قیمت USD/JPY به 134.00 رسیده است که انتظار می رود CPI آمریکا داغتر شود

Olimpiu Tuns فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است و یک تحلیلگر / معامله گر / مربی با تجربه بازار با 10 سال تجربه در بازارهای مالی است که در فارکس، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و سهام تخصص دارد. او به‌عنوان تحلیلگر بازار برای سه شرکت کارگزاری بزرگ، به‌عنوان معامله‌گر پروپوزال، و به‌عنوان مشارکت‌کننده/خلق محتوا برای پورتال‌های خبری و پلت‌فرم‌های آموزشی کار کرد.

مشاهده همه پست های Olimpiu Tuns


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-price-hits-134-00-in-anticipation-of-hotter-us-cpi/

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران MT5 هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

امروز، ارقام تورم ایالات متحده می تواند تعیین کننده باشد و تمایل به تغییر این احساسات در کوتاه مدت دارد. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. به همین دلیل است که ما باید مراقب باشیم، زیرا انتظار می رود ایالات متحده تورم کمتری را گزارش کند.

رشد بزرگتر فقط پس از یک شکست معتبر از طریق این مقاومت پویا فعال می شود. تا زمانی که بالای خط میانه پایین (LML) باقی بماند، خط میانه (ML) همچنان می تواند نرخ را جذب کند.

جفت USD/JPY پس از آزمایش خط میانه پایینی چنگال صعودی (LML) به سمت بالا رفت. این به عنوان یک حمایت پویا در نظر گرفته شد.

از نظر فنی، الگوی کانال پایین نشان دهنده شکل گیری صعودی بود. اکنون، 133.75 بالاترین قبلی و R1 هفتگی (133.71) را به چالش می کشد. تثبیت بالای این موانع صعودی باید رشد بیشتر به سمت خط لغزشی داخلی (SL) را اعلام کند.

CPI m/m ممکن است رشد 0.2 درصدی را در مقابل 0.4 درصدی در دوره گزارش قبلی گزارش دهد، در حالی که CPI اصلی می تواند رشد 0.4 درصدی را در ماه مارس در مقابل رشد 0.5 درصدی در فوریه ثبت کند. همچنین، پیش‌بینی می‌شود که شاخص قیمت مصرف‌کننده در سال 5.1 درصد رشد داشته باشد.

این جفت ارز پس از اینکه شاخص‌های NFP و نرخ بیکاری ایالات متحده در روز جمعه بهتر از حد انتظار بودند، افزایش یافت. علاوه بر این، موجودی نهایی عمده فروشی ایالات متحده و شاخص کسب و کار کوچک NFIB از رشد دلار در طول هفته حمایت کردند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس استرالیا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

Olimpiu Tuns

از سوی دیگر، داده‌های ژاپن امروز متفاوت بود. PPI و Core Machinery Orders بهتر از اطلاعات مورد انتظار گزارش کردند، در حالی که وام بانکی تنها 3.0 درصد در مقابل 3.5 درصد انتظار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل فنی قیمت USD/JPY: افزایش سود

قیمت USD/JPY
نمودار قیمت USD/JPY

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

علاوه بر این، صورتجلسات جلسه FOMC و BOC نشان دهنده رویدادهایی با تاثیر بالا هستند و می توانند بازارها را متزلزل کنند.

قیمت USD/JPY امروز تا 134.04 صعود کرد و بالاترین قیمت ماهانه را ثبت کرد. در کوتاه مدت، سوگیری صعودی است. با این حال، عوامل بنیادی می توانند احساسات امروز را تغییر دهند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج