قیمت توری پرسی-خرید فنس پرسی از کارخانه-فولاد توفیقی | foulka

به منظور تولید این محصول از مفتول آهنی یا فولادی استفاده می‌شود. همچنین در زمان تولید، این مفتول‌ها به صورت تاروپودی به یک‌دیگر بافته شده و در نهایت این صنایع مفتولی فولکا محصول شکل می‌گیرد. اگر بخواهیم در خصوص چشمه‌های این محصول صحبت کنیم، باید بگوییم ممکن است به صورت مستطیل و یا مربع شکل تولید گردد. در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید، در ادامه با مشخصات خرید توری پرسی و همچنین قیمت فروش آن آشنا شوید.

یک الگوی بافت به دلیل نحوه اتصال تار و پود، خواصی به دست می آورد که برای هر نوع توری متفاوت است. از این نوع توری ها می توان در فونداسیون کف، دیوار و سقف استفاده نمود. با استفاده از این توری ها، کار بتن ریزی و آرماتوربندی به راحتی و با سرعت بیشتری انجام می شود. نصب و حذف برخی از فنس‌ها سخت بوده و بعضی را نیز به راحتی می‌توان نصب کرد.

قیمت توری پرسی خرید و فروش فنس پرسی

که توری پرسی‌های تولید شده می‌تواند از فقط 5 میکرون شروع شود و تا چشمه‌های چند سانتی‌متر باز باشد. اندازه چشمه های توری و نوع بافت در سرتاسر یک توری پرسی به یک شکل می باشد و به صورت کاملا یکسان و یکدست تولید می شود. توری پرسی به ۳ دسته کلی از لحاظ مواد اولیه، روش بافت و روش ساخت تقسیم‌بندی می‌شوند که هر کدام به صورت جداگانه دسته‌بندی مختلفی را شامل می‌شوند.

قیمت توری پرسی-خرید فنس پرسی از کارخانه-فولاد توفیقی | foulka

به منظور تولید توری از دستگاه مخصوصی استفاده می شود تا بافت مفتول ها به خوبی و در اندازه های یکسان در کنار یکدیگر قرار بگیرند. از نکات مثبت ساخت توری های پرسی با این دستگاه ها این است که می توانید توری های پرسی با عرض های سفارشی را نیز تولید کنید. توری پرسی یا مشبکی یکی از محصولات پرکاربرد مفتولی است که در این مقاله به توضیح کامل آن پرداختیم. همچنین انواع آن و عوامل تاثیرگذار بر تعیین قیمت این محصول را بررسی کردیم. وزن محصولات به کار گرفته شده برای تولید توری می‌تواند تاثیر مستقیمی روی قیمت این محصول داشته باشد. هر چقدر ضخامت بیشتری برای مفتول در نظر گرفته شود، در نهایت ساخت آن پرهزینه‌تر شده و همچنین ممکن است قیمت آن نیز افزایش یابد.

توری پرسی ویژه

از لحاظ شکل ظاهری چشمه می توانند در دو نوع مربعی و یا مستطیل شکل باشد. هم‌چنین چشمه ها در ابعاد مختلف ۲ تا ۵ سانتی‌متری تولید می‌شود. توری مشبک هم از مفتول سیاه و هم از مفتول گالوانیزه قابل تولید هستند. بافت آن‌ها در سه گروه بافت موج‌دار عادی، موج‌دار حصیری و موج‌دار هلندی تقسیم‌بندی می‌شود. با شناخت ویژگی‌های آن‌ها و با توجه به نیازهای کارفرما می‌توان جهت صرفه‌جویی در هزینه بهترین گزینه را انتخاب کرد. توری پرسی که با نام فنس پرسی یا توری مشبک نیز شناخته می‌شود، یکی از انواع توری‌های فلزی است.

  • در دسته‌بندی دیگری، این توری را از لحاظ نوع ساخت و چگونگی قرارگیری لبه و حاشیه‌ها تقسیم می‌کنند.
  • در این روش عموماً قطعه تولید شده دارای چشمه بیشتر از ۲ سانتی‌متر بوده و مفتول نیز بیش از ۲ میلی‌متر تعبیه شده است.
  • معمولاً شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی را می‌توان پیدا کرد که برای امورات مختلفی از این محصول استفاده می‌کنند.
  • همچنین برای مشاهده تمامی محصولات پارسیس به صفحه آن مراجعه کنید.
  • این نوع توری، معمولاً از جنس‌های مختلفی مانند فلز، آهن یا به صورت گالوانیزه ساخته می‌شود.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج