می اندازد.

ثاقب اقبال

تمام تمرکز روی صورتجلسه FOMC خواهد بود که بعداً امروز منتشر شد. این ممکن است سرنخ های بیشتری در مورد آنچه که فدرال رزرو در آینده انجام خواهد داد به دست دهد.

تحلیل فنی قیمت USD/CAD: قبل از ادامه روند صعودی مکث کنید

  • نرخ تورم سالانه کانادا در ماه ژانویه بیش از حد انتظار کاهش یافت.
  • بانک کانادا ممکن است نرخ بهره را ثابت نگه دارد.
  • فدرال رزرو امسال سه بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد.

نمودار 4 ساعته معاملات USD/CAD را بسیار بالاتر از 30-SMA و RSI بالای 50 نشان می دهد که نشان دهنده روند صعودی است. قیمت در حال ایجاد اوج‌های بالاتر و پایین‌ترین قیمت‌ها است که نشان می‌دهد گاوها بسیار قوی هستند.

کارشناسان پیش بینی کرده بودند که تورم اندکی از 6.3 درصد در دسامبر به 6.1 درصد کاهش یابد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه، فعالیت تجاری ایالات متحده به طور غیرمنتظره ای در ماه فوریه افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در هشت ماه گذشته رسید.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران STP هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

داده‌های منتشر شده در روز سه‌شنبه نشان داد که نرخ تورم سالانه کانادا در ژانویه بیش از حد انتظار کاهش یافت و به 5.9 درصد رسید که ممکن است به بانک کانادا اجازه دهد تا در جلسه بعدی خود نرخ‌ها را ثابت نگه دارد زیرا به افزایش نرخ‌های قبلی زمان می‌دهد تا اعمال شود.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

تحلیل فنی قیمت USD/CAD

قبل از انتشار داده های تورم، بازارهای پول احتمال 100 درصدی افزایش مجدد نرخ در سال جاری را پیش بینی می کردند. آنها اکنون احتمال حدود 80 درصد را می بینند.

رویدادهای کلیدی USD/CAD امروز

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد با فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

شاخص خروجی مرکب PMI آمریکا که عملکرد صنایع تولیدی و خدماتی را اندازه گیری می کند، از امتیاز نهایی 46.8 در ژانویه به 50.2 در این ماه افزایش یافت.

طبق آمار کانادا، شاخص قیمت مصرف کننده ماهانه 0.5 درصد افزایش یافته است که کمتر از رشد 0.7 درصدی پیش بینی شده توسط تحلیلگران است.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج