قیمت USD/CAD به زیر 1.37 سقوط کرد و در میان پول سبز نرمتر

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-price-tumbles-below-1-37-amid-softer-greenback/

از نظر فنی، الگوی کانال پایین می تواند یک الگوی صعودی را نشان دهد. یک شکست معتبر از طریق خط روند نزولی یک حرکت رو به بالا را فعال می کند. با این حال، در کوتاه مدت، جفت ارز می تواند به سمتی حرکت کند و سعی کند انرژی صعودی بیشتری را قبل از چرخش به سمت صعودی جمع کند. فقط یک پایین‌ترین سطح جدید و یک شکست معتبر زیر 1.3651، کاهش‌های بیشتری را فعال می‌کند.

اساساً، داده های اقتصادی و رویدادهای پرتأثیر، نرخ را در طول هفته تغییر دادند. شاخص CPI ایالات متحده همانطور که انتظار می رفت 0.4٪ افزایش یافت. CPI اصلی 0.5٪ افزایش یافت، از 0.4٪ تخمین زده شد، در حالی که PPI، Core PPI، خرده فروشی و خرده فروشی اصلی بدتر از حد انتظار بودند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران MT5 هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

دیروز، ادعاهای بیکاری، شروع مسکن و مجوزهای ساختمانی ایالات متحده داده های مثبتی را گزارش کردند، در حالی که بانک مرکزی اروپا طبق پیش بینی، نرخ اصلی تامین مالی مجدد را 50 واحد در ثانیه افزایش داد.

علاوه بر این، انتظارات تورم اولیه UoM ایالات متحده و داده های IPPI، RMPI و خریدهای ارزی کانادا نیز منتشر خواهد شد.

تحلیل فنی قیمت USD/CAD: الگوی صعودی

قیمت USD/CAD در کوتاه مدت کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله در 1.3697 معامله می شود. با کاهش ارزش دلار آمریکا در کوتاه مدت، فشار نزولی همچنان بالاست.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

  • الگوی پرچم می تواند یک حرکت جدید به سمت بالا را اعلام کند.
  • ایالات متحده باید در اواخر امروز تأثیر زیادی داشته باشد.
  • فقط یک پایین‌تر جدید کاهش‌های بیشتری را فعال می‌کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج