قیمت GBP/USD پیش از داده های ایالات متحده به پایین ترین سطح می رسد

علاوه بر این، PMI خدمات Flash انگلستان از 47.9 به 46.6 واحد کاهش یافت، حتی اگر متخصصان انتظار رشد بالقوه را به 48.3 واحد داشتند.

داده‌های بهتر از انتظارات ایالات متحده در اواخر امروز، این جفت را به پایین‌ترین حد خود برساند. خط میانه چنگال نزولی (ml) به عنوان یک هدف بالقوه دیده می شود. یک افت بزرگتر می تواند با شکست معتبر زیر این پشتیبانی پویا فعال شود.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران STP هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر


منبع: https://www.forexcrunch.com/gbp-usd-price-heading-to-new-lows-ahead-of-us-data/

با این حال، دلار امروز افزایش یافت زیرا به نظر می رسد DXY بیش از حد فروخته شده است. اساساً، پوند انگلیس با اندیکاتور خرده فروشی بریتانیا تنبیه شد که افت 0.9 درصدی را در مقابل افت 0.5 درصدی برآورد شده و پس از رشد 1.1 درصدی در دوره گزارش قبلی گزارش کرد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

دیروز، زمانی که USD توسط داده های ایالات متحده مجازات شد، تا 1.2467 صعود کرد. ادعاهای بیکاری، شاخص تولید فیلی فدرال رزرو، فروش خانه موجود، و شاخص پیشرو CB بدتر از حد انتظار بودند.

جفت GBP/USD مقاومتی در 1.2472 پیدا کرد. نتوانسته است به خط میانه بالایی (uml) برسد که خریداران خسته را سیگنال می دهد. خط روند صعودی را خارج کرده و اکنون بسیار سنگین به نظر می رسد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج