قیمت طلا خریداران بالای 1960 دلار را به خود جلب می کند، چشم به خرده فروشی ایالات متحده است

با این حال، این شاخص در مقایسه با 6.6 واحد در دوره گزارش قبلی بدتر شد. امروز، صورتجلسه سیاست پولی RBA یک رویداد بسیار تاثیرگذار را نشان داد.

-آیا علاقه مند به یادگیری نکات فارکس هستید؟ برای جزئیات اینجا را کلیک کنید –

قیمت طلا پس از اینکه دیروز به کمتر از 1950 دلار رسید، افزایش یافت. این فلز در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1961 دلار معامله می شود. این سوگیری صعودی است زیرا دلار آمریکا جبران می شود.

خط میانه بالایی چنگال صعودی (uml) به عنوان یک مقاومت دینامیکی عمده دیده می شود. یک حرکت بزرگتر به سمت بالا می تواند پس از برداشتن خط میانه بالایی (uml) فعال شود. فقط یک الگوی نزولی در داخل این منطقه عرضه ممکن است فروش جدیدی را اعلام کند.

آیا شما علاقه مند به یادگیری اصول اولیه فارکس هستید؟ برای جزئیات اینجا را کلیک کنید –

Olimpiu Tuns فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است و یک تحلیلگر / معامله گر / مربی با تجربه بازار با 10 سال تجربه در بازارهای مالی است که در فارکس، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و سهام تخصص دارد. او به‌عنوان تحلیلگر بازار برای سه شرکت کارگزاری بزرگ، به‌عنوان معامله‌گر پروپوزال، و به‌عنوان مشارکت‌کننده/خلق محتوا برای پورتال‌های خبری و پلت‌فرم‌های آموزشی کار کرد.

مشاهده همه پست های Olimpiu Tuns


منبع: https://www.forexcrunch.com/gold-price-attracting-buyers-above-1960-eying-us-retail-sales/

از نظر فنی، قیمت نتوانست به نقطه محوری هفتگی (1943) و خط میانه (میلی‌لیتر) برسد که نشان‌دهنده فرسودگی فروشندگان و فشار صعودی قوی است. اکنون، یک منطقه عرضه قوی را به چالش می کشد.

علیرغم عقب نشینی های موقت، به نظر می رسد XAU/USD مصمم است در صورت تمدید فروش DXY به بالاترین حد خود نزدیک شود.

علاوه بر این، انتظار می‌رود داده‌های خرده‌فروشی ایالات متحده رشد 0.5 درصدی را گزارش کند، در حالی که خرده‌فروشی اصلی می‌تواند رشد 0.4 درصدی را گزارش کند.

فلز زرد با وجود اینکه شاخص PMI ساخت امپایر استیت بهتر از حد انتظار در 1.1 در مقابل پیش‌بینی 3.5- بود، بالاتر رفت.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

XAU/USD به احتمال زیاد باید تحرکات شدیدی را در اطراف این داده های اقتصادی ثبت کند. داده های تولید صنعتی، میزان استفاده از ظرفیت و موجودی های تجاری نیز منتشر خواهد شد. فردا، ارقام تورم بریتانیا و نیوزلند باید نرخ را تغییر دهند.

تحلیل فنی قیمت طلا: فشار صعودی قوی

قیمت طلا
نمودار ساعتی قیمت طلا

انتظار می‌رود که بانک مرکزی استرالیا در نشست‌های سیاست پولی آتی افزایش‌های جدیدی را ارائه کند.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

Olimpiu Tuns

  • فشار صعودی پس از شکست در آزمایش مجدد خط میانه (ml) زیاد است.
  • خط میانه بالایی (uml) یک مقاومت پویا را نشان می دهد.
  • خرده فروشی ایالات متحده و CPI کانادا باید قیمت را امروز تغییر دهند.

بعداً، تخلیه اطلاعات کانادا و ایالات متحده باید بازارها را تکان دهد. CPI کانادا ممکن است رشد 0.3% را در مقابل 0.4% رشد در دوره گزارش قبلی گزارش دهد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج