قیمت پوند/دلار آمریکا به بالاترین حد جدید بالای 1.265 پیش از FOMC

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران معاملات روزانه هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

امروز، تولید ناخالص داخلی بریتانیا 0.2 درصد رشد مطابق با انتظارات را گزارش کرد. با این حال، بازده ساخت و ساز، شاخص خدمات، تولید صنعتی و تولید تولیدی بدتر از حد انتظار بودند.

در مقابل، شکست های کاذب و یک الگوی نزولی ممکن است نشان دهنده این باشد که نوسان بالاتر به پایان رسیده است و فروشندگان می توانند دوباره پیشتاز باشند.

بعداً، PPI ایالات متحده ممکن است رشد 0.1٪ را گزارش کند، در حالی که انتظار می رود Core PPI رشد 0.2٪ را گزارش کند. سوگیری صعودی است، اما باید دید امشب در اطراف FOMC چگونه واکنش نشان می دهد.

اساساً، دلار دیروز از شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده ضربه خورد. شاخص CPI m/m تنها رشد 0.1 درصدی را در ماه می در مقایسه با رشد 0.2 درصدی برآورد شده و در مقابل رشد 0.4 درصدی در آوریل گزارش کرد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات خودکار هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

قیمت GBP/USD افزایش خود را افزایش داد و اکنون در 1.2637 قرار دارد. افت شدیدتر دلار پس از ارقام تورم ایالات متحده که رقبای خود را تقویت کرد.

CPI y/y به 4.0% رسید، کمتر در مقایسه با رشد 4.1% پیش‌بینی‌شده و بسیار کمتر از رشد 4.9% در دوره گزارش قبلی، در حالی که Core CPI رشد 0.4% را همانطور که انتظار می‌رفت ثبت کرد.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/gbp-usd-price-targeting-new-highs-above-1-265-ahead-of-fomc/

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج