قیمت طلا پشتیبان 2010 دلار است، در انتظار داده های NFP ایالات متحده

  • XAU/USD علیرغم آخرین افت همچنان صعودی است.
  • فقط یک پایین پایین جدید اصلاح بزرگتر را فعال می کند.
  • داده های ایالات متحده و کانادا می تواند نرخ امروز را افزایش دهد.

از نظر فنی، XAU/USD مقاومتی را در خط هشدار چنگال صعودی (wl1) پیدا کرد که نشان‌دهنده این بود که پا بالاتر می‌تواند تمام شده باشد. اندکی عقب نشینی کرده است اما در R2 هفتگی (2010) پشتیبانی می شود.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر


منبع: https://www.forexcrunch.com/gold-price-finds-support-at-2010-awaiting-us-nfp-data/

فردا، NFP می تواند در 236K در مقابل 311K در ماه فوریه گزارش شود. میانگین درآمد ساعتی ممکن است رشد 0.3٪ را گزارش کند، در حالی که نرخ بیکاری می تواند در 3.6٪ ثابت بماند.

تحلیل فنی قیمت طلا: تعصب صعودی دست نخورده

قیمت طلا
نمودار ساعتی قیمت طلا
آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران رمزنگاری هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

قیمت طلا در روز پنجشنبه به سرعت کاهش یافت. با این حال، سوگیری به طور کلی بالاتر از سطح 2000 دلار صعودی باقی می ماند.

بازگشت و تثبیت در زیر خط میانه بالایی (uml) نشان دهنده یک حرکت نزولی بزرگتر است. با این حال، اصلاح گسترده‌تر باید فقط با تفکیک معتبر زیر 2010 فعال شود. خط میانه (ml) به عنوان یک هدف نزولی است.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد حساب های مدیریت شده فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

طلا دیروز تا 2032 صعود کرد و بالاترین قیمت را ثبت کرد. فلز زرد با وجود اینکه تغییر اشتغال غیرکشاورزی ADP ایالات متحده و PMI خدمات ISM بدتر از حد انتظار بود، به سمت نزول رفت. علاوه بر این، Final Services PMI و Trade Balance نیز داده های ضعیفی را گزارش کردند.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

علاوه بر این، انتظار می‌رود تغییر اشتغال کانادا در ماه مارس 10.2 هزار باشد، در فوریه کمتر از 21.8 هزار باشد، در حالی که انتظار می‌رود نرخ بیکاری از 5.0 درصد به 5.1 درصد افزایش یابد.

امروز، عوامل بنیادی باید بازارها را حرکت دهند. پیش بینی می شود مطالبات بیکاری در هفته قبل 200 هزار نفر باشد که بالاتر از 198 هزار در دوره گزارش قبلی است.

شکست کاذب زیر 2010 یک حرکت صعودی را اعلام کرد. 2021 دلار و 2024 دلار به عنوان سطوح مقاومت فوری در نظر گرفته می شوند. باید دید در برابر این موانع چه واکنشی نشان می دهد. شکست کاذب از میان موانع بالا ممکن است منجر به فروش جدید شود.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج