متا رالی با راه اندازی رقیب ChatGPT |

درآمدهای سه ماهه دوم هفته آینده

راه اندازی Lllama سهم ها را بالاتر می برد

متا

این اعلامیه تنها یک هفته قبل از اعلام نتایج درآمد سه ماهه دوم متا منتشر می شود. پیش‌بینی‌های وال استریت در حال حاضر در حدود EPS 2.905 دلار با درآمد 31.06 میلیارد دلار ساخته شده است. در صورت مشاهده، هر دو مجموعه ارقام نشان دهنده افزایش نسبت به سه ماهه قبل خواهند بود و حرکت صعودی را در سهام تثبیت می کنند. با توجه به اینکه سهام متا در حال حاضر بیش از 160 درصد در سال افزایش یافته است، اخیراً درخواست‌های زیادی برای اصلاح صورت گرفته است. با این حال، با موفقیت راه‌اندازی Threads، سهام همچنان مورد علاقه سرمایه‌گذاران است و به نظر می‌رسد در کوتاه‌مدت روند صعودی بیشتری داشته باشد، به‌ویژه در شرایطی که USD همچنان تحت فشار است.

رالی در متا شاهد شکستن سهام از بالاترین کانال صعودی و بالاتر از سطح 298.96 بود. با صعودی بودن مطالعات حرکت، در حالی که در اینجا بالاتر است، تمرکز بر ادامه بالاتر با 352.30 هدف بعدی گاوها است.


منبع: https://www.tickmill.com/blog/meta-rallies-as-chatgpt-rival-launches

نماهای فنی

سهام متا قبل از افتتاحیه ایالات متحده امروز در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران به راه اندازی رقیب گروه ChatGPT و Bard، Llama واکنش نشان می دهند. مدتی است که یک رقیب هوش مصنوعی تبلیغ می شود. با این حال، برنامه جدید امروز به طور رسمی راه اندازی شد، و پس از موفقیت گسترده اولیه رقیب متا در توییتر Threads، که تنها در یک دو هفته به بیش از 100 میلیون کاربر رسید، می آید. این برنامه که با مشارکت مایکروسافت راه اندازی شده است، منبع باز است و امکان استفاده تجاری و شخصی رایگان را می دهد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج