قیمت طلا خریداران بیشتری را وسوسه می کند، همه چشم ها به NFP ایالات متحده است

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

Olimpiu Tuns فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است و یک تحلیلگر / معامله گر / مربی با تجربه بازار با 10 سال تجربه در بازارهای مالی است که در فارکس، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و سهام تخصص دارد. او به‌عنوان تحلیلگر بازار برای سه شرکت کارگزاری بزرگ، به‌عنوان معامله‌گر پروپوزال، و به‌عنوان مشارکت‌کننده/خلق محتوا برای پورتال‌های خبری و پلت‌فرم‌های آموزشی کار کرد.

مشاهده همه پست های Olimpiu Tuns


منبع: https://www.forexcrunch.com/gold-price-tempting-more-buyers-all-eyes-on-us-nfp/

از نظر فنی، XAU/USD پس از رسیدن به منطقه عرضه به سمت نزولی تبدیل شد. شکست آن در رسیدن به بالاترین قیمت های قبلی 1847 دلار، خریداران را خسته کرده بود. با این حال، تا زمانی که قیمت بالاتر از منطقه 1823 تا 1818 دلار باقی بماند، قیمت می‌تواند یک حرکت صعودی جدید ایجاد کند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد در فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

در کوتاه مدت، پس از اینکه شاخص اعتماد مصرف کننده CB آمریکا بدتر از حد انتظار شد، طلا افزایش یافت. با کمال تعجب یا نه، XAU/USD اندکی عقب نشینی کرد، اگرچه شاخص PMI تولید ISM روز گذشته بدتر از حد انتظار بود.

با خارج شدن از الگوی کانال پایین، XAU/USD نشان داد که سطح پایین به پایان رسیده است و خریداران باید دوباره آن را بالاتر ببرند. جهش و تثبیت به بالای سطح اصلاحی 23.6% ممکن است ادامه صعودی را اعلام کند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران ECN هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

قیمت طلا

امروز، تخمین فلش CPI منطقه یورو ممکن است رشد 8.3 درصدی را در مقابل رشد 8.6 درصدی در دوره گزارش قبلی گزارش کند، در حالی که برآورد هسته مرکزی CPI Flash 5.3 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، انتظار می رود نرخ بیکاری منطقه یورو در 6.6 درصد ثابت بماند.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

قیمت می تواند سطوح حمایت فوری و منطقه تقاضا را قبل از بازگشت به بالاتر دوباره آزمایش کند. عقب نشینی می تواند فرصت های طولانی جدیدی را برای ما به ارمغان بیاورد. بالاترین قیمت 1847 دلاری نشان دهنده اولین هدف اصلی است. رشد بزرگتر تنها پس از یک شکست معتبر در این سطح فعال می شود.

با این حال، اکنون به سمت نزول رفته است و در زمان نگارش مقاله با قیمت 1831 دلار معامله می شود. پس از رشد قوی، XAU/USD می‌تواند کمی عقب‌نشینی کند و در تلاش برای جمع‌آوری انرژی صعودی بیشتر قبل از ایجاد یک پای جدید بالاتر باشد.

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه نیویورک کاهش یافت. با این حال، این می تواند ماهیت اصلاحی داشته باشد. این فلز دیروز تا 1844 دلار صعود کرد.

ادعاهای بیکاری ایالات متحده نیز باید تأثیر بگذارد. این اندیکاتور ممکن است هفته گذشته از 192 هزار به 196 هزار افزایش یابد. داده های بازنگری شده بهره وری غیرکشاورزی و بازنگری شده واحد، هزینه های نیروی کار نیز منتشر خواهد شد. فردا، PMI خدمات ISM ایالات متحده به عنوان یک رویداد با تاثیر بالا در نظر گرفته می شود.

تحلیل تکنیکال قیمت طلا: نزولی اصلاحی

Olimpiu Tuns

  • XAU/USD عقب نشینی کرد، اما سوگیری در کوتاه مدت صعودی باقی می ماند.
  • بالاترین بالاتر جدید رشد بیشتر را فعال می کند.
  • طلا فقط می‌توانست سطوح حمایت فوری را قبل از جهش بالاتر آزمایش و دوباره آزمایش کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج