قیمت EUR/USD بدون قدرت صعودی بالای 1.0900

فاندامنتالز باید نرخ را در روز جمعه تغییر دهد و ایالات متحده و منطقه یورو باید داده های PMI تولید فلش و PMI خدمات فلش را منتشر کنند.

تحلیل فنی قیمت یورو/دلار آمریکا: فاز اصلاحی

قیمت یورو/دلار آمریکا
نمودار قیمت ساعتی یورو/دلار آمریکا

از سوی دیگر، دلار آمریکا کمکی از سوی Prelim UoM Consumer Sentiment دریافت کرد. شاخص اقتصادی در مقایسه با 59.2 واحد در دوره گزارش قبلی، به 63.9 واحد رسید در مقابل 60.1 واحد مورد انتظار.

امروز بانک های ایالات متحده به مناسبت روز ژوئن تعطیل خواهند بود. فردا، منطقه یورو PPI و حساب جاری آلمان را منتشر می کند، در حالی که ایالات متحده داده های مجوزهای ساختمانی و شروع مسکن را منتشر می کند.

Olimpiu Tuns فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است و یک تحلیلگر / معامله گر / مربی با تجربه بازار با 10 سال تجربه در بازارهای مالی است که در فارکس، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و سهام تخصص دارد. او به‌عنوان تحلیلگر بازار برای سه شرکت کارگزاری بزرگ، به‌عنوان معامله‌گر پروپوزال، و به‌عنوان مشارکت‌کننده/خلق محتوا برای پورتال‌های خبری و پلت‌فرم‌های آموزشی کار کرد.

مشاهده همه پست های Olimpiu Tuns


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-price-lacking-bullish-strength-above-1-0900/

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

علاوه بر این، پاول رئیس فدرال رزرو، CPI بریتانیا، SNB و BOE ممکن است قیمت را در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه متزلزل کنند.

از نظر فنی، جفت ارز به بالای خط میانه چنگال صعودی (ml) جهش کرد. با این حال، قیمت نتوانسته است بالاتر از آن باقی بماند، و این نشانه خریداران خسته است.

خط میانه پایین تر (lml) چنگال صعودی نیز نشان دهنده یک هدف و مانع بالقوه است. از نقطه نظر فنی، عدم نزدیک شدن و رسیدن به R1 هفتگی 1.1030، نشانه فروش احتمالی بود. با این حال، یک عقب نشینی موقت می تواند فرصت های طولانی جدیدی را برای ما به ارمغان بیاورد. تنها با بیرون آوردن خط میانه پایین (lml) یک قطره بزرگتر فعال می شود.

-اگر به معاملات روز فارکس علاقه دارید، راهنمای ما برای شروع را بخوانید.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.