قیمت طلا برای یک گاو نر بالاتر از 1810 دلار، PPI آمریکا چشمگیر است

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید توکن های NFT هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

علاوه بر این، موجودی نهایی عمده فروشی می تواند رشد 0.8 درصدی را ثبت کند، در حالی که شاخص انتظار تورم اولیه UoM نیز منتشر خواهد شد.

قیمت طلا

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی پلتفرم تجارت بریتانیا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

با وجود اینکه RBA و BOC طبق انتظار نرخ بهره را افزایش دادند، فلز گرانبها بالاتر رفت. ادعای بیکاری ایالات متحده در هفته گذشته به 230 هزار رسید که با انتظارات بالای 226 هزار در دوره گزارش قبلی مطابقت دارد.

خط میانه بالایی (UML) یک مقاومت پویا و یک هدف بالقوه را نشان می دهد. ادامه صعودی می تواند با تفکیک معتبر زیر خط میانه (ML) باطل شود. خرابی معتبر ممکن است فروش را اعلام کند و شورت جدید را به همراه داشته باشد. با تثبیت بالای 1790 دلار و خط میانه، آزمایش مجدد این سطوح حمایتی می تواند حرکت صعودی جدیدی را ایجاد کند. همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می کنید، خط میانه (ML) قیمت را رد کرد و به عنوان حمایت پویا قوی ایستاد.

داده های تورم ایالات متحده، FOMC، ECB، SNB، و BOE، می تواند به طور عمده بر XAU/USD در هفته آینده تأثیر بگذارد. به احتمال زیاد، قیمت طلا می تواند تحرکات شدیدی را در اطراف این رویدادهای پرتأثیر ثبت کند.

تحلیل تکنیکال قیمت طلا: تعصب صعودی دست نخورده باقی می ماند

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

قیمت طلا صعودی شد و در 1795 دلار معامله شد که بسیار بالاتر از پایین ترین سطح هفتگی 1765 دلار است. سوگیری همچنان صعودی است، بنابراین رشد بیشتر مطلوب است.

از نظر فنی، سوگیری تا زمانی که بالای خط میانه (ML) چنگال صعودی باشد صعودی باقی می‌ماند. از سطوح مقاومت فوری 1786 و 1790 عبور کرده است. بالاترین قیمت 1810 دلاری نشان دهنده یک هدف فوری برای خریداران است. ادامه صعودی می تواند با بالاترین بالاتر جدید فعال شود.

  • داده های ایالات متحده می تواند حرکت های شدیدی را در اواخر امروز ایجاد کند.
  • سوگیری تا زمانی که بالای خط میانه (ml) باقی بماند صعودی است.
  • بالاترین بالاتر جدید رشد بیشتر را فعال می کند.

Olimpiu Tuns فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است و یک تحلیلگر / معامله گر / مربی با تجربه بازار با 10 سال تجربه در بازارهای مالی است که در فارکس، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و سهام تخصص دارد. او به‌عنوان تحلیلگر بازار برای سه شرکت کارگزاری بزرگ، به‌عنوان معامله‌گر پروپوزال، و به‌عنوان مشارکت‌کننده/خلق محتوا برای پورتال‌های خبری و پلت‌فرم‌های آموزشی کار کرد.

مشاهده همه پست های Olimpiu Tuns


منبع: https://www.forexcrunch.com/gold-price-aiming-for-a-bull-run-above-1810-us-ppi-eyed/

امروز، ایالات متحده قرار است داده‌های پرتأثیر را منتشر کند، بنابراین اصول اولیه باید در صندلی رانندگی باقی بماند. پیش‌بینی می‌شود PPI رشد 0.2 درصدی را گزارش کند. Core PPI ممکن است رشد 0.2 درصدی را در مقابل رشد 0.0 درصدی در دوره گزارش قبلی گزارش دهد، در حالی که Prelim UoM Consumer Sentiment می تواند از 56.8 امتیاز به 56.9 واحد افزایش یابد.